8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Kızlar yeni çekiliş yapılacaksa bence de bir tarih belirlensin ve o tarihler arasında gönderim yapılsın. Valla istenirse 1 günde bile halledilebilecek bir şey bence hediye işi... Zaten sona hediyesini almayan 2-3 kişi kaldı mı hiç zevki de kalmıyor. Herkes katilinin kim olduğunu da anlıyor, bir anlamı olmuyor öyle:KK50: Bence de hediye gönderim süreci sadece 1 hafta olsun

Günaydın kızlar yeni çekiliş 1 hafta süresi olsun ama maaşları düşünerek tarih koyalım ve herkes aynı anda göndersin

Zaten bu çekilişte de 17 şubattan ay sonuna kadardı. Yani 10 gün. Bir gün de olsa 1 ay da olsa göndermeyenler yine gecikecek bence. Sorumluluk meselesi...

Şimdi kızanlar olacak bana ama kızsınlar, yani 10 gün boyunca bir kargoyu gönderememek için bence hiçbir şey bence bir bahane değil.
Son güne bırakılmasa aksilik çıksa bile zamanında varırdı kargolar. Tedbirli olmak lazım.

Böyle yapanlar bence bir dahaki çekilişe katılmak istemesinler, kimseyi de üzmesinler:KK31:

Kızlar günaydınn :KK3:
Ben de hediyelerime kavuştum. Katilim altınkaya'ya çookk teşekkür ederim :KK16:
İşlerinin yoğunluğundan dolayı çok fazla konuşamasakta çok sevdim ben onu :KK16: Tekrar teşekkür ederim canım benimm :KK19:

merhaba kızlar, bir süredir uğrayamadım buralara. hemen yeni çekiliş hazırlıklarına başlanmış galiba :KK53::KK53: ne çekilişi ki o? ne zaman? :KK52::KK52:

İşlerinin yoğunluğundan dolayı çok fazla konuşamasakta çok sevdim ben onu :KK16: Tekrar teşekkür ederim canım benimm :KK19:
Canım gözün aydın.
İyi günler de kullan hediyelerini.
Altınkaya kesene bereket canım.

günaydın kızlar :KK16:
hepimiz hemfikiriz ne güzel.. bi dahaki çekilişimizde cidden 1 hafta içerisinde gönderimler tamamlansın
kargolar pazartesi gönderikmeye başlanmıştı ben perşembe yollamıştım ona rağmen o kadar huzursuzdum ki yollayamadım diye
bi sonraki çekilişe 'eh işte bi değişiklik olsun, hediye gelsin, hediye alayım' mantığındakiler katılmasın :KK50:
yoğunluktan uğrayamayanlar bi yana ama diğer topiklere gayet girebilip de burda iki satır yazmayanlar çekiliş ruhu taşımıyo :KK53:
onlar katılmasın :KK50: emek, sevgi, özveri işi bu.. hiç tanımadığın birini hayatına katıyosun
çok duygusal bakıyorum ben bu olaya :KK9: katilim Allaha şükür tam gönlüme göre biri :KK69:
kurbanımla pek yakınlaşamadık, ama işlerinin yoğunluğuna veriyorum..
yeni insanlar tanımak çok güzel :KK16:

hepimiz hemfikiriz ne güzel.. bi dahaki çekilişimizde cidden 1 hafta içerisinde gönderimler tamamlansın
kargolar pazartesi gönderikmeye başlanmıştı ben perşembe yollamıştım ona rağmen o kadar huzursuzdum ki yollayamadım diye
bi sonraki çekilişe 'eh işte bi değişiklik olsun, hediye gelsin, hediye alayım' mantığındakiler katılmasın :KK50:
yoğunluktan uğrayamayanlar bi yana ama diğer topiklere gayet girebilip de burda iki satır yazmayanlar çekiliş ruhu taşımıyo :KK53:
onlar katılmasın :KK50: emek, sevgi, özveri işi bu.. hiç tanımadığın birini hayatına katıyosun
çok duygusal bakıyorum ben bu olaya :KK9: katilim Allaha şükür tam gönlüme göre biri :KK69:

Senin telefon ne oldu yaa, gece uykum kaçtı o geldi aklıma:KK1:

Yaptırıyor musun yeni mi alacaksın, ne karar verdin canım:26:

Ayyy bu arada ben bir dahaki çekilişe katılamayacağım sanırım.
Artık gezip dolaşmakta zorlanıyorum iyice. Bu çekilişte de öyle oldu zaten:KK31:

Senin telefon ne oldu yaa, gece uykum kaçtı o geldi aklıma:KK1:

Yaptırıyor musun yeni mi alacaksın, ne karar verdin canım:26:

Ayyy bu arada ben bir dahaki çekilişe katılamayacağım sanırım.
Artık gezip dolaşmakta zorlanıyorum iyice. Bu çekilişte de öyle oldu zaten:KK31:

yaptırmıyom canım gidip almadım bile servisten :KK1: haftasonu alcaz gidip
yeni alcam daha ucuz bişi alçaktım ama içime sinmiyor.. aynısına da yine aynı parayı vermek koyuyo
beklemedeyim şuan :KK9:

bu konuda suskunluğa büründüm canım.
yarın gelecekmiş hediyelerim,beklemelerdeyim sadece...:KK53::KK53::KK53::KK53:
:KK50::KK50::KK50:haberlerini bekliyoruz canım :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Kızlar yeni çekiliş yapılacaksa bence de bir tarih belirlensin ve o tarihler arasında gönderim yapılsın. Valla istenirse 1 günde bile halledilebilecek bir şey bence hediye işi... Zaten sona hediyesini almayan 2-3 kişi kaldı mı hiç zevki de kalmıyor. Herkes katilinin kim olduğunu da anlıyor, bir anlamı olmuyor öyle:KK50: Bence de hediye gönderim süreci sadece 1 hafta olsun
Nasılsın canım, bebiş nasıl ? :21::21::21:
Günaydın hanımlar..:KK42:
Günaydın güzel hatuncuk :KK12::KK12::KK12::nazar::nazar::nazar:
yeni çekiliş hangi tarihte bende katılmak istiyoruuum..:nazar::nazar::nazar::nazar:
Şu anda düşünce aşamasında , henüz netleşmedi. Takipte kalırsanız netleşince dahil olabilirsiniz :KK23:
Gözünayın canım , iyi günlerde sağlıkla kullan ,altınkaya kesene berektet.
merhaba kızlar, bir süredir uğrayamadım buralara. hemen yeni çekiliş hazırlıklarına başlanmış galiba :KK53::KK53: ne çekilişi ki o? ne zaman? :KK52::KK52:
Merhaba canım , henüz netleşmedi :KK34:
Duygusal güzellik seni :KK16::KK16::KK16: haklısın

yaptırmıyom canım gidip almadım bile servisten :KK1: haftasonu alcaz gidip
yeni alcam daha ucuz bişi alçaktım ama içime sinmiyor.. aynısına da yine aynı parayı vermek koyuyo
beklemedeyim şuan :KK9:

Canım bence gidipp servisten al. İkinci el satan yerler alırlar.
İkinci el alanlar garantiye önem vermiyor, onlar kendileri tamir edip satarlar hemen.

Yine nerden baksan 200-300 verirler herhalde en az. Yeni telefonunu alırken kullanırsın bu parayı da :KK34:

Canım bence gidipp servisten al. İkinci el satan yerler alırlar.
İkinci el alanlar garantiye önem vermiyor, onlar kendileri tamir edip satarlar hemen.

Yine nerden baksan 200-300 verirler herhalde en az. Yeni telefonunu alırken kullanırsın bu parayı da :KK34:

kardeşimin arkadaşı telefoncuymuş o da öyle alıyomuş ama benim hem ekran gidik hem de anakart gidik ya ama yine de verirler bi miktar doğru diyon
servis avcılarda o nedenle c.tesi gidicez bakalım..

Günaydın kızlaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrr :KK16::KK16::KK16:

bu msj bana mı atıldı acabaa???ben miyim yani kurbanı anlayamadım??

bennn?????:KK43:

evet bencede buradan devam edelim :KK16:

Mutlukızın verdiği bilgi sana canım. Artık saklamanın bi anlamı yok sanıyorum.

Ben bir yada iki kişi düşünüyordum halbuki göndermeyen o kadar çok kişi varmış ki :KK53: Geçerli mazeretleri olan arkadaşlara bişey demiyorum kimseyi zan altında bırakmak istemem ama yeni çekilişlerde daha belirleyici kurallar konması şart arkadaşlar. Çekilişi yapacak olana duyurulur :)

:KK50::KK50::KK50:haberlerini bekliyoruz canım :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Nasılsın canım, bebiş nasıl ? :21::21::21:

Günaydın güzel hatuncuk :KK12::KK12::KK12::nazar::nazar::nazar:

Şu anda düşünce aşamasında , henüz netleşmedi. Takipte kalırsanız netleşince dahil olabilirsiniz :KK23:

Gözünayın canım , iyi günlerde sağlıkla kullan ,altınkaya kesene berektet.

Merhaba canım , henüz netleşmedi :KK34:

Duygusal güzellik seni :KK16::KK16::KK16: haklısın

İyiyim canım kurbancıkım, sen nasılsın bakayım görüşmeyeli?

Dün şeker yüklememizi yaptırdık, bebişimizi gördük. Çok hareketli maşallah. Doğduğunda da böyle olursa yandık :KK9:

Ben bir yada iki kişi düşünüyordum halbuki göndermeyen o kadar çok kişi varmış ki :KK53: Geçerli mazeretleri olan arkadaşlara bişey demiyorum kimseyi zan altında bırakmak istemem ama yeni çekilişlerde daha belirleyici kurallar konması şart arkadaşlar. Çekilişi yapacak olana duyurulur :)

Valla kimse gücenmesin ama ben geçerli mazeret de kabul etmiyorum. Haaa hastalık bir şey olur tamam, ama onun dışında hiçbir mazeret bence uygun değil. Vakit ayıramayacak arkadaşlar lütfen katılmasın. Sonuçta herkes kendini bilir öyle değil mi?

X