8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

canlar raptiyeye mesaj attım
yoğunluktan hediye yi yollayamamış daha
benim hatırlatmamla hatırladı yarın halledebilirsem halledeyim dedi
paylaşmak istedim...

ilgilen o zamn benimlee :21::21:

aslında kopmasak işte ne güzel olur aynı ekiple devam ederiz :KK34: hatta çekilişe kadar vakit geçirmnek için bi topik daha açarız ki gelmek isteyenler olursa gelir :KK34: hem daha iyi tanırız birbimizi hem de gelip gelmeyecek olanlar belli olur çekilişi o ekipe göre yaparız :KK34: ama işte buraya bile kimse uğramıyor ki artık :KK14:

Çekiliş kararlaştırılınca yine gelir kızlar , muhtemelen yeni yeni kızlarda katılır .
Melinda ya katılıyorum süre daha kısa olsun . Kuralları geliştirelim :KK53::KK53::KK53:

Kızlar hediyemi kargoma verdim amenta03 den özür de diledim diğer çekiliş deki arkadaslar bilir normalde geç göndermem ama malum bizim de kadınlar günü organizasyonumuz vardı o beni Maf etti neyse sağ salim gönderdim umarım beğenir :)
Ne organizasyonu ben bilmiyorum :26:

Altinkaya ve askyokolmak hediyeleriniz yolda haberiniz olsun. Herkes kavussa da rahat etsem :/

paylaşmak istedim...

senin hatırlatmanla mı hatırladı :KK50: hiç doğru bulmadım ben bunu (onun davranışını doğru bulmadım yani)

Son düzenleme:
Çekiliş kararlaştırılınca yine gelir kızlar , muhtemelen yeni yeni kızlarda katılır .
Melinda ya katılıyorum süre daha kısa olsun . Kuralları geliştirelim :KK53::KK53::KK53:
:

ama çekiliş kararlaştırılana kadar da burdan konuşmaya devam etseydik güzel olmaz mıydı :KK14:

Altinkaya ve askyokolmak hediyeleriniz yolda haberiniz olsun. Herkes kavussa da rahat etsem :/

az kaldı canım benim üzme sen kendini :KK16:

yeni çekilişte gonderım suresı 1 hafta mı olsa acaba kızlar ne dersınız herkes bı anda kavusmus olur hediyelerine....
ben cok mu yaralıyım neee:KK14::KK14::KK14::KK14:

ama çekiliş kararlaştırılana kadar da burdan konuşmaya devam etseydik güzel olmaz mıydı :KK14:

Kuzum haklısın aslında bağlantıyı koparmamak için fırsat buldukça gelmek lazım :26:
yeni çekilişte gonderım suresı 1 hafta mı olsa acaba kızlar ne dersınız herkes bı anda kavusmus olur hediyelerine....
Katılıyorum bende :KK34:
Kim senin katilim canım ya kaç kişi hediyeleri gelmeyen kaldınız ?

bence de öyle yapalım canım :KK34: çok geniş zamanaa yayıldı böyle, o zaman herker bir çırpıda kavuşur hediyelerine :KK16:

Kuzum haklısın aslında bağlantıyı koparmamak için fırsat buldukça gelmek lazım :26:

evet bence de gelmek lazım ama gelmiyorlar :KK47:

Katılıyorum bende :KK34:
Kim senin katilim canım ya kaç kişi hediyeleri gelmeyen kaldınız ?

bu konuda suskunluğa büründüm canım.
yarın gelecekmiş hediyelerim,beklemelerdeyim sadece...:KK53::KK53::KK53::KK53:

Günaydın kızlaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrr :KK16::KK16::KK16:

paylaşmak istedim...

bu msj bana mı atıldı acabaa???ben miyim yani kurbanı anlayamadım??

bennn?????:KK43:

evet bencede buradan devam edelim :KK16:

Kızlar yeni çekiliş yapılacaksa bence de bir tarih belirlensin ve o tarihler arasında gönderim yapılsın. Valla istenirse 1 günde bile halledilebilecek bir şey bence hediye işi... Zaten sona hediyesini almayan 2-3 kişi kaldı mı hiç zevki de kalmıyor. Herkes katilinin kim olduğunu da anlıyor, bir anlamı olmuyor öyle:KK50: Bence de hediye gönderim süreci sadece 1 hafta olsun

Kızlar yeni çekiliş yapılacaksa bence de bir tarih belirlensin ve o tarihler arasında gönderim yapılsın. Valla istenirse 1 günde bile halledilebilecek bir şey bence hediye işi... Zaten sona hediyesini almayan 2-3 kişi kaldı mı hiç zevki de kalmıyor. Herkes katilinin kim olduğunu da anlıyor, bir anlamı olmuyor öyle:KK50: Bence de hediye gönderim süreci sadece 1 hafta olsun

Günaydın kızlar yeni çekiliş 1 hafta süresi olsun ama maaşları düşünerek tarih koyalım ve herkes aynı anda göndersin

X