8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Kızlar tanıtma topiğine ilave yazın bence .
Katilinizin dikkatinden kaçabilir burada .
İkinizin birden katili olamayacağıma göre , ya da hiç birinizin , yada birinizin :44::44::44::44::44::44::44:

ben seni elemiştim yaa, sen evli demiştin sanırım :44::44: bidee ben özellkle buraya yazıyorum, oraya zaten destan gibi yazmışım daha da yazarsam yuhhh diyecekler bana burda eğer dikkat ederse görsün etmezse canı saolsun önemli olan bu heyecanı yaşamak zaten

Herşey olabilir canım..

bi ipucu daha versen olmaz mııı

Evli mi demiştim ?
Ne zaman ?
Kim söyledi ?

Doğru şekerim.

En baba ipuçlarını bugün verdim,dahası sonra..

şüpheli listemden bir kişi daha gelmiş aşağılarda görüyorum onuu jooker, gel sen bi ipucu daha ver bize hadi canımm

iki gündür pek giremediğim için oturdum bilgisayar başına, tüm sayfaları anca okuyabildim. sonunda bitti.

tam 16 kişi eledim. nerdeyse ipucu veren herkesi. sanırım katilim pek girmiyor.

benim ikinci ipucum: kurbanım benimle aynı şehirde değil.

sen nerdensin çeşmi nazzzzz

ahaa bir ipucu dahaa ben sakarya danım canımm, sen nerdensin pekiii

herkes için buralara uğrama zorunluluğu olsa iyi olurdu...

katılıyorummm hiç girmeyen biriyse eğer ben nasıl ipucu toplayıp bulacagım onu

hmm ekledim bile o zaman üniversiteyi ankarada okudum bende çok iyi bilirim oraları bana strabucks kahvesi yollar mısın lutfen sevgili katilim

bak karanfilin yükselden sonraki tarafında bi uludağ kebapçısı vardı. ilef müzikleri çalardı. bir duvarı komple küçük küçük çerçeveler kaplıydı, içi çok değişik bi atmosfere sahipti. bayılırdık oraya. çalışanlar falan çok iyiydi. çok güzel bir yerdi. kendimi ödüllendirmek istediğimde hep orayı tercih ederdim. önden mezeler gelirdi balon ekmek falan. tereyağı ezmesi yoğurdu salatası... diğer yerlere göre daha pahalıydı ama yine de çok sevdiğimizden giderdik sürekli. böylece yıllar geçti... bir gün... önünden geçerken etrafının kapatıldığını gördüm. tam tadilata alınmış diye üzülürken acaba kapanıyor mu diye bir korku sardı içimi. üşenmedim girdim sordum. kapandı dediler. yerine ne açıldı biliyor musun. böhüüüü starbucks

al sana starbucks kahvesi

Benim adama sevgililer günü için hediye yapıcam büyük bi kavanoza resmimizi yapıştırıp kar küresi haline getiricem. Ama resmi cama kusursuzca nasıl yapistirabilirim bulamadim :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…