8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

inşallah biran önce hallolur canım benim

yarın istanbula gidecem cicim oraya bi gideyim dönüşte görüşecegiz haftasonu burda mısın gidecek misin izmite

buradayım hafta sonu büyük ihtimalle. eğitim olcak. 3 4 gibi bırakırlar sanırsam haberleşuruk :111:
terziye gidicemde. korkuyorum elbisemi bozarlar diye :18::18: nereye gitsem

buradayım hafta sonu büyük ihtimalle. eğitim olcak. 3 4 gibi bırakırlar sanırsam haberleşuruk :111:
terziye gidicemde. korkuyorum elbisemi bozarlar diye :18::18: nereye gitsem

gel anneme annem yapsın

valla şekerim benm bildigim terziler hep paça kısaltma terzisi elbise tadilatı yapacak hiç bilemedim ki şimdi :44: boşver ya tadilat yaptırma ne gerek var böle giy

gel anneme annem yapsın

valla şekerim benm bildigim terziler hep paça kısaltma terzisi elbise tadilatı yapacak hiç bilemedim ki şimdi :44: boşver ya tadilat yaptırma ne gerek var böle giy

benimkide kol boyu.
36 beden tam üstüme oturdu ama göğüslerim belli edince rahatsız oldum 38 aldım. bu sefer göğüs kısmı bol oldu. ama kollar uzun oldu. onları kestircem biraz
teyzemin pardusesini kollarını kısa kesmişti teyzem giyememiştide öyle olsunda istemiyorum

hmmm anladım canımm :44: sen kendin işaretle de ver kol boyunu onlar ölçmesin ben paça hep kısalttım hiç sıkıntı yaşamadım şi,mdiye kadar ptt nin o sokaktan girilen pasajların oradaki terzilere yaptırıyorum canım ben

Kızlar hediyemi kargoma verdim amenta03 den özür de diledim diğer çekiliş deki arkadaslar bilir normalde geç göndermem ama malum bizim de kadınlar günü organizasyonumuz vardı o beni Maf etti neyse sağ salim gönderdim umarım beğenir :)

ptt nerede :44:
bende dedim bu kayra armine satan yerlerin terzilerine götüreyim mağazaya girip soracaktım

Canımm ne özrü olur mu öyle şey

Yazdın ya o yetti inan bana

ptt nerede :44:
bende dedim bu kayra armine satan yerlerin terzilerine götüreyim mağazaya girip soracaktım

o da olur canım benim bi sor istersen, ama benim paça boyu için hep götürdügüm yer cevat bey pasajında yada işte onun yanındaki pasajda falan oralarda ptt nin sokaktan gir sagına bak o pasajların kapısından bile gözüküyo terziler

ptt katlı pazarın çıkışındamıydı. kent meydanının oralarda tam bilemedim

gec olsun guc olmasın demişler :)))))))))))))))))) Kurbancıııııııkkkkk gönderdım bugun hedıyelerını PTT kargoya verdım persembeye kadar elınde olur ınsaALLAH :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…