8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

bende önce gezıyorum kurbanıma uygun hediyeleri bulup eleme yöntemimle bir liste oluşturacağım...alacağım...
plan ve düzen çerçevesinde gitmeliyim...:KK3::KK3::KK3::KK3:

Ben geldimmmmm,kurbanımın hediyeleri tamamdır.:KK52:Anca gelebildik eve.:KK6:

nee aldın kurbanınaaa :KK52::KK52: benm aklıma bişey gelmiyo yaa, sanırım haftasonu çıkıp rahatça dolaşmak en iyisi :KK34: görünce daha aklıma gelir :KK34: kurbanım biraz az bilgi vermiş kendisi hakında da :26::26:

nee aldın kurbanınaaa :KK52::KK52: benm aklıma bişey gelmiyo yaa, sanırım haftasonu çıkıp rahatça dolaşmak en iyisi :KK34: görünce daha aklıma gelir :KK34: kurbanım biraz az bilgi vermiş kendisi hakında da :26::26:

Bekar olduğu için kurbanıma çeyiz için gerekli bi iki bişey aldım..:KK52::KK52:
Umarım beğenir..:KK17:

şüpheli listemden bir kişi daha gelmiş aşağılarda görüyorum onuu :KK1::KK1: jooker, gel sen bi ipucu daha ver bize hadi canımm :KK1::KK1:

dün amante beni ekleyince kesin katilim amante dedim ama ters köşe yapmış meger...
kim benim katilim yaaaa...
kızlar ben Katilime 4lük yazdım...:KK28::KK28::KK28: (kalbinden vururum belki:KK16::KK16:)

heran seni düşünen biri var burada
çık artık ortaya...
yahut ipucu ver biraz daha bana...
nasılsa öğreneceğim seni sonunda....

dün amante beni ekleyince kesin katilim amante dedim ama ters köşe yapmış meger...
kim benim katilim yaaaa...
kızlar ben Katilime 4lük yazdım...:KK28::KK28::KK28: (kalbinden vururum belki:KK16::KK16:)

heran seni düşünen biri var burada
çık artık ortaya...
yahut ipucu ver biraz daha bana...
nasılsa öğreneceğim seni sonunda....

ben olsam asla bu şiire kayıtsız kalamazdım :KK14::KK14:

Sen sor ben soyliyim , yüksek ihtimalli katılım :KK1:

Hiimm mesela yası benden ufak :KK34: bu ipucunu vermişim ya :)
O zaman çocuklu diyim :)

İkisi de çocuklu sayılmaz mı :KK53: Acaba hangisi :KK1:

Sen kurbanım uğramıyor dedi ya , ben arada geliyorum o yüzde eledim kendimi :KK53:
teh teh teh büyük ihtimalli demek oda güzelmiş :) hangi ilde kurbanın peki

Kaynatmaya bak almis basini gidiyor topik :) kizlar bi durun hele liste yapmaya erken daha :KK70: ayrıca kurbanı giremeyenler pek acele etmesin dah iki Hafta var gelir sohbetlere katılır tanıyıp alırsınız hediyelerinizi

Benim katilim de degisse de merak etsem ya :KK70: bi yandan da cok seviyorum kendisini degismesini de istemiyorum aman ya :)

Kaynatmaya bak almis basini gidiyor topik :) kizlar bi durun hele liste yapmaya erken daha :KK70: ayrıca kurbanı giremeyenler pek acele etmesin dah iki Hafta var gelir sohbetlere katılır tanıyıp alırsınız hediyelerinizi

Benim katilim de degisse de merak etsem ya :KK70: bi yandan da cok seviyorum kendisini degismesini de istemiyorum aman ya :)

sana da değişip değişmemesi surpriz olur işte :KK1::KK1:

X