8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

İyiyim canım kurbancıkım, sen nasılsın bakayım görüşmeyeli?

Dün şeker yüklememizi yaptırdık, bebişimizi gördük. Çok hareketli maşallah. Doğduğunda da böyle olursa yandık
Sonuçlar iyi çıkar inşallah , dansediyor annesi keyfi yerinde demek ki hareketli olsun , kıpır kıpır

Sonuçlar iyi çıkar inşallah , dansediyor annesi keyfi yerinde demek ki hareketli olsun , kıpır kıpır

Sonuçlar da iyi çıktı çok şükür teyzesi Ayy bilmiyorum sağ tarafımdan ayrılmıyor son 1 haftadır. Tekmeler mahvetti sağ tarafımı, ağrıtıyor orayı resmen Doktor da 'Baksana ayaklar hep oraya çalışıyor, normal ağrıması' dedi Bu kız niye oraya taktı kafayı yaa

maşallah
çok güzel bi his değil mi

Çok çok çok haklısın canım.

Aynen öyle..
Sonuçta çekilişe hamile arkadaşlar da katıldı ve karnı burunların da hediye alışverişine çıktılar öyle değil mi?ve o durum da kargoya verdiler.
Çoluk çocuk sahibi arkadaşlarımız bir şekilde hediyelirini alıp gönderdiler.
İş güç sahibi arkadaşlarımız o yoğunlukların da hallettiler mesela.
Bir daha ki çekilişte umarım bunlar yaşanmaz.

Maşallah canım.

Aynen öyle canım yaa... Bi şekilde hepimiz vakit ayırdık. Dediğim gibi, isteyince 1 günde bile alınabilir hediyeler. Herkesin bi koşturmacası var elbet. Burada amaç hediyeleşmekse ve bu da belli bi zaman belirtilerek yapıldıysa herkes uymalı buna. Vakit ayıramayacak olan katılmasın gerçekten. Ben çok üzüldüm sona kalan arkadaşlara... Net kurallar olmalı bir dahaki çekilişte

İyiyim canım kurbancıkım, sen nasılsın bakayım görüşmeyeli?

Dün şeker yüklememizi yaptırdık, bebişimizi gördük. Çok hareketli maşallah. Doğduğunda da böyle olursa yandık

Yerim o minik ayaklarını prensesinin maşallah canım ya
Yumuşak mı gelmiş ne , sevmiş o tarafı
Eski fotonla kandırdın beni bir de şimdi ki halini göndersene canım , merak ediyorum

Allah isteyen herkese hayırlısıyla mucizesini nasip etsin canım.

Canım merak ettim hediyelerini , akşam mı yükleyeceksin :26::26::26::26::26:

kızlar yanı bir çekilişe katıldım burnumdan getırdınız.
yalnız gırmeyen sohbete katılmayanlarda hedıye bekleme zamanı forma sık sık yazar olmuşlar.

işlerimin durumu son zaman değişti ve ben cekılıs tarıhını kargoya verme gununu diğer cekılısle karıştırdım. onunkını hemen yolladım.( o kişide 1 martta teslım almasına rağmen sesı solu yok)

burdakı arkadasıda bıraz daha bısey alır mıyım dıye beklettim.

hakkaten saolun.
ne cekılışmış.
bunun sorumlulukla ne ılgısı var onuda anlamadım.
sabah başlıyorum ve gecelere kadar çalışıyorum. 2 bına otemde kargo ama gıdemeyıncede gıdılmıyor.
eşiminde haberı yok, olsa onlada kargolatabılırdım.
konuşacak konu bulamayanlar bunu konuşmuşlar bugun....
bugun yorumlarınızı görünce şoklar içinde kaldım.

Burnumdan getirdiniz derken?

Size ithafen söylenmiş birşey yok ortada. Ama üstünüze alındığınıza göre kendinizi biliyorsunuz demek ki.
Sorumlulukla ilgisi var tabi ki. En başından belli kural ve tarihler vardı. Katılanların da kendine uygun olup olmadığını düşünerek katılması gerekiyordu.
Benim bu çekilişle ilgili kargo gönderme ve almada bir problemim olmadığı halde bi dahaki çekilişe katılmayacağım diyorum. Çünkü bir ihtimal iyi hissetmeyebilirim, çarşıya çıkıp ilgilenemeyebilirim, sohbete giremeyebilirim. Herkesin katılayım demeden önce bunu sorgulaması gerekiyor.

Sabah başlayıp gece yarısına kadar çalışıyorsanız katılmasaydınız. Diyeceksiniz ki işlerim sonradan yoğunlaştı. Diğer grupla karıştırma olayına ne bahaneniz var acaba? Öyle bi heves hepsini birden halledeyim derseniz böyle olur işte.

Fotom çok eski değildi canım yaa. Hamileliğimin ilk zamanlarıydı. Şimdi önümde bi top var sadece Güzel bi poz verip foto çekileyim ben tamam

Burnundan gelecek bir şey yok. Kimse haksız değil burada. Ha biz kurbanın da değiliz ama hoş görmedik açıkçası bu durumu. Bu kadar tepki gösterecek bir şey yok, herkes haklı yani kusura bakma. Kargoya gidemiyorsan çağırabilirsin, onlar gelip alıyorlar. Bu işin bin türlü yolu var. Çekilişe katılırken herkes belli şeyleri kabul etti de katıldı... Ben 2 çekilişe birden katılıp diğerini boşlamayı da anlamıyorum kimse kusura bakmasın. 2 çekilişe katılımı da uygun görmüyorum yani. Ha katıldıysan da ikisine de aynı vakti ayırırsın, kimse mağdur olmaz o ayrı... Şimdi sen söyle, hediyesini teslim etmeyen biri olarak( ki kimler hediyesini vermedi gerçekten bilmiyorum ben, birinin sen olduğunu şu an senden öğrendim), ne heyecanı kaldı kurbanın için bu çekilişin? Burada herkes bir şekilde mutlu oldu, onun şu anki durumu hoş mu?

Bu arada kurbanının kim olduğunu da bilmiyorum...

Mevzunun konuşacak konu bulamamakla alakası yok, herkes tabiki rahatsızlığını belirtecek. Bir de bu kadar fazla kişi aynı şeyi düşünüyorsa, kusura bakma ama hatalı olan sensin. İğneyi kendine batırmalısın biraz.

Elmadiliminin dediği gibi, ben de bir dahaki çekilişe katılmayabilirim. Ama katılsam da katılmasam da herkesin biraz özverili olmasını istiyorum. Arkadaşlık kuruyoruz sonuçta burada, birlikte vakit geçiriyoruz...

Son düzenleme:
Canım ekledim resimleri, bugün işlerim biraz yoğundu. Şimdi atabildim bilgisayara :26:

Kuzum buradan da yazayım eksik kalmayayım. Güle güle kullan hediyelerini, katilinin kesesine bereket.
Evlenince sana misafirliğe gelicem, bana bu havluları ver lütfen misafir havlusu olarak

Fotom çok eski değildi canım yaa. Hamileliğimin ilk zamanlarıydı. Şimdi önümde bi top var sadece Güzel bi poz verip foto çekileyim ben tamam

Hıııı maşallah canım anladım .
Ne güzel çok kilo almıyorsun , bebiş alsın kilocukları .
böyle devam eder umarım

Canım ekledim resimleri, bugün işlerim biraz yoğundu. Şimdi atabildim bilgisayara :26:
Tekrar hepsini sağlıkla kullan dileklerimi yineleyeyim canım , altınkaya kesene bereket

Kuzum buradan da yazayım eksik kalmayayım. Güle güle kullan hediyelerini, katilinin kesesine bereket.
Evlenince sana misafirliğe gelicem, bana bu havluları ver lütfen misafir havlusu olarak

Kuzumm teşekkür ederiimmm

Sen yeter ki gell veririm tabiki

Sağol canım teşekkür ederim, kesesine bereket katilimin

hayır yani kımse burda dünyayı kurtarmıyor.2 gun gec alacak dıye ne bu hiddet.
benım olduğumu bılmıyormussunuz ama yok bunlar kaldı sunlar kaldı dıye nıckım süreklı yazılıyor.
yanı kurbandan cok başkaları rahatsız olmuş.
zaten kurbanıda anlamıyorum 1 ay gırmedı bu hafta girdi.
evet kargocu çağrılabılırdı ama ben ptt tercıh ettım.onlar çağrılmıyor. sizin sehırde farklıysa bılemem...
iki çekilişe evet katıldım bunun durumla ılgısı yok.

İki günden bahsetmiyoruz burada. Ayrıca hiddet gösteren sensin...

Kurbanın rahatsız olmadığını nerden biliyorsun? Hem 1 ay girmemiştir ama şimdi girmiştir olamaz mı? Görevini yerine getirmiş sonuçta.
Bir de PTTyi tercih etme madem? Mesela Yurtiçi kargo ile internet şubesinden %30'luk indirim kodu alıp aynı ücrete yollayabilirsin. Bir yol aradıktan sonra illaki bir şeyler elde edebilirsin, yapıcı olmak lazım.
İki çekilişe katılma mevzusunun konuyla alakasını yazdığım şeyde belirttim. Burada tekrar açmaya gerek yok.
Kurbanım kusura bakmasın, böyle böyle durumlar oldu, çok özür dilerim demek yerine sendeki bu hiddet nedir ben de bunu anlamadım. Peki sen kurtar madem dünyayı...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…