8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Kurtuluştayım canım ablan nerede? Geliyor musun sık sık Sen neredeydin

Ben iki günlüğüne gidiyorum ama Salı buradayım bilmem anlatabildim mi

neden daha önce tanışmadık biz yaa :84: eylülden şubata kadar kurtuluşta kaldım ben geç kaldım geeçççç salı sabah gelip çarşanba akşam dönecem canım tandoganda ordu evinde kalacam ama kurtuluşla çok yakın zaten denk gelirsek görüşelim mutlaka kızları da çatlatırız

çiçek ve elmadilimi hedişlerinizi güle güle kullanınnnnn

Çiçek canım senin hediye resimleri eksik olabilir mi ? İki kutu var ? :26::26::26:

sevgili kurbanım hediyelerinin tamamını yükleyememiş ben ona sorarım da pazartesi günü eğer isterse yüklerim hepsini görmemiş hediye göndermiş tutmuş hepsinin fotolarını tek tek çekmiş

Hoşgeldin naz....

hello naz oku bakalım

Hoşgeldin

Ben gidiyorum
Sonra görüşürüz kızlar

hoşbulduk kızlarrr

ben geldim nurlum gidiyorr

faranjit olduumm beennnn sesim bir erkek sesinden hallice çıkıyor boğazım da çok acıyor zaten reva mı bana bu şimdii

selam kizlar..

yok nurlum hala gelmedi kargom :-( napim katilimin.cani sagolsun musait olunca isleri bitince aslinda katilim degiil ikramaya demeliyim

elma sekeri bende.izmitliyim. sakaryada isim. okdar zorlaniyorumki sakaryada bisi arrken. izmitte hersey avucumdaymis gibiydi :-(
sormak istedigin yer olurda yardimci olurum

Katilim Melinda imiş sık giremedigim için tahmin edemedim ama kargom hediyelerim geldi hepsi muhteşem bayıldım bayıldım
Canım katilim sana en kocamanından

hediyelerimi ekledım kızlarrr .) katilimm asmunikall

günlerdir hastayımm.bugun doktordan doktora gittim.hediyelerimi dun gece actım.hemide feribotta.buyuk bir iştahla.hediyelerim epey bi seyaht etti benmle.bu hastalıgın ustune cok ıyı geldı hedıyelerımı acmak .) her bırı ıcın cok ama cok tesekkur edıyorum katilime.senı tanıdıgım ıcın cok mutluyum.tabii kurbanım ıcınde aynı sey gecerlii her sabah nerdeyse benı merk edıp msj atan bir katile sahibim ben.aramızdaki enerji gercekten çok guzel.ıyı ki bu çekilişi yapmıssın burcum.bu kadar yogunlugun arasında bıle bırını mutlu etmek ıcın bsyle yapabılıor olmak gercekten cok guzel ve ozel..

bugün işlerim vardı dışarıda gremedim hiç yeni griyorum eve daha

benim katilim hediyelerimi yollamışkiii bugünn ama evde kimseyi bulamamışlar:2::2::2::2: niye katilim bana bu ızdırap bi msj ataydın iyiydi evde dururdum bugün yada komşumuza sylerdim alırdı:2::2::2: off çok üzüldüm katilim kim çok merak ediyorumm :26:

faranjit olduumm beennnn sesim bir erkek sesinden hallice çıkıyor boğazım da çok acıyor zaten reva mı bana bu şimdii

Geçmiş olsun canım , ballı , muzlu süt içebilsen iyi gelir belki .

kızlar ben maça yoğunlaşıyorum maçtan sonra görüşürüzzz

Ne maçı canım :26::26:

Hediyelerini güle güle , en güzel günlerde kullan , çok güzeller .
Asmu kesene bereket , ellerine sağlık hamarat olmak başka bişey

Sorma uyucam birazdan :)
Çok severim ben kedileri .
Bir ara çeşmi senin katilin gibi konuştu , onlar hep şakamıydı? Kurbanı falcon muş
Senin saçlar ne renkti canım

yok datlum benim kurbanım çeşmeydidolayısyla ben çeşmenin katili oluyorum

Geçmiş olsun canım , ballı , muzlu süt içebilsen iyi gelir belki .

Ne maçı canım :26::26:

bu akşam 3 bardak nane limon iki bardak da ıhlamur içtim :18: ama bana mısın demiyor arkadaş ne faranjitmiş sesim boru gibi yaa yarın da ballı muzlu sütü denerim canımcım teşekkür ederim

yok datlum benim kurbanım çeşmeydidolayısyla ben çeşmenin katili oluyorum

katiliiiiimmmmmmmmmmm

TEşekkür ederim canımm
Ayna ile ilgili mesaj atıcam sana şimdi şekercim

her ihtimale hazırlıklı ol diye canım

İyi hafta sonları canım , aldığın aynaya bayıldım
Güzel yüzüne hep güzel günlerde bak aynana elmadilimi :108:

Teşekkürler tatlım

Benim katilim Asmu değilmişşşşşşş :18:

katilimi çözdüm buldum canım katilim şüphelendiğim biri beni yanıltmadı sanırım merak etmeyim hediyelerim gelmedi hala ama olsun yok canım kurbanım allah korusun haftasonu olduğu için kocişle zaman geçirdik 2 hafta ayrı olunca
iyi günlerde kullanır umarım canım kurbanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…