8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

nurdanım geçmiş olsun :KK50:
ben de bugün kayınvalidecimi yemeğe götürdüm öğlen, dertleştik biraz
çok seviyom onu :KK16:

akşam da arkadaşlarla güzel bi gün geçircez inş

yeni çekiliş için de nisan mantıklı evet :KK16: uzun süre tanışma faslı olur gözlemleriz kim aktif kim değil
sonra çekiliş olurrrrr yine bi hazırlanma dönemi
sonra da kısacık bi gönderme süresi :KK53:

selamlar olsun canlar sizlere nasılsınız bakalım inşallah herkes çok iyidir biz kızımla çok iyiyiz :KK16::KK16::KK16:
Kadınlar Gününüz şimdiden kutlu olsun canlarım yarın kayınvalidemlerde olacağımızdan girip yazamam sizleri çok seviyorum kendinize iyi bakın:KK54::KK54::KK54::KK54:

nurdanım geçmiş olsun :KK50:
ben de bugün kayınvalidecimi yemeğe götürdüm öğlen, dertleştik biraz
çok seviyom onu :KK16:

akşam da arkadaşlarla güzel bi gün geçircez inş

yeni çekiliş için de nisan mantıklı evet :KK16: uzun süre tanışma faslı olur gözlemleriz kim aktif kim değil
sonra çekiliş olurrrrr yine bi hazırlanma dönemi
sonra da kısacık bi gönderme süresi :KK53:

saolasın özgemm :KK50::KK14::KK14:

ayy maallahh sizee daim olsun inşalahh :nazar::KK16: inşallah bende böyle olurum kayınvalidemle :KK1: akşam için de şimdiden iyi eglenceler :KK16:

evet nisana kadar 1 ay var hem güzel olur :KK34: yeni gelmek isteyenleri tanırız herkes kendini bi ölçer tartar ben bu çekilişi becerebilir miyim die :KK1: ama gerçekten gönderim süresi 1 hafta olsun. gerçi gönderim süresini çoktan da aştık yani, kurallara uymayacak olan yine uymaz yan eyse, bu sefer sorunsuz olur inşallah :KK34:

selamlar olsun canlar sizlere nasılsınız bakalım inşallah herkes çok iyidir biz kızımla çok iyiyiz :KK16::KK16::KK16:
Kadınlar Gününüz şimdiden kutlu olsun canlarım yarın kayınvalidemlerde olacağımızdan girip yazamam sizleri çok seviyorum kendinize iyi bakın:KK54::KK54::KK54::KK54:

heyy güzel anneee :KK3::KK3:

senin ve elif nisacıgımın da kadınlar günü kutlu olsun şimdidenn :KK16::KK16:

saolasın özgemm :KK50::KK14::KK14:

ayy maallahh sizee daim olsun inşalahh :nazar::KK16: inşallah bende böyle olurum kayınvalidemle :KK1: akşam için de şimdiden iyi eglenceler :KK16:

evet nisana kadar 1 ay var hem güzel olur :KK34: yeni gelmek isteyenleri tanırız herkes kendini bi ölçer tartar ben bu çekilişi becerebilir miyim die :KK1: ama gerçekten gönderim süresi 1 hafta olsun. gerçi gönderim süresini çoktan da aştık yani, kurallara uymayacak olan yine uymaz yan eyse, bu sefer sorunsuz olur inşallah :KK34:

bu sefer sorunsuz olmasını en çok ben istiyorum:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

kızllaaarr..ben geldım.
şukur Allaha hedıyelerıme kavustum
resım ekledım bılgılerınıze...

bu sefer sorunsuz olmasını en çok ben istiyorum:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

hadi gözün aydın canımcım :KK16::KK16: bu seferdaha bi kaynaşarak, tanışma süresini uzun tutarak yaparız çekilişi sorun olmaz şekerim inşallah o zaman :KK16:

Raptiye ve kim katil kızlar ?
Bir de raptiye ye hediye kim gönderdi ? O da mı almadı ?
Karıştım ben iyice.
Herkes hediyelerini alsa da biz de rahatlasak :KK50:

raptiye nin katili mutlukız dı o da yolladı hediyelerini diye hatırlıyorum canım :KK34: hediyelerini almayan arkadaşlar da biran önce alsın artık yaa, yazık vallaa :KK14::KK14:

hadi gözün aydın canımcım :KK16::KK16: bu seferdaha bi kaynaşarak, tanışma süresini uzun tutarak yaparız çekilişi sorun olmaz şekerim inşallah o zaman :KK16:

raptiye nin katili mutlukız dı o da yolladı hediyelerini diye hatırlıyorum canım :KK34: hediyelerini almayan arkadaşlar da biran önce alsın artık yaa, yazık vallaa :KK14::KK14:
Son 3 kişi mi kaldı bu durumda ?
evet ya bir an evvel alsalar iyi olacak artık :KK50:

birdahaki çekilişe katılırmıyım bılmıyorum.çok soğudum....
hediyelerini alamayan arkadaslar inşallah kavusur bian evvel yaaaa. :KK50::KK50:

X