8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Kızlar sakin olur musunuz???:KK20::KK20::KK20:

Çiçek burada kişisel söylenen bişey yok canım ama 2 hafta geçti hediyelerin kargolanma süresinin başlamasından, ondan önce de 1 haftalık bi süreç vardı çekiliş belirlendikten sonra. Huzursuzlanmakta haklı kızlar kusura bakma. Ama bu sana yada ona yönelik bişey değil göndermeyen herkes için geçerli bi durum.

Ağzımı açmayayım kimse kırılmasın o kadar çok kişi için o kadar çok söylenecek şey var ki aslında. Tatlı başladık sonuna yaklaştık tatlı bitirelim lütfen.

Rosa, prenses huzursuz olacak sen böyle sinirliyken ama:26::26:

Son düzenleme:
rose hakkaten hangı kargoyla yollayacağımı sana sorcam pardonda..
artı katılım değilsin kurbanım değilsin , sanane?
senı ne rahatsız etti onu anlayamadım hala??

Kızlar sakin olur musunuz???:KK20::KK20::KK20:

Çiçek burada kişisel söylenen bişey yok canım ama 2 hafta geçti hediyelerin kargolanma süresinin başlamasından, ondan önce de 1 haftalık bi süreç vardı çekiliş belirlendikten sonra. Huzursuzlanmakta haklı kızlar kusura bakma. Ama bu sana yada ona yönelik bişey değil göndermeyen herkes için geçerli bi durum.

Ağzımı açmayayım kimse kırılmasın o kadar çok kişi için o kadar çok söylenecek şey var ki aslında. Tatlı başladık sonuna yaklaştık tatlı bitirelim lütfen.

Rosa, prenses huzursuz olacak sen böyle sinirliyken ama:26::26:

Canım, haksızlıklara gelemiyorum gerçekten. Benim yapım bu. Sinirlenmedim ama kızdım yani.. Güzelce özür dilemek varken söylenen şeyler hoş değil...

rose kurbanımdan özür dilemem gereklıyse tlf denen bısey var burda yazmam mı lazım. illa herseyı senın görmen mı lazım?

rose hakkaten hangı kargoyla yollayacağımı sana sorcam pardonda..
artı katılım değilsin kurbanım değilsin , sanane?
senı ne rahatsız etti onu anlayamadım hala??

Beni neyin rahatsız ettiğini anlayacak kapasitede değilsen bir şey demiyorum. İllaki katilin ya da kurnbanın olmam gerekiyor demekki rahatsız olmak için haha :KK9:
Yazdığım onca şeye verdiğin cevaba bak. Çok komik çoook :KK9:

rose kurbanımdan özür dilemem gereklıyse tlf denen bısey var burda yazmam mı lazım. illa herseyı senın görmen mı lazım?

Madem bunu düşünebiliyordun, burada gelipte her şeyi üstüne alınmasaydın o halde! Biz burada genel konuştuk, yani hediyesini göndermeyen herkes için!

Son düzenleme:
Beni neyin rahatsız ettiğini anlayacak kapasitede değilsen bir şey demiyorum. İllaki katilin ya da kurnbanın olmam gerekiyor demekki rahatsız olmak için haha :KK9:
Yazdığım onca şeye verdiğin cevaba bak. Çok komik çoook :KK9:

komikse kendi kendine gülmeye devam et:)

teşekkür ederım tartıssakta ıyı dileklerle vedalaşabiliyoruz.ne güzel:)
neyse işin özü kusura bakmayın böyle bır konu için sayfaları doldurdum ama (biri yazsa bende ınanmazdım ve kızardım) ve yıne cok klıse olcak ama hakkaten cok deli bi işteyim kızlar yaaa:KK43:

teşekkür ederım tartıssakta ıyı dileklerle vedalaşabiliyoruz.ne güzel:)
neyse işin özü kusura bakmayın böyle bır konu için sayfaları doldurdum ama (biri yazsa bende ınanmazdım ve kızardım) ve yıne cok klıse olcak ama hakkaten cok deli bi işteyim kızlar yaaa:KK43:

Bence konuyu değiştir, iş konusunu yani :KK9:

hayır yani kımse burda dünyayı kurtarmıyor.2 gun gec alacak dıye ne bu hiddet.
benım olduğumu bılmıyormussunuz ama yok bunlar kaldı sunlar kaldı dıye nıckım süreklı yazılıyor.
yanı kurbandan cok başkaları rahatsız olmuş.
zaten kurbanıda anlamıyorum 1 ay gırmedı bu hafta girdi.
evet kargocu çağrılabılırdı ama ben ptt tercıh ettım.onlar çağrılmıyor. sizin sehırde farklıysa bılemem...
iki çekilişe evet katıldım bunun durumla ılgısı yok.

kurbanın ben mıyım değilmiyim bilmiyorum arkadasım ama ben hedıyesı elıne gecmeyen bırı olarak yazdıklarına cevap verme gereği gördüm.
1. çekiliş tarıhlerı bellı olan birşeydi.bu kadar geciktirmeyi ölüm ve hastalık dışında hoş bulmadığımı söylemek istiyorum.

2.eger yazılanları okursan kendi adıma epeyce zamandır buralardaydım.son 1 haftadır daha az girmeye başladım ama yinede yazdım foruma çünkü bu sadece hediye değil arkadaşlık kurabılmek amaçlı yapılan birşey kimsenın senın burnundan getirme gibi bir niyeti söz konusu olamaz.herkes haklı olarak görevini yapmıs ve hediyelerini beklıyor.

3.eğer karıştırmak gibi bir durum söz konusuysa daha dikkatlı olup,en azından kurbanını önemsediğini belli edebilirdin.

4.nickini yazmanın neyı rahatsız etti senı anlayamadım. gönderim yapmadın sonuçta nickin dogal olarak geçecek burada.o kadar hassassan bu konuda çekilişe katılmamalıydın.

5.bu cevapları senı kırmak adına yazmıyorum lütfen kırılmada.kişisel olarak senı hiçbirşekilde tanımam etmem zaten.sadece madem gönderim yapmadın bu vakte kadar en azından bir küçük özürle girseydin konuya kimse üzerine gelmezdi.benden söylemesi....

Bence konuyu değiştir, iş konusunu yani :KK9:

rosa hakkaten cok acımasız buldum senı. burda kım kıme dumduma derler ya.sankı bırıne hesap vermek zorundayız.
neyse ya daha fazla engel olmayım sizin muhabbete.
ben yıne senı güldürmeye devam etmeyı tercıh edıyorum:)

kızlar yanı bir çekilişe katıldım burnumdan getırdınız.
yalnız gırmeyen sohbete katılmayanlarda hedıye bekleme zamanı forma sık sık yazar olmuşlar.

işlerimin durumu son zaman değişti ve ben cekılıs tarıhını kargoya verme gununu diğer cekılısle karıştırdım. onunkını hemen yolladım.( o kişide 1 martta teslım almasına rağmen sesı solu yok)

burdakı arkadasıda bıraz daha bısey alır mıyım dıye beklettim.

hakkaten saolun.
ne cekılışmış.
bunun sorumlulukla ne ılgısı var onuda anlamadım.
sabah başlıyorum ve gecelere kadar çalışıyorum. 2 bına otemde kargo ama gıdemeyıncede gıdılmıyor.
eşiminde haberı yok, olsa onlada kargolatabılırdım.
konuşacak konu bulamayanlar bunu konuşmuşlar bugun....
bugun yorumlarınızı görünce şoklar içinde kaldım.
Hanımefendi üslubunuza dikkat edin.

Hediyesi eline ulaşmayan biri olarak kendime bu üslubu yakıştırmazken, gönderememesinden dolayı bir kusura bakma denileceğine tam tersi bir üslupla nasıl konuşulabilir çok şaşkınım. Ihmal edilen bir sorumluluk varsa bunu savunmaya ve sataşmaya dönüştürmek çok yanlış. Bir ihmal varsa da bunu eleştirmek herkese düşer. Burada topluca bir etkinlik yaptık sonuçta hepimîz birbirimizi ilgilendirir.

Haydeeee neler olmuş neler :2:

Ben de teeee ne zaman gönderdim hediyeleri, kurbanım hala hediyelerini almamış :2:
Açıkçası bu çekilişte benim de elim böğrümde kaldı kurbanımdan dolayı..
FakatkKatilciğime ve hediyelerime laf söyletmem :KK9:

şaka gibi okuduklarım :KK53:
çiçekçim kendini nasıl haklı görebiliyorsun ki.. herkesin işi gücü var herkes kendine göre yoğun
sonuçta bu çekiliş içib bi süre verildi değil mi ve de az çok herkes riayet etti
ayrıca böyle celallenmek yerine bu zamana kadar hiç ses çıkarmamak yerine bi ara girip kurbanım kusura bakmasın bu aralar cidden başımı kaşıyacak vaktim yok ama en kısa zamanda yollayacağım diyebilirdin..
sonuçta burda hepimiz arkadaş olduk, bilmiyorum kurbanına mesaj yoluyla ulaştın mı ama eğer bu zamana kadar ona hiç bi şekilde bişey yazmadıysan sence de bu yanlış değil mi?
diğer çekilişle bunu karıştırman da ayrı bi olay.. senin tercihin istediğine katılabilirsin ama ikisine de aynı özeni göstermen gerekli gerçekten
keşke böyle olmasaymış.. kurbanın kim bilmiyorum ama ben bekleyen arkadaşlarıma cidden üzüldüm
çünkü burda hediyeler paylaşıldıkça herkes daha da heyecanlandı
neyse.. illa bi sorun çıkıyo zaten..

Haydeeee neler olmuş neler :2:

Ben de teeee ne zaman gönderdim hediyeleri, kurbanım hala hediyelerini almamış :2:
Açıkçası bu çekilişte benim de elim böğrümde kaldı kurbanımdan dolayı..
FakatkKatilciğime ve hediyelerime laf söyletmem :KK9:

Canim sen kurbaninla konusuyo musun? Bişey iletmem gerekiyo sana da konusuyosaniz soylemistir diye dusundum

X