8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Günaydınnnnn

Topik epey sessizliğe gömülmüş durumda sanırım.
Çoğunluk hediyesini aldı tabi,normal

Hediyesini alamayan arkadaşlar için de üzüldüm gerçekten.
Katillerinin önemli bir sebebi varsa neyse de, bu kadar son dakikaya bırakılmaması gerekiyordu bence.
Bir de çekilişe katılıp da katiliyle kurbanıyla sohbet etme zahmetine girmeyip sadece hediye kargolayanları anlayamadım

ben gellldddiiimmmmmm

ananemin umreden gelmesi sebebiyle 2 gündür pek ortalarda yoktum vallahi hediyelerimi aldım diye kaçmıyorum yaa hediyelerimi almamış olsaydım da giremedigim zamanlarda giremezdim gerçekten

hala hediyesini alamayan arkadaşlarımın üzüntüsünü paylaşıyor, alan arkadaşlarıma ise güle güle kullansınlar diyorumm

bu arada ananem söyledigim duaları etmiş canlarım, yani asmu için, true için ve elmadilimi için elmadilimicigimin istedigi şeyi getirememiş ama ben çok geç konuşabildim ananemle o yuzden de fırsat bulamamış, onun yerine dua etmiş bol bol

umreden alınan hediyelerme de kavuştum çok keyifliyim çokk

iyi akşamlar kızlar
bugün temizlik günümdü, eşimle spor da yaptık
dizi de izledikkk kitap da okudum
dinleniyorum bugün.. herkesler iyidir inşallah

Günaydınlar :)) ben çalışıyorum ve tekim şu an ofiste

Artık kimse yok buralarda
sohbet etmeye gelsinler hadii

nasılsın cesmiii

iyi akşamlar kızlar
bugün temizlik günümdü, eşimle spor da yaptık
dizi de izledikkk kitap da okudum
dinleniyorum bugün.. herkesler iyidir inşallah
ohh ohh pazar günü de gezme günü mü :))

Günaydınlar :)) ben çalışıyorum ve tekim şu an ofiste

sohbet etmeye gelsinler hadii

nasılsın cesmiii

ohh ohh pazar günü de gezme günü mü :))

iyiyim bitter cigimm

sabah kalktım kahvaltımı ettim kişisel bakım duş almak falan filan derken işlerim bitti sonra da hazırlanıp sevgilimle buluşacagım işte

sen nasılsın tek mişsin bide canın sıkılıyor mu yardıma geleyim mi

Daha hediyesini almayanlar var mı yaaa? Kızlar lütfen acele edin. Bu kadar bekletmeyin kurbanlarınızı

ohh gelsin sevgili ile buluşma aman ne güzel heyecanlar
ben de iyiyim canım azıcık hastayım boğazdan tuttu ilaç alıyorum umarım üstelemez.
şu ana kadar sıkılamadım haftalık hazırlamam gereken programlar var onları yaptım.aynı şehirde olsak kesinlikle gel derdim otururdun benle beraber.sadece 3 saat dersim var öğleden sonra.

Daha hediyesini almayanlar var mı yaaa? Kızlar lütfen acele edin. Bu kadar bekletmeyin kurbanlarınızı
malesef var en sona kalmak istemezdim böyle de tadı kaçıyor bence

yapçaz mı ya bahara merhaba çekilişi cesmi sen yap sunuculuğu

10 gün oldu görüşmedik artık bugun görüşelim dmi yaa

herkes bir hasta bu aralar valla üzüldüm canım geçmiş olsun ama acıyan bogazın da pek çaresi olmuyor malesef, ılık şeyler içip acıyı hafifletmeye çalış tatlım

valla bende evde yalnızım şuan ne güzel olurdu, kahvemi yalnız içecegime gelip seninle içerdim ohh misss derse de girerdim hem ben olmaz mı bayılırımm

bu arada hala hediyesi gitmeyenlerin katillerine burcucum ulaşmadı mı henuz :44: aslında telefondan ulaşıp da bi hatırlatsa pek girmeyenler tarihi falan da net bilmiyorlardır bi hatırlatmak iyi gelebilir belki bahara merhaba çekilişi yapalım yaza merhaba çekilişi yapalım hepsini ben üstlenirim tabi ki ama zeyy arkadşaımız ben yaparım demişti, ben onun gönüllü yardımcısı olurum

oo çok olmuş görüşmeyeli hasret giderin bakalım :)
ben de öyle yapıyorum canım mümkün olduğunca bişiler içip yumuşak tutmaya çalışıyorum yoksa kuruyunca bu sefer de öksürük tutuyor.
zeyy yaza merhabayı yapalım demişti sanırım bir de bahara merhaba yapalım onu da Hülya abla demişti sanırım

ee herkese uyarsa bahara merhaba da yapalım valla ne güzel olur nisan da baharı yaparız haziranda da yazı ee eylül de sonbahar gelir sonra tekrar yılbaşı derken böle sürer gider bana uyarr

herkesi hediyesi bi gelsin de hele o zaman bi toplantı yaparız burda

Aşkyokolmak dışında hediyelerini almayanlar bana özelden ulaşabilir mi??

Günaydın kızlaaaaaaaarrrrrrrrrr

Bende hediyeme kavuşmadım kızlar ama bende gönderdim bugün kolimi

ben ben ben
ben ben bennnnn
beklıyoruuuummm hallaaaaaa

üçümüzde bekliyoruz yani siz biliyomusunuz peki katillerinizi??

benim katilimi neden bu kadar üzüyosun eyyy onun katili
ilk önce o yolladı en son o alıyo resmen
çok kızdım çok

yaaa toredo da değilmiş ozaman kesinleşti artık "raptiye" benim katilim
ama o da cevap vermiyo mesajlara

benim sevgili katilim zeyy alamadı daha hediyesini

eveett ben varımmmm

evet öyle dedim yaparız inşallah tabi benim biraz tadım kaçtı artık

Günaydııııınnnnnnnnn

Biricik katilim bugün hediyelerine kavuşacak inşallah.
Ben de onun kadar heyecanlıyım

Günaydın kızlar

eveett ben varımmmm

evet öyle dedim yaparız inşallah tabi benim biraz tadım kaçtı artık
Raptiye yi hiç görmedim peki kimin kurbanı O .
Toplamda 3 kişi mi kaldı hediyelerini almayan ?
Günaydııııınnnnnnnnn

Biricik katilim bugün hediyelerine kavuşacak inşallah.
Ben de onun kadar heyecanlıyım
Günaydın
O zaman bir kişi daha kavuşacak hediyelerine ne güzellik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…