8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

kızlar hepinizin hediyeleri çok ama çok güzel katillerinizin kesesine bereket iyi günlerde kullanın cicilerinizi

katilim dün kargomu vermiş pztsi ya da salı gelir galiba pttye vermiş olsun geç olsun güç olmasın demişler birkaç gün daha heyecanla bekliyeceğim
kurbanım bugün verecektim bende ama aksilikler yakamı bırakmadı hiçbir şeyin eksik olmasını istemiyorum inş pazartesi vereceğim kargonu

Ptt'nin sağı solu belli olmuyor. Bugün ya da yarın gelir canım. Pazartesi salıya kalacağını sanmam.

Benim katilim de pazartesi kargonu vereceğim demişti, yoksa sen benim katilim misin

Ptt'nin sağı solu belli olmuyor. Bugün ya da yarın gelir canım. Pazartesi salıya kalacağını sanmam.

Benim katilim de pazartesi kargonu vereceğim demişti, yoksa sen benim katilim misin

doğru söylüyorsun cnm sağı solu belli olmuyor ptt ninama ben yine en kötüsüne hazırlayayım kendimi

saolasın bacım seninde cuman mübarek olsun

sen ni zaman yollyon bakem hediyeleri elimde bitek sen varsın senide kaybedersem umutlarım tükenicek

yaşın kaç falkon true nin kurbanı 30 yaş altıda bekarsın dımı sende
ama hep dedim yine diyorum
true <3 amente :2:

bursadayım ben de aslında çarşıya çıksam bulurum heralde

tabi cnm bulursun birde ince iş makası var minik sivri uçlu ondan alırsın istediğin modelide internetten bulup çıktısını aldın mı herşeyin hazır olur yaparsın çıktıyı şablon olarak kullanıyorum ben keçenin üstüne iğneleyip aynı şekli kesiyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…