8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Ahsap boyama yapan var mi aranizda? Transfer tutkaliyla yapsam sonra beyaza boyasam olur mu ki

heee sende baya kötü bir anısı olmuşş oranın yaaa amaa ben sana bahsettigin yere benzer bi yer söyleyim dee starbucks la barış bana kahve al oradan gerçi biliyosundur belki, emek te çukurağa sofrası hem yemekleri hem de ikramları muthiştir, gitmediysen mutlaka git, pişman olmazsın

Benim adama sevgililer günü için hediye yapıcam büyük bi kavanoza resmimizi yapıştırıp kar küresi haline getiricem. Ama resmi cama kusursuzca nasıl yapistirabilirim bulamadim :/

hmmm bir mimar olarakk, üstelik sürekli maketler yapan bir mimar olarak bunu bilmem gerekir sanırım ama hç camla çalışmadım yaa

şöyle bişey yapsan, bu sanat malzemeleri satan yerler var yaa, onlara bi gidip sorsan cama kağıt yapıştırmak için en iyi malzeme ne die onlar kesin biliyodur ve ellerinse vardır

benimki de tam bir tembele iş buyur sana akıl öğretsin durumu oldu

yalnız burcucum muthiş romantik ve yaratıcısın tebrik ediyorum ben hala ne alsam die düşünüyorum bi arpa boyu yol gidemedim

Nurdan ya öldürdün beni valla evde bi kac deneme yapıcam aklıma gelenlerle olmadı dediğin gibi sorucam bilenlere :)

yalnız burcucum muthiş romantik ve yaratıcısın tebrik ediyorum ben hala ne alsam die düşünüyorum bi arpa boyu yol gidemedim
Sagol canim biraz kirdim benimkini gönlünü almam lazim:/ bide siradan olmasın istiyorum :) adam dicek sonunda zaten hiç hediyeyi para verip almıyosun cimri misin sen diye

Tarif mi? Çok yaşa emi,beceriksizim kuzum ben.

Ya yirim sizi ya :)

pek yolum düşmedi emek e ama yazdım bir kenara, giderim mutlaka sevgili kurbanım.

Nurdan ya öldürdün beni valla evde bi kac deneme yapıcam aklıma gelenlerle olmadı dediğin gibi sorucam bilenlere :)

ben yarın sabah anneme de sorarım canım, kendisi bu konularda benden milyarlarca kat bilgili ve beceriklidir

Sagol canim biraz kirdim benimkini gönlünü almam lazim:/ bide siradan olmasın istiyorum :) adam dicek sonunda zaten hiç hediyeyi para verip almıyosun cimri misin sen diye

Ya yirim sizi ya :)

hee gönül almak lazım diyosunnn bence muthiş bi fikir bu düşündüğün

çalayım senden fikrini diyecem ammaaa ne bende bunu yapacak yetenek var ne de benim koca kafada bunu anlayacak romantiklik

Hatunlar kaciyorum gozlerim agrimaya başladı yarin yine sorucam akliniza bişi gelsin ama :) iyi geceler hepinizeeeeeee

ama ben çok kopya verdim yaa hamile değil dedim, çok bilgi yok hakkında dedim, medeni durumunu da söylersem bulacak hemen die korkuyorum

ben miyim acabaaa???:26:

Benim adama sevgililer günü için hediye yapıcam büyük bi kavanoza resmimizi yapıştırıp kar küresi haline getiricem. Ama resmi cama kusursuzca nasıl yapistirabilirim bulamadim :/

canım yapışkanlı kağıda çıktı alabilirsin kırtasiyelerden sonra etiket gibi yapıştırırsın..yada etiketli kağıdı kendin alıp yazıcı ayarlarını yapıp (kalınlık, boyut..) kendinde çıktı alabilirsin yazıcın varsa..

günaydın kızlar hayırlı sabahlar .. nasılsınız bakalım.. kafamda deli sorular.. artık herkese katil gözüyle bakıyorum

benim kurbanım dün gelmiş buralara birazcık uğramış..

ipucum 2 : evli deil benim kurbanım. koklanmamış gül konca

hiç umut yok muu
ben başkasını seviyorum. bu yüzden umut yok

Kocaelideyim canım, pek bi asortik oluğumdan komşum pek yok. Olanlar da yeni gelîn

bende gayet asortikim ve izmiteyim hangi ilçe

Bir ipucu vereyim o halde, benim kurbanım fazla ortalıklarda görünmeyen biri ve ben daha hiç bişey almadım kendisine..
En azından çikolatayı ve aynayı nereden alacağıma karar vermiş bulunmaktayım.

senide eledim iyiki buralardayım yahuu

benim kurbanımda gndermedi halbuki buralarda dolanıyor

14 kişiyi eledim bende true'den fene şüpheleniyorum

bende ip ucu vereyim biraz kurbanım bekarrrr

falkon şüpheliler arasına eklendim kuzum. daha fazla ip ucu

Gece gecmisi okuyup kendime olasiliklar listesi çıkarayım kendime .
Aklımda kaldığı kadarıyla umran veya asmunikal katılım olabilir :44:

Bende bir ipucu vereyim , sevgili kurbanım evli , yası benden ufak .

seninde üstüne bir cizik nurlum heran herşey olabilir katilim işime saygım var bilgi veremem

Benim kurbanım hep ben yokken yazıyor, denk gelemiyoruz hiç. Yeni ipucum bu olsun

bu sefer kesin sildim seni

benim kurbanım hiç gelmiyo

katilimi de bulamıyom istatik çıkarmam lazım ona da vaktim yok isyeeeeeeeeaaaaaaaannnnnn
excele yaz özge. acayip rahat oluyor

benim kurbanım...
evli...
benden büyük...

senide çizdim

Ben geldimmmmm,kurbanımın hediyeleri tamamdır.Anca gelebildik eve.

Bekar olduğu için kurbanıma çeyiz için gerekli bi iki bişey aldım..
Umarım beğenir..

ya truee senden çok şüpheneliyorumm.. çeyizlik ben kırmızı severim.

umarım cevap verir (sinan çetinin kapı açılınca gelicekmi gelmeyecekmi gibi oldu )
kurbanıma aldığım hediyelerden birine el koydum
aynısından bi tane daha alcam ona

tam katil modundasın çalıp çırpmalarda başladı

Canim hulya abla ankaradaymis misafirlige mi gitmiş ne sanirim. Cocuktan da firsat bulamiyorum dedi. Aklinda burasi gelecek ama ne zaman bilmiyorum :)

ordan sana yazsana ipucları sende bizi bilgilendirsen

çok yardımcı oldun

Son düzenleme:
günaydın kızlar nasılsınız bakalım yeni heyecanlı bir gün daha bakalım katillerimizi bulabilecek miyiz
Olabilir mi acaba ?
Kim bilir ?

Kandıramazsın beni
yyyaaaaa ama neden

Canim hulya abla ankaradaymis misafirlige mi gitmiş ne sanirim. Cocuktan da firsat bulamiyorum dedi. Aklinda burasi gelecek ama ne zaman bilmiyorum :)
anladım canım umarım en yakın zamanda girer

günaydın kızlarrr
ben dün geçmişi okuyacaktım güya eve git yemek yap sofrayı topla sonra tv izlerken karşısında uymuş kalmışım

12 kişi kaldı katilim olabilecek. kurbanımda katilim olmazsa, 11 kişi ama en çok truden şüpheneniyorum..
15 kişide eledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…