8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

nasıl nasıl yani burcumm anlamadım ben.) kurbanın nıe degısıyor acaba km ki kurbanın ımmm .))

bana adres bılgılerı gelmedı kurbanımın bu arada gonderrsın dımı 1 hafta ıcınde canım .) bu hafta hedıyelere bakmaya baslıcam ınss

mmmhh...öyleyse biran önce kesinleşse ya değişim.hem kim değiştirecek?
birde ben adres bilgilerimi göndermiştim ama yazmıyor bilgiler gönderildi diye...acaaba ulaşmadımı ki!!!=???

kurbanıma aldığım hediyelerden birine el koydum
aynısından bi tane daha alcam ona

Canım ben biliyorum ya katilimi bilmeyeyim de bana da heyecan olsun diye düşündük bunu. Katilim sizden biriyle kurbanlari degisecekti ama yogun bu aralar giremiyor o yüzden degisim iptal de olabilir
mmmhh...öyleyse biran önce kesinleşse ya değişim.hem kim değiştirecek?
birde ben adres bilgilerimi göndermiştim ama yazmıyor bilgiler gönderildi diye...acaaba ulaşmadımı ki!!!=???

Sulemem kim degistirecek :) bence de bir an once olsun da iste canim yogunmus gelemiyor :/ ilk mesajı guncellemedim ulasmadiysa kontrol eder isterim senden olur mu :)

Canım hulya abla neden girmiyor

Hmm kesin sensin,ben de neden bu kıza kanım kaynadı diyordum.
Madem katilimsin hemen ekleme yapayım,biz karı koca tam kahve tiryakisiyiz(Türk kahvesi).

aaa bak sen deyince aklıma geldi şimdiii bende değişik kahveleri meyve çaylarını falan çok severimm hatta sürekli elimde bi kupam vardır içinde içecek olan, bayılırım öle şeylere yanii ufacık bir not düşmek istedimm katilimee, kim oldugunu bi türlü çözemedim amaa :26::26: ihtimalleri 10 a falan düşürdüm sanırım

Hmmmmm iyi oldu öğrendiğim.

Hmm kesin sensin,ben de neden bu kıza kanım kaynadı diyordum.
Madem katilimsin hemen ekleme yapayım,biz karı koca tam kahve tiryakisiyiz(Türk kahvesi).

Kızlar tanıtma topiğine ilave yazın bence .
Katilinizin dikkatinden kaçabilir burada .
İkinizin birden katili olamayacağıma göre , ya da hiç birinizin , yada birinizin :44::44::44::44::44::44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…