Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Normalde ben de kalori hesaplarım ama bugün uçtum pasta börek.O yüzden ben cezamı kestim bile sabah 2 saat bisiklet sürme+1 saat yürüyüş cezası kestim kendime cidden çok yedim.

Merhaba ben nur 17 yaşındayım karatayla zayıflama yolunu seçtim bugün ilk günüm ve yasak bir şey yemedim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
hoşgeldin tatlım
İlk günden kaçamak yapmadığın için seni kutluyorum
Şu karatayı bende bi araştırayım bi ara

pıtırcığım eriğim ablanla yanlış anlaşılmalar yaşamışsınız neyseki tatlıya bağlanmış
Bitanemcim kardeş takımımız olarak bize yardımcı olmak için uğraşıyorlar sağolsunlar

Menüne gelince kekler ve börekler için açıklamanı yapmışsın zaten,ah ah bende ne zaman rejime başlasam o gün sanki inat yaparcasına eşim gider börekler pastalar alır getirir ve ben pastaya hiç dayanamamo yüzden çok iyi anlıyorum seni
Amaaaa biz napıcaz tabiki sadece ucundan nefsimizi köreltmek için tadına bakıcaz çünküü bizim bi amacımız var ve o pastalar börekler amaçlarımıza ulaşmamıza asla engel olamıcaklarr
Ayy ne güzeldir o yaşlardaki aşklar heyecanlar midende yüzlerce kelebek uçuşur sanki
Pıtırcığım tabiki önce kendin ve sağlığın için sonrada sevdiğin kişiye daha bi güzel görünmek için asla verdiğin karardan caymak yok ben inanıyorumki çok kısa zamanda sağlıklı kilolar vereceksin
Aşkitom birde pilav çok zararlı daha ölçülü mesela 2 kaşık kadar daha doğru çünkü direk kana karıştığı için insülini direk etkiliyor ve acıktırıyorah ahh insülin direnciyle yıllardır savaşan biri olarak pirincin zararlarını çekiyorum
Su ve spor harika

Ya ben ekmeksiz yapamiyorum sonra da tumden bozuyorum yarin gercekci bir diyete baslicam her gun 20 dkda spor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
tatlım diyetini bozma sebebin ekmek zaten farkındasın direk kana karışıp insülini etkilediğinden acıktırıyor
Beyaz ekmek yerine tahıllı yada tam buğdayındenersen bu sorun ortadan kalkacaktır

süpersinn
Moni bunu beğendi

Evet kardeşimin bisikletini çarpıcam tabi anlarsa yandığım resmidir.

Birde herkese bütün takım arkadaşlarıma söylüyorum. Bu cuma değil Gelecek cuma yani 25 Temmuz akşamı kendi doğum günü partim olacak.O güne kadar tatlılarla aramı kesip o gün 1 dilim doğumgünü pastası kaçamağı yapacağım.O güne kadar kendimi tutmaya gayret edeceğim ama.

Aşk,kelebek değil vampir benimkiler.Moni Ablacım ya 4 senede 2 kez aşık oldum 2 side gidip en yakın arkadaşlarıma aşık oldular.Zaten benim kilolar da ilk aşk acımdan kalma.kendimi verdim hamburger menüleri ve cipse sonuç 80 kilo.

oy oy oy canım benim ya
Erkek milleti böyledir işte napıcaksın pis körler
Olsun tatlım nereden dönersen kardır demişler
Spora ek olarak birazda yürüyüş yapabilsen süper olcak şu ünlüleri zayıflatan şeyda varya sırrı hergün yürümek

Evet evet bende yürüyeceğim zaten şu ramazan bir çıksın alacağım yanıma ya kuzenimi ya da en yakın arkadaşımı yürüyeceğim zaten onlarda kilolu toplu açılış gibi toplu spor yapacağız.

Selam arkadaslar
Ankara'dan ayağımın tozuyla sabihadan Sarıyer'e amcama iftara geldim birde doğumgunuydu

Bugünkü menüm
Sabah havaalanında peynirli sandviç çay içtim
Öğlen hamburger ve az patates ayran
Aksam kiraz 1 dilim çilekli pasta
Sekersin turk kahvesi ve çay
Su 2,5 Lt spor yok
Dönüşte havaalanından sağlığına format at kitabı aldım kararayı bitmedi ama ona da başladım bakkalım beynime hukmedebilecek miyim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydın 8.takım inşallah hepiniz için güzel bir gün olur.Çünkü bugün benim için iradeli olma günü normalde misafir gelmese tatlı namına bir şey yapmayan annem şekerpare,mozaik pasta peynirli börek hepsini birden yaptı.Hem de diyete girdiğim gün ama bu sabotaj çalışmalarına boyun eğmeyeceğim.

selam canım yolculukta yemek düzenide bozuluyor haliyle.keşke daha sağlıklı bir şeyler yiyebilseydin ama olan olmuş artık.
Kitapların faydasını görürsün inşallah her şey bizim elimizde tatlım

günaydın pıtırcığım
Ah şu anneler hem yeme derler hem rejime diyete başlayıncada olmucak şeyler yaparlarolsun bitanem o tüm pasta börekleri sana zarar veren şeyler olarak düşün,her bir dilimin seni hayallerinden biraz daha uzaklaştırdığını düşün o zaman hepsini düşman gibi göreceksinben bi ara bu psikolojiyle çok güzel kilolar vermiştimamann zaten 3 5 saniye keyif için bir sürü yağlanmayada hiç gerenk yok canımmm

Evet evet tatlı ve pasta hakkımı doğum günüme saklıyorum o güne kadar good by tatlılar dedim.Kardeşim onları löp löp yerken içim gidiyor ama yapacak bir şey yok bu yola çıktım bir kere hele bir düşeyim 50-55'e sporla koruyup istediğimi yiyeceğim tabi ölçülü olarak

işte buu
Şimdiye kadar yedikde noldu bize mutsuzluk olarak geri döndüler
Hep bunlar gözünün önüne gelsin
Kardeşin löp löp yiyoya hani onları löp löp yağ olarak düşünıyy iğrenççç

Son düzenleme:

Çocuk zayıfta yiyor sen de zayıfla sen de ye diye motive ediyorum kendimi.Kardeşimde çok yer ama sonradan gider 3-4 saat futbol basketbol oynar ya da bisiklet sürüp atar o kiloları o yüzden zayıf.Ben 6.sınıftayken SBS denen illet 3 seneydi ders çalışmaktan dışarı çıkıp kalori yakacak zamanım olmazdı.Gerçekten yediklerim bana hep mutsuzluk olarak döndü.

ohh be işte bu korksun hain kilolar
ahh canım bu erkekler cidden kör valla çok tuhaf bişi anlatıyım mı kardeşimle aramda 3,5 yaş var kardeşim bana 10 basar Allah var güzel hatun birine aşık oldu yaz tatilinde ama ilk aşkı düşün nasıl mutlu ee çocukta onunla ilgileniyor biz de olacak bu iş diyoruz sen tut bi akşam herkesin içinde o gerizekalı çocuk demez mi ben senden hoşlanıyorum diye yuhhh kardeşimin aşkıydı o hepimiz çok üzüldük salak işte gözünün önündeki fıstık gibi kızı görmedi geldi benim gibi gıcıga bulaştı o yüzden vampirlerine sahip çık üstüne salarsın yamuk yapanın
oo süper canım zaten işin sırrı aldığını yakmakta biz çocukken neden kilo almazdık çünkü deli gibi oynardık enerjimi dayanır gerçi şimdiki çocuklar pc çocugu oldu çok üzülüyorum
oy oy oy ben görene kadar neyseki tatlıya bağlanmış ben hiç araya girmiyeyim o halde

Bitanemcim sen ve diğer arkadaşlarım bana her zaman lazımsınız, kocaman seviyorum hepinizi

bağladık canım bağladık benim hamilelik hormonları onun regl hormonları çarpıştı biraz

Allah biz kadınların hormanlarından erkekleri korusun diyeceğim ama korumasın biz her acıyı çekiyoruz regl sancısından doğuma onlarda azıcık hormanları çeksinler. Vampirlerimi salıyorum zaten üstüne de anlasa bir de.Erkeklerin körlüğünü hepimiz bildiğimiz için değinmiyorum bile ona.Hain kilolar benden korksun.

Arkadaşlar inşallah 1 aya kadar 5-6 kilo verirsem 1 ay sonra sevdiğim çocuğun basketbol takımının maçları olacak ve beni davet etti gitmeli miyim.Biraz zayıfladıktan sonra beni belki görür.Ayrıca Kayserili olduğum için bugün "haftalık mantı günümüz."sizce ne kadar yemeliyim.Birde zaafım olan meyveli sodalar hakkında ne yapmalıyım.

tabiki gitmelisin çiçeğimhem bir ay zamanın var kaçamaksız devam edersen vereceğin bir kaç kilo bile çok farkedecek
Mantı için geç kaldım sanırım yarım porsiyon yiyebilirsin dicektim
Meyveli sodalar doğal olmadığından ve glikoz içerdiğinden hiç tavsiye etmiyorum tatlım onun yerine sağlıklı sade maden suyu içebilirsin içine limon sıkarak sevdiğin bir meyveyi az miktarda blendırdan geçirip süzerekte maden suyuna ekleyebilirsin

moni bunu beğendi

Hissetmiş gibi mantıyı yarım porsiyon yedim zaten 2 3 seferdir tam bitiremiyordum.Valla gideceğim ve beni görünce şok olacak inşallah.Annem zaten bugün uçtu bana "Eğer zayıflarsan o çocuğun hoşlandığı tip aynı senin tipin olur bu iş"dedi sonra da
"Senin belin varmış kilo verince anladım."diye espri yaptı.Ben hep karından verdim aslında çok kalın olan bacaklarımdan vermek istiyorum.Sodaya sade soda içemediğim için çilek karpuz içmiştim.Artık-daha doğrusu kilo verene kadar-elveda deriz.Ha bacaklarımın üst kısmını zayıflatmak için yapılacak bir spor var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…