8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

bende katılmak isterim, ama sonrasında bilgilerimizi vs vericeğimiz linkleri yine bize bildiriceksiniz dimi

çok geçmiş olsun, Rabbim tez zamanda hayırlısını versin inşallah :KK43::KK43:

geliyoruummmmm :KK55::KK55::KK55:

bitek ben mi çocuktan korkuyorum yaa :KK53::KK53:

monalisa hakkında ufak bi araştırma yaptım :KK1::KK1: diğer topiklerde yazdıklarına göre dün sevgilisi gittigi için depresyondaymış, sanırım gelir bu ara :KK1::KK1:

burcu kime çıkarsa benmle değişebilir, gönüllüyümmm :KK33::KK33: ona hiç ipucu vermeyecem :KK47::KK47:
gel canım geş bekliyorum

olur mu öyle şey kuzum kızım misafirleri sever birde ilgilendiğin zaman sana karşılık bile veriyor

aaayyyy ben o zaman hep oynayabilirim onunlaaa, gıdıklarım bile hattaa :KK1::KK1:

benim kadar çok çocuk sevip de çocuk sahibi olmaktan korkan başka biri var mıdır yaa :KK37::KK37:

aaayyyy ben o zaman hep oynayabilirim onunlaaa, gıdıklarım bile hattaa :KK1::KK1:

benim kadar çok çocuk sevip de çocuk sahibi olmaktan korkan başka biri var mıdır yaa :KK37::KK37:

:KK52::KK52::KK52::KK52: oyna canım oyna sıkıntı yok teyzemlere gittik mi tek işimiz karnımla oynaması ayağını gıdıklıyo teyzem diğer ayağıyla da tepki veriyo ona çok güzel bi duygu bence korkma

X