8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar bol bol dua ile inşALLAH. benm içinde dua edermisiniz..
inşALLAH kardeşim ve sevgulum atanır :18::18:

Kızlar bu elma şekeri muhabbeti nedir ya, ben bir şey mi kaçırdım acaba
Asmu verdin mi hediyelerimi kargoya? Bak heyecanla bekliyorum, yarın gelir diye umuyorum, gelmezse hayal kırıklığı yaşayacağım

seni üzmekten korkuyorum

gamze resmen mücadele etmişsin
bardak altılığı modelinide merak ettim

özge, cana gelceğine mala gelsin.. sevdiceğin senle senin yanında mutlu huzurlu telefon dediğin şey yine olur

cnm fotosunu çekmeyi unuttum ama netten bulup koyayım

bunun aynısı ama renkleri pudra pembesi ve krem yaptım inş beğenir kurbanım baya uğraştım çünkü elimde tek tek kestim bunu yapan bayan kalıpla kesmiş

bunun aynısı ama renkleri pudra pembesi ve krem yaptım inş beğenir kurbanım baya uğraştım çünkü elimde tek tek kestim bunu yapan bayan kalıpla kesmiş

Eki Görüntüle 988086

wawwwwwww süperlerrrr inşallah banadırrr bardak altlıklarımı hep yürütüyolar işyerindeee eğer bunlar benimse gözüm gibi bakarımmm
haha son cümleni bunu yapan bayan kör olmuş diye tamamladım töbe töbe varya öyle bi caps

zeyynep bekarsan ümitlenme hiç

Bence verdin kargoya, bana numara çekiyorsun
Canım bu arada senin telefon kaydetmeyi unutmuşum ben, bana watzuptan bi merhaba desene

dün eşimde aynı şeyi dedi sandalye tepesinde oturup kestim ayaklarım uyuştu diyince sabah haberlerine çıkarsın bunu yapan kadın kör oldu diye alay ediyor benimlebirde 1 saat silikon tabancamı aradım evin altını üstüne getirdim ama bulamadım

valla ne emek ne emek eline sağlık

günaydın kızlar
hepinize çok teşekkür ederim nedense dün sıcağı sıcağına hemen size anlatıp derdimi paylaşmak istedim çok seviyom sizi
bugün daha iyiym napalım olacağı varmış.. mal sonuçta yine alınır Allahın izniyle
eşimin güzel tutumu da ekstra rahatlattı beni
hediye olduğu için bu kadar üzülmüştüm
neysee yarın bi servise göstercez bakalım ne dicekler

kurbanımın kargosu bugün eline ulaşır mı acaba
yeni hediyeler eklenmiş mi hemen uçayım ben

cnm çok geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin dediğin gibi yenisi alınır allah'ın izniylesana bişi olmasın önemli olan o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…