8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Günaydınlarrrr :21::21::21:

yaa bende katılmak istiyorum geçen de sordum cevap alamadım bilgi istiyorummm :KK3::KK3::KK17:

günaydın kızlar..
benım katıl hıc benle ılgılı ıpucu vermıyo:KK43:

benden bır ıpucu daha :d benım kurban hamile değil:)

Güünaydnnn.Herkesin musmutlu bir gün geçirmesini diliyorumm :KK16: işe gidiyorum şuan.akşam olsun bi an öncee.)

günaydın hatunlar
bugün kötü bir haberle güne başladım nişanlım askerde hastaneye kaldırmışlar :KK14::KK14: böbrek ağrısı varmış sanırım taş döküyo 4 serum yemiş ağrısı yeni dinmiş :KK43:kıbrısta bide ultrason olan hastane bulamıyorlar nasıl bir yer anlamadım ki
çaresiz olmak ne zormuş:KK14::KK14::KK14:

günaydın hatunlar
bugün kötü bir haberle güne başladım nişanlım askerde hastaneye kaldırmışlar :KK14::KK14: böbrek ağrısı varmış sanırım taş döküyo 4 serum yemiş ağrısı yeni dinmiş :KK43:kıbrısta bide ultrason olan hastane bulamıyorlar nasıl bir yer anlamadım ki

çok geçmiş olsun canım rabbim acil şifalar versin

vereyim hadi kıyamadım
2.ipucummmmmm
kurbanım bana çoooooooooook uzak olan bir şehirden değilll:nazar:

günaydın hatunlar

çok geçmiş olsun. rabbim acil şifalar versin. send eüzme kendini.. bir yolu bir şifası bulunur. rabim başka dert vermesin..

şimdi ozaman hangi şehirden olduğuna bakayım :KK16:

X