Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

İyi yolculuklar canım..:)

Sent from my ST27i using Kadınlar Kulübü mobile app

Teşekkürler hayatım. Adanadayım şu anda. ve felaket acı çekiyorum. 3. iğne seansımı saat 3 te yapıldım. yarına kadar bayaa bi ağrım olucak. yine de dayanamadım girdim buraya. bu arada benim diyet yine yalan oldu. bi geldik ki söylemesi ayıp kebap bi yandan, dolma bi yandan.... gelde yeme... tabi bende bi güzel yedim. neyse trabzona gelince telafi ederim.

Teşekkürler hayatım. Adanadayım şu anda. ve felaket acı çekiyorum. 3. iğne seansımı saat 3 te yapıldım. yarına kadar bayaa bi ağrım olucak. yine de dayanamadım girdim buraya. bu arada benim diyet yine yalan oldu. bi geldik ki söylemesi ayıp kebap bi yandan, dolma bi yandan.... gelde yeme... tabi bende bi güzel yedim. neyse trabzona gelince telafi ederim.

Rabbim sana dayanma gücü versin canım ...Aminnnnnnn
Gerçekten çok zor bir durum ama inşallah Rabbim şifa verirde bir daha aynı şeyi yaşamak zorunda kalmazsın :KK34:

Canım başınız sağ olsun :KK71:
Rabbim sabırlar versin dayıcığınıda cennetine kabul eylesin...aminnnnnn
Gerçekten çok zor günler geçirmişsin :KK34: İnşallah en kısa zamanda sende şifa bulur çok daha dinç ve sağlıklı bir hale gelir aramıza dönersin :KK34:

Allah razı olsun bitanem aminnnn
Duaların için teşekkür ederim. Aranıza girmeyi çok istiyorum yalnız kurallara uyamayacağım için takımı bozmak istemiyorum. Ama derseniz sen paylaşımda bulun bulunurum seve seve hemde çok isterim. Ayşe ablam özlem ve sen bu takımı sevmem ve geri dönmem için yeterli zaten seviyorum sizi:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Selamün Aleyküm kızarrrrrrrrrrrrr :KK3:

İnanmayacaksınız ama daha 15 dakika önce uyandım :KK52::KK52::KK52::KK52:
Yahu iki gündür nasıl bir şeyse yataktan çıkamıyoruz :KK53: senelerdir herkesten önce işe giden eşimde benimle birlikte uyanamaz hale geldi :26:
Hadi o dün işten sonra gitti birde mobilyacıda çalıştı annemin portmantosunu bitirmek için :KK53: bana ne oluyor :KK1:
Okadar halsizim ki anlatamam :26:
Sırf bugün olmuş olsa hadi sıvı beslenmeye bağlıyacağım ama dünde aynı şekilde çok zor uyandım :KK53:

Ya bizim yatakta birşeylik var uykumuzu alamıyoruz ( ki daha 4 sene evvel almıştık ) yada başka birşey :44:
Hemen limonlu suyumu alıp geldim az kendime gelene kadar sizlere bakayım diye :KK34: sonrada inşallah evimin temizliğini yapacağım ve akşam üzere annemlere geçeceğim ( eşim işten gelir gelmez dükkandan portmantoyu alıp gelicekmiş :KK1: süprizzzzz yapacağız :KK1: )
Süpürüp silmem lazım her yeri :KK34:
Dün gece ütülere tam başlıyacakken eşim geldi ve hadi boşver dedi :KK1: artık birazını bugün kalanınıda artık kesin yarın yaparım :KK1:

Allah razı olsun bitanem aminnnn
Duaların için teşekkür ederim. Aranıza girmeyi çok istiyorum yalnız kurallara uyamayacağım için takımı bozmak istemiyorum. Ama derseniz sen paylaşımda bulun bulunurum seve seve hemde çok isterim. Ayşe ablam özlem ve sen bu takımı sevmem ve geri dönmem için yeterli zaten seviyorum sizi:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Allah sendende razı olsun canım :KK71:
Ne demek istemek tabiki seve seve senide aramızda görmek isteriz :KK34: sonuçta tamam takım yarışması ama bende değilim listede :KK1: girmiş olsam zaten takım zararlı çıkar :KK1:
Şaka bir yana ama sende motivasyonumuzu sağlarsın :KK34: bakalım ben ufak ufak vermeye başlasam hadi benide alın tekrar listeye diyeceğim ama henüz tık yok :KK1:
Ayşem malum taşınmaydı oğlunun düğün hazırlığı derken ancak yaz tatilinden sonra gelebilir diye düşünüyorum :KK34: ama eminim oda senin topikte kalmanı ister :KK34:

Allah sendende razı olsun canım :KK71:
Ne demek istemek tabiki seve seve senide aramızda görmek isteriz :KK34: sonuçta tamam takım yarışması ama bende değilim listede :KK1: girmiş olsam zaten takım zararlı çıkar :KK1:
Şaka bir yana ama sende motivasyonumuzu sağlarsın :KK34: bakalım ben ufak ufak vermeye başlasam hadi benide alın tekrar listeye diyeceğim ama henüz tık yok :KK1:
Ayşem malum taşınmaydı oğlunun düğün hazırlığı derken ancak yaz tatilinden sonra gelebilir diye düşünüyorum :KK34: ama eminim oda senin topikte kalmanı ister :KK34:

Teşekkür ederim canım benim bende listede olmayım o zaman en azından menulerımı paylaşırım yine siz bana kızarsınız belki toparlarım kendimi cozutuk kız oldum çünkü iyice:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

selam kızlar ben geldim nasılsınız bakalım
ben dün biraz abrttım malesef amma çok spor yaptım umarım telafi edebilmişimdir

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Hele şükür takozuma kavuşabildim :KK1:
Sağ olsun eşimde bu ara dadandı oyun oynamaya :KK1:

Gündüz annemlere geçtim işlerim bittikten sonra :KK34:
Eşim iş çıkışı gidip portmantoyu dükkandan alıp gelmiş :KK34: Annem görünce çok sevindi :KK1: zaten bir kaç hafta evvel laf arasında ileride şuraya bir portmanto lazım diyip duruyordu :KK1: Şansada tam istediği gibi olmuş :KK34:
Kız kardeşim nasıl dalga geçiyor yok annem yok kanma sen buna benim aldığım seramik tava iyidir iyi hem en azından içinde yemek yaparsın:KK1: bunla yemekte yapılmaz diye :KK1:
Annemle babam nasıl kopuyorlar gülmekten :KK1:

Normalde malum sıvı besleniyordum ama Annemde yemeğe kalınca ısrar edemedim sırf ayran içeceğim diye yoksa kadıncağız başlardı yok kızım böyle olmaz herşeyden az az yemen lazım demeye :KK1: ( senelerce yemişim yiyeceğimi sonuçta :KK60: )
Çok az yoğurt çorbası, 3 YK pilav ve 5 ızgara küfte yedim :KK1: ama yinede kendimi çok hafif hissediyorum hatta açımmmmmmmmmm :KK52::KK52::KK52::KK52:
Neyse yarın yine kaldığım yerden devam edeceğim :KK34:
Kızkardeşim 3 kilo vermiş bile ( kızda nasıl bir azim varsa artık sabah akşam spor yapıyor :KK1: )
Bende tartıda az da olsa eksi gördüm ama bakalım cumaya kadar ne olucak :KK1: inşallah beni motive edecek bir rakam görürümde 1 hafta daha dayanırım sıvı tüketmeye :KK34:
Aslında hoşuma gidiyor :KK1: pipetle herşeyi tüketmek minik minik yudumlarla :KK1: Tartıda eksi gördükçe zaten doğru yolda olduğuma emin olurum inşallah :KK34:

Yarın eşim doktora gidecek şu tansiyonu yüzünden ( gitmişken uzun zamandır ayakkarının ağrısı için kalp ve damar hastalıklarına gidiyor ki Allah korusun kalpten dolayı birşey olup olmadığından emin olmak için )
Eşim bypass isteyebilirler diyor ama inşallah gerek kalmaz :KK34:
Artık sabah erkenden uyanıp ondan hayırlı haberlerini bekleyeceğim :KK34:

Teşekkür ederim canım benim bende listede olmayım o zaman en azından menulerımı paylaşırım yine siz bana kızarsınız belki toparlarım kendimi cozutuk kız oldum çünkü iyice:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

Ben inanıyorum sen çok çabuk toparlarsın kendini :KK34: Dediğin gibi ufak ufak bir başla menü paylaşımlarına sonrası nasılsa gelir :KK34:
Emin ol herkes elinden geldiğince menülerini takip eder fikrini söyler :KK34:
Ben bu ara sırf sıvı tükettiğim için menü paylaşmıyorum ama inşallah bende ufak ufak eksileri görüp tekrar listeye girmeye karar verdiğimde ( kurallara uygun paylaşımda bulunduğumda :KK1: ) menü paylaşımına başlarım :KK34:
Şu anda hep su, ayran, süt ve çorbayla gittiğimden paylaşmaya değer birşey yok :KK1: iki saat arayla elimde pipet birşeyler içiyorum ( tüp mide ameliyatı olmuş olanları taklit ediyorum :KK1: hani ameliyat olmuşum gibilerinden mideyi ve beynimi kandırıyorum :KK60: ama sanırım yarayacak :KK1: )
Sıkılırsamda vazgeçme şansım var nasılsa :KK1: ondan sonra yine karataya dönerim olmadı :KK34:

Son düzenleme:
Günaydın herkese

dünkü menümü paylaşayım

sabah: limonlu su ve 1 haşlanmış yumurta saat 7 de
işyerinde ede yaptıgım tuzsuz ekmek ve yagsız tost , şekersiz çay

ara: şekersiz çay, 2 erik

öğle: 1 kase çorba
1 kepçe kuru fasulye
1 kaseden az yoğurt
1 dilim kepek ekmek

ara: 2 yenidünya, nescafe , arkadaşın doğum günüydü 3 çatal pasta almak zorunda kaldım

akşam:Ah annem ah ah yaktın beni
biber ve patates kızartması ama çok azdı valla
2 kaşık menemen
4 kaşık pilav
2 dilim karpuz ( dilimlerin ikisi bir avuç içi kadardı)

spor: malesef misafirliğe gittiğimden yapamadım
su: 3lt ye yakın oldu

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Hele şükür takozuma kavuşabildim :KK1:
Sağ olsun eşimde bu ara dadandı oyun oynamaya :KK1:

Gündüz annemlere geçtim işlerim bittikten sonra :KK34:
Eşim iş çıkışı gidip portmantoyu dükkandan alıp gelmiş :KK34: Annem görünce çok sevindi :KK1: zaten bir kaç hafta evvel laf arasında ileride şuraya bir portmanto lazım diyip duruyordu :KK1: Şansada tam istediği gibi olmuş :KK34:
Kız kardeşim nasıl dalga geçiyor yok annem yok kanma sen buna benim aldığım seramik tava iyidir iyi hem en azından içinde yemek yaparsın:KK1: bunla yemekte yapılmaz diye :KK1:
Annemle babam nasıl kopuyorlar gülmekten :KK1:

Normalde malum sıvı besleniyordum ama Annemde yemeğe kalınca ısrar edemedim sırf ayran içeceğim diye yoksa kadıncağız başlardı yok kızım böyle olmaz herşeyden az az yemen lazım demeye :KK1: ( senelerce yemişim yiyeceğimi sonuçta :KK60: )
Çok az yoğurt çorbası, 3 YK pilav ve 5 ızgara küfte yedim :KK1: ama yinede kendimi çok hafif hissediyorum hatta açımmmmmmmmmm :KK52::KK52::KK52::KK52:
Neyse yarın yine kaldığım yerden devam edeceğim :KK34:
Kızkardeşim 3 kilo vermiş bile ( kızda nasıl bir azim varsa artık sabah akşam spor yapıyor :KK1: )
Bende tartıda az da olsa eksi gördüm ama bakalım cumaya kadar ne olucak :KK1: inşallah beni motive edecek bir rakam görürümde 1 hafta daha dayanırım sıvı tüketmeye :KK34:
Aslında hoşuma gidiyor :KK1: pipetle herşeyi tüketmek minik minik yudumlarla :KK1: Tartıda eksi gördükçe zaten doğru yolda olduğuma emin olurum inşallah :KK34:

Yarın eşim doktora gidecek şu tansiyonu yüzünden ( gitmişken uzun zamandır ayakkarının ağrısı için kalp ve damar hastalıklarına gidiyor ki Allah korusun kalpten dolayı birşey olup olmadığından emin olmak için )
Eşim bypass isteyebilirler diyor ama inşallah gerek kalmaz :KK34:
Artık sabah erkenden uyanıp ondan hayırlı haberlerini bekleyeceğim :KK34:

Ben inanıyorum sen çok çabuk toparlarsın kendini :KK34: Dediğin gibi ufak ufak bir başla menü paylaşımlarına sonrası nasılsa gelir :KK34:
Emin ol herkes elinden geldiğince menülerini takip eder fikrini söyler :KK34:
Ben bu ara sırf sıvı tükettiğim için menü paylaşmıyorum ama inşallah bende ufak ufak eksileri görüp tekrar listeye girmeye karar verdiğimde ( kurallara uygun paylaşımda bulunduğumda :KK1: ) menü paylaşımına başlarım :KK34:
Şu anda hep su, ayran, süt ve çorbayla gittiğimden paylaşmaya değer birşey yok :KK1: iki saat arayla elimde pipet birşeyler içiyorum ( tüp mide ameliyatı olmuş olanları taklit ediyorum :KK1: hani ameliyat olmuşum gibilerinden mideyi ve beynimi kandırıyorum :KK60: ama sanırım yarayacak :KK1: )
Sıkılırsamda vazgeçme şansım var nasılsa :KK1: ondan sonra yine karataya dönerim olmadı :KK34:

Canım benim ne güzel anlatıyorsun yaşadıklarını Rabbim hep daim etsin mutluluğunu. Eşinede rabbimden şifalar bütün hastalara inşallah
Sıvı tüketiyorum diyorsun ama bu yanlış değilmi canım ya sonra başka rahatsızlıklar çıkabilir vitamin eksikliği en başta lütfen bir diyetisyene gidebiliyorsan git yardım al bu şekilde olmaz bence ya da çok sağlıklı diyet listeleri mevcut internette onlardan faydalanabilirsin :KK16::KK16::KK16:

SElamün aleyküm kızlarrrrrr :KK3:

Sabahtan beri malum faciadan dolayı ağlamaktan gözlerim şişti :KK14::KK14::KK14:
Ölü sayısı çoğaldıkça içimdeki acı çoğalıyor birde üzerine sağ kurtulanların sözleri iyice maf etti beni ( sedye kirlenmesin diye çizmelerini çıkarmaya çalışan kardeşimiz gibi )
Bütün bu acı yetmiyormuş gibi birde madende 15 yaşında bir çocuğun çalıştığınıda okuyunca iyice içim dışıma çıktı ve hıçkırarak ağladım :KK43:

Eşim sabahtan doktora gitmişti malum inanın onu bile umursayamadım o an :26:
Oda şansına bir doktora deng gelmiş adam hesapta kalp damar uzmanı ama eşim kalbim sıkışıyor uzun zamandır dediğinde ben kalpten anlamam demiş :KK53: Tabi bizimkide uyuz olmuş siz kalp damar uzmanı değilmisiniz diye ( doktor rahat 70 vardı diyor )
Kalp için o zaman doppler çekilin demiş ama gitmiş 20 gün sonrasında gün vermeye kalkışmış bizimkide tabi sinirlenmiş çıkmış ordan. Sonuçta kalp bu ihmale gelmez nasıl beklesin okadar gün ağrısıda varken :26:
Öğleden sonraya randevu aldım özel hastaneden :KK34: aslında doluymuş randevuları ama ağrısı var durum acil diyince kadın gelsin araya sıkıştırırım demiş şükür :KK34: Doppleride orada anında çektirebilecek inşallahda bari eşim konusunda biraz yüreğim ferahlasın :KK34:

Koca adam hıçkıra hıçkıra ağladı Somadaki facia yüzünden :KK34: en sonunda benim hava almam lazım diyip kendini dışarı attı ordanda direk hastaneye gidecek :KK34:
İnşallah hayırlı haberlerle döner :KK34:
Bende o gelmeden biraz iş yapayım da Allah korusun eğer doktor müdahale falan derse ( bypass falan gibi ) hastane çıkışı gelen giden çok olur o zamanda benim fırsatım olmaz yapmaya :KK34:
Hem biraz kafam dağılır inşallah :KK34:

Gece girer size haber veririm :KK34: hem o zamana kadar bende biraz sakinlemiş olurum inşallah :KK34:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Anam bugün iyice ağlamaktan şiştim :KK14:
Zaten somadaki facia için kaçıncıya göz yaşı döküyorum birde üzerine eşim eklendi :KK43:
Öğlende doktora gitmiş ve dopplerini çektirmiş :26:
Çok şükür kalple ilgili bir durum yokmuş, damarlardada sorun yokmuş ama eşimin şikayetlerini dinleyip sonucuda temiz görünce ya nöropati yada romatizma olabilir demiş :26:
Ortopedi doktoruna yönlendirmiş oda aynı şüpheyi dile getirmiş ve eşimin EMG çektirmesini istemiş.

Yarın öğleden sonraya randevu aldık ama tabi yarına kadar bana zaman geçmek bilmeyecek :KK14:
Nöropatiyi duyunca zaten hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım :KK43:
Rahmetli babasının hastalığı ve okuduğum kadarıylada pek bir tedavisi yokmuş gibi ( bazı durumlarda ameliyat olunabiliyormuş ama o türüne göre değişiyormuş )
Eşim eve geldiğinden beri ona çaktırmamaya çalışıyorum ama çok kötü hissediyorum kendimi.
Babasının son zamanlarını gördüğümden daha beter oluyorum düşündükçe. Rahmetli bu hastalık yüzünden yatalak olmuştu ( senelerce ağrı çekmiş ama hiç birimize söylememişti, belki söyleseydi bu kadar kötüleşmezdi ama yatalak olmadan bir kaç ay evvel artık resmen emekliyordu adamcağız ayakları tutmadığı için :KK43: )
İnternete yazılana göre 50 - 60 yaşlarında bu evre oluyormuş genelde. Eşim daha 40 yaşında, tamam teşhis daha konulmadı tam olarak ama benim içim acıyor :KK43::KK43::KK43::KK43: ya ona birşey olursa diye düşünmeden edemiyorum:26: Evlatlarımı düşünüyorum ve çok korkuyorum :KK14:
Rabbim korusun inşallah nöropati değildir diye dua edip duruyorum :KK43:

Ne olur kızlar dua edin sadece Romatizma çıksın :KK50:
Yarına kadar bana uyku haram olucak belli ama inşallah yarın hayırlı haberlerle gelirim :KK34:

Selam kizlaaar kilo bildirimimi yapiyim ustumde kotla tartildim tam evden cikarken atirladiiim :KK1:
Gecen hafta: 63.2
Bu hafta: 62.8 :ödül: :KK3:
Hesaplanmis halii: %0.64 gordum sonunda 62yi :KK1:

Hafta sonu akşamları, baklava ve dondurma çılgınlığı sonrası kilom tavan yaparak 70i bulmuştu :KK17::KK17:

05.05.2014 Kilo : 70

Sabah:
Sarımsak turşusu 1 kaşık ve bir bardak sıcak suyla

Kahvaltı:
Peynir, pide, domates, salatalık, yeşil zeytin, siyah zeytin, mandalinalı soda, karbonatlı su 1 bardak, 1 tablet omega3

Ara:
1 fincan Türk kahvesi

Öğle:
4 adet peynirli sıkma, 1 narlı soda, 1 kola, 4 nektari

Akşam:
2 kaşık salata

Yatmadan önce:
1 kaşık sarımsak turşusu, 1 bardak sıcak su

Su: 3 litre ( limon dilimleri eklenmiş)

06.05.2014 Salı Kilo: 69,6

Sabah:
1 kaşık sarımsak turşusu, 1 bardak sıcak su

Kahvaltı:
1 peynirli sıkma, 3 çeşit peynir(kaşar,burgu, köy), pide,lavaş,yeşil ve siyah zeytin, domates salatalık, şekersiz çay, 1 tablet omega3

Öğle:
1 kase mercimek çorbası, 1 dilim ekmek, karışık turşu.

Ara:
4-5 kiraz, 1 nektari, 1 şekersiz Türk kahvesi.

Akşam:
Yok

07.05.2014 Çarşamba Kilo:68,8

Sabah: (boğazım ağrıyordu, sarımsak turşusu yerine yoğurt karımı yemeye karar verdim) Baharatlı yoğurt karışımı, 1 porsiyon pilav üstü kurufasulye :KK53: akşam yiyemeyince evden çıkmadan hüplettim..

Kahvaltı:
3 çeşit peynir, zeytin,ekmek,şekersiz çay, 1 bardak karbonatlı su

Ara:
1 lokma karpuz

Öğle:
1 porsiyon susuz kuru fasulye, yarım dilim ekmek, çeyrek porsiyon pirinç pilavı

Ara:
Limonlu soda, 1 peynirli sıkma

Akşam:
4 erik, 2 nektari

08.05.2014 Perşembe Kilo: 67

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76: En Büyük TÜRKİYE

Bu haftadan sonra menülere spor da eklenecek, tabiki günlük koşturmalarımı saymıyorum bile..

Yani artık akşamları spor çılgınlığı yaşanacak, tatlı çılgınlığı değil :KK1:

08.05.2014 Perşembe Kilo: 67

Sabah:3 kaşık yoğurt ve baharat karışımı

Kahvaltı:
3 çeşit peynir(kaşar,burgu,köy) zeytin, pide, şekersiz çay, 1 kapsül omega3, limonlu soda,1 mini pizza ev yapımı tam buğdaylı.1 kapsül omega3

Öğle:
Izgara tavuk,domates, közde biber, az pide

Ara: 1 türk kahvesi

09.05.2014 CUMA KİLO: 67,6

Sabah: 3 kaşık yoğurt ve baharat karışımı

Kahvaltı:
Tereyağında sucuklu yumurta,2 çeşit peynir(kaşar,burgu) zeytin, pide, şekersiz çay, 1 kapsül omega3, limonlu soda,yarım mini pizza ev yapımı tam buğdaylı.

Öğle:
1 mini pizza poğaça, yarım limonlu soda

Ara: 1 porsiyon special-K, süt

Akşam:
3 kaşık yoğurt ve baharat karışımı

10.05.2014 CUMARTESİ KİLO: 66,8

Kahvaltı: Kavurma, çoban salata, kurusoğan, közlenmiş biber, ekmek, şekersiz çay.

Öğle:
1 porsiyon tavuk tantuni, karalahana salatası, süsbiberi, ayran, şekersiz çay.

Akşam: 1 nektari, kuru fasulye, ekmek, kuru soğan, süsbiberi ( akşam 6 öncesi)

Kitap: Siyah dahlia / James Ellroy

Su:
Limon dilimli 3 litre

11.05.2014 PAZAR KİLO: 67,8

Kahvaltı ve öğle beraber :Tantuni, salata, sumaklı soğan, közlenmiş biber, patlamış mısır..

Ara: Tantuni, domates

Akşam: Yok

Kitap: Siyah dahlia / James Ellroy

Su:
Limon dilimli 3 litre

12.05.2014 PAZARTESİ KİLO: 67,3

Sabah:
2 dilim kaşar, 1 limonlu soda

Kahvaltı:
Tereyağında yumurta, 3 çeşit peynir(burgu, köy, kaşar) siyah ve yeşil zeytin,pide, şekersiz çay.

Ara:
Şekersiz sütlü kahve, 2,5 acı badem kurabiyesi

Ara:
Türk kahvesi

Ara:
2 taze kayısı

Akşam:
Yok

Su: Limon dilimli 2 litre

13.05.2014 SALI KİLO: 66,8

Kahvaltı:
3 çeşit peynir(burgu, köy, kaşar) siyah ve yeşil zeytin,pide, şekersiz çay,1 haşlanmış yumurta, mısır ekmeği ev yapımı, 1 kapsül omega3

Ara:
1 fincan Türk kahvesi

Ara:
3 papaz eriği

Öğle:
Yeşil mercimekli kabak, yeşil sarımsak, süsbiberi, az pide, az mısır ekmeği

Ara:
1 dilim doğum günü pastası, 1 bardak şekersiz çay.

Akşam:
yok

Kitap:
Siyah dahlia

Su:
2 litre

14.05.2014 ÇARŞAMBA KİLO:67,2

Sabah:
1 kaşık sarımsak turşusu, 1 kupa sıcak su

BUGÜNDEN İTİBAREN 200 DÜZ 50 TERS 250 MEKİK VE MENÜ SONRASI ZIPLAMAYA BAŞLIYORUM İNŞALLAH...

Kahvaltı:
3 çeşit peynir(burgu, köy, kaşar) siyah ve yeşil zeytin,pide, şekersiz çay,1 haşlanmış yumurta, yeşil sarımsak,1 bardak acılı şalgam, mısır ekmeği ev yapımı, 1 kapsül omega3, 1 limonlu soda.

100 kez zıplandı

Öğle:
1-2 lokma mısır ekmeği, 2 fincan şekersiz çay.

Akşam: Kızımın ısrarı ile yarım lokumlu çukulata

Kitap: Siyah dahlia

15.05.2014 PERŞEMBE KİLO: 67.3 :KK37:

... bu hafta bağırsaklarım çok tembel amaaaaaa :KK19:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Gece yatmak bilmedim sabah kalkmak :KK1:
Sabah 9da eşim uyandırdı beni ama bir türlü kafamı kaldıramadım artık nasıl sıkıntı yapıpta uyuduysam :26:

Aslında bugün eşimle birlikte gidecektim hastaneye ama eşim benim orada daha çok sıkıntı yapacağımı düşündüğü için sen halama git diye tutturdu ( davet etmişti sabah ama ben eşimle hastaneye gidiceğim diye ertelemeye kalkıştım )
Sonunda tamam dedim ve iyiki gitmişim yoksa vakit nasıl geçerdi bilmiyorum :KK34:
Eşim EMGsini çektirmiş ve çok şükür sizlerinde dediği gibi boşuna evham yapmışım :KK34: Nöropati değilmiş şükür ama işte çiş değil .... derler ya :KK1: onun gibi bir şey oldu netice :KK1:

Doktor sende nöropatiyle uzaktan yakından alakalı bir durum yok demiş ( test sonucunu görünce :KK76: )
Huzursuz bacak sendromu varmış :KK53:
Zaten milletimizin %15inde olan bir rahatsızlıkmış ve çok şükür en hafif derecedeymiş :KK34: ağrıları kesilene kadar uzun bir zaman parkinson hastalarına verilen bir ilaçı kullanması gerekiyormuş :KK34:
Bu rahatsızlık için net bir ilaç yokmuş ama o ilaç iyi geliyormuş :KK34: ağrısını kesip en azından sabahları ağrı olmadan uyanmasını sağlayacakmış :KK34:
Kan değerleri de çok yüksek çıkmış ve bundan dolayıda olabilir demiş doktor :KK34:
İlk fırsatta bir dahiliyeye git ve değerleri düzenliyecek ilaçları sana verecek :KK34: değerler normale döndüğünde de bu rahatsızlığın inşallah geçecektir demiş :KK34:

Adamcağızın arada bir asabiyeti ve duygu değişimide bu yüzdenmiş :26:
Çok şükür hayatını etkileyecek bir hastalık çıkmadı ( nöropati kat kat daha kötü cünkü resmen süründüren bir rahatsızlık Rabbim kimseye vermesin :nazar: Aminnnnnnnnnn )
Artık bundan sonra bende biraz daha dikkatli davranacağım çünkü nette okuduğuma göre sinirselde olabiliyormuş bu durum ve en azından ben üstüme düşeni yapıp eşimi her türlü stresten uzak tutmaya çalışacağım :KK34:

Nasıl rahatladığımı size anlatamam :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
Sizlerdende Rabbim kat ve kat razı olsun :KK34: desteğinizi yürekten hissettim :KK19::KK19::KK19::KK19:
RAbbim gönlünüzdeki herşeyin çok daha güzellerini sizlere nasip etsin ve hepimize uzun sağlıklı ve huzurlu ömürler nasip etsin....Aminnnnnnnnnn

Kızlar matemden dolayı paylaşımda listeler yayınlanmıyor bu hafta, haftaya etapla birleştirilecekmiş bilginize

Merhaba arkadaşlar. Ağlamaktan ne yazacağımı bilemiyorum. Allah'ım güzel Rabbim o yerin altında zifiri karanlıklarda şehit düşen evlatlarımızı, kardeşlerimizi rahmetiyle sarsın, sarmalasın. geride kalan çocuklarına, eşlerine, anne babalarına bütün sevdiklerine sabırlar versin. Bütün Türkiye'nin başı sağolsun...

10367164_246757042183198_102458535827429865_n.png

X