8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ben çıkıyorum kızlar erken çıkıcam..
katilim sana söyledim zaten erken çıkacağımı.. merak etme beni diye :KK14::KK14:

hediyeleri alınca titret beni kurbanım.. :KK55::KK55:

bi çıkamadım:KK50::KK50: çıkayım yolum uzun.:21::21:
izmite gidicem.. :KK55::KK55:
katilim seni tanımasam da çok sevdim.. misafirlerin gelmiş kolay gelsin. :KK16:

kurbanımmmmmm kurban adaylarımmm :KK14: şu çekiliş bitsin özel olarak bir kaç kişiden numara alıcam :KK51::KK51: telefon sapıkçılığı oynarız :KK52:

süpürgeli cadımı süpürgersizmi :44::44: bu çok önemli bir nokta :44::44:

Süpürgeme binmiş uçuyorum canım görmedin mi:KK55::KK55::KK55:

Yaradılanı severim yaradandan ötürü ama söz konusu üyeye karşı zerre kadar iyi niyet beslemem mümkün olamaz:KK19:

Sizi çok iyi niyetli gördüm canlarım:KK48:

Daha fazla günahını almayayım malum kişilerin:KK24:
Ben çıkıyorum kuzular. Katilim gelirse kendisinden haber beklediğimi söyleyin lütfennn:KK53:

Süpürgeme binmiş uçuyorum canım görmedin mi:KK55::KK55::KK55:

Yaradılanı severim yaradandan ötürü ama söz konusu üyeye karşı zerre kadar iyi niyet beslemem mümkün olamaz:KK19:

Sizi çok iyi niyetli gördüm canlarım:KK48:

Daha fazla günahını almayayım malum kişilerin:KK24:
Ben çıkıyorum kuzular. Katilim gelirse kendisinden haber beklediğimi söyleyin lütfennn:KK53:

walla düşmanımda olsa nerde olursa olsun mutlu olsun diye iyi dileklerde bulunurum :KK14:

bende çıkayım pff :KK50:

evet :KK14: bende zaman zaman öyle düşündüm..
her konu bdv olsun başka bişey olsun bazen kk kadınları çok acımasız olabiliyorlar
Ya şimdi asmuncum bende ilk zamanlar da çok gülüyordum haline ama sonra düşündükçe..
Bana bu kadar yüklenilse ve hakarete varan cümleler işitsem bende agrasifleşirim.
Haa resimler komik ok ona katılıyorum,sadece onda koca var,sadece onda villa var,sadece onda mücevher var var var oğlu var.
Ama o da öyle işte..:KK34:

X