8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

(O biçim beddua:KK60:)
Kızlar oğlanlarla öpüşüp duruyor ahretliğim ne utanma kalmış ne arlanma tühh,ben benimkini evlendikten bir hafta sonra gördüydüm..:KK6:
Cıbıl cıbıl dolanıyorlar kızlar bizim zamanımızda böylemiydi ahretliğim.:KK6:

Hey yavrum hey yemenimizi burnumuzun üstüne çekerdik gııızzz,eteğin altına şalvar giyerdik mahsus çirkin giyerdik göz goyan olmasın deyi.vay yavrum vay belimiz kambur kaldı gençlikte oramız buramız belli olmasın deyi eğilmekten, benim torunla geçen bazara çıktık, daha 15 yaşında ahretliğim,bana diyo ki babaanne, sence silikonlu mu alıyım silikonsuz mu?:KK53: Gıızzz bu yaşta silikon mu yaptıracan dedim de,, Hahayy babanne ne cahilsin sütyeni soruyom demez mi ..Vay anam vay babam ben nerelere gidem.:KK53:

benim katilimde hedişlerimi göndermiş yarın sizinle paylaşıcammmm:KK16::KK16: ya bu arada benim katilim kötü bi rahatsızlık geçirmiş hastanede yatmış 2 3 gün çok üzüldüm kendisine :26::26:
beğenir kuzummmmmm

hediyelerin çooooookkkkk güzeeeellll güle güle kullan canım
Tesekkur ederim caniiim darisi seninde basina. :KK66:

çok mutsuzum kızlar :KK14:
bugün telefonuma yeni kılıf aldım çok beğenerek.. neyse taktım
sonra otobüse bincektim ve tel elimden düştü.. resmen tekerlek üstünden geçti
ekranı çatladı mahfoldu
eşimin hediyesiydi çok seviyodum telefonumu.. yapılır mı yapılırsa kaça yapılır hiç bilmiyom
off off

ekranı çatladı mahfoldu
eşimin hediyesiydi çok seviyodum telefonumu.. yapılır mı yapılırsa kaça yapılır hiç bilmiyom
off off

Kıyamam yaa, kendi nazarın mı değdi naptı :KK43:

Hey yavrum hey yemenimizi burnumuzun üstüne çekerdik gııızzz,eteğin altına şalvar giyerdik mahsus çirkin giyerdik göz goyan olmasın deyi.vay yavrum vay belimiz kambur kaldı gençlikte oramız buramız belli olmasın deyi eğilmekten, benim torunla geçen bazara çıktık, daha 15 yaşında ahretliğim,bana diyo ki babaanne, sence silikonlu mu alıyım silikonsuz mu?:KK53: Gıızzz bu yaşta silikon mu yaptıracan dedim de,, Hahayy babanne ne cahilsin sütyeni soruyom demez mi ..Vay anam vay babam ben nerelere gidem.:KK53:
Vışşşş laflara bak sen hele uyyyi.:KK6:
Biz o işi yaparkene bile ben herifi görmediydim kızz,yüzümü örttüydüm.:KK6:
Abovvv saklamak için ne taklalar attım ahretliğim.:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

ekranı çatladı mahfoldu
off off

üzülme canımcım,mala gelsin zarar.ne marka?benım arkadasında gecenlerde catlamıstı tamamen.çocugu yapmış.teli yaptırmadı,fazla para istemıslerdı .hatırlıyorumda.
sen sıkma canını sana bişey olmasın:KK34:

ekranı çatladı mahfoldu
off off
Cana geleceğe mala gelmiş,üzülme canım.:KK54:

Kıyamam yaa, kendi nazarın mı değdi naptı :KK43:

kapağı çok beğenerek almıştım değdi sanırım.. herkes canın sağolsun diyo haklılar ama hediye işte ondan kıyamıyom

üzülme canımcım,mala gelsin zarar.ne marka?benım arkadasında gecenlerde catlamıstı tamamen.çocugu yapmış.teli yaptırmadı,fazla para istemıslerdı .hatırlıyorumda.
sen sıkma canını sana bişey olmasın:KK34:

s4 canım.. kimbilir kaç isticekler şimdi

ekranı çatladı mahfoldu
off off

Üzüldüm canım ya
umarım tamir ederler
cana geleceğine mala gelsin bitanem , sıkmamaya çalış canını :KK50:

Kızlar katilimde yazmıştım bayağı ama ser veriyo sır vermiyor. Çok güzel ve çıtı pıtı benim katilim çok şeker :KK16:

Geranio saha evvel yazdıysan eğer kaçırdım ,
tanıtım topiğinde ikinci üyelik yazan pasif bir kullanıcı var . Haberiniz var değil mi ? Ne olacak merak ettim ?

hepsi çok güzel güle güle , sağlıkla kullan canım hediyelerini

Çok yormuşsun canım kendini , yarın toparlanırsın inşallahçok da annenin aferinleri kendine getirir seni :KK9:
Ikinci uyelikli biri vardi cNim ama cekilise dahil degildi. Ayni kisiden mi bahsediyoruz acaba neydi ismi?
ekranı çatladı mahfoldu
off off

Oyy kiyamam kendi kendine nazar mi degdirdin acaba? Bi sor canim servisine cok pahali bisey degilse yaptırırsin

Cana geleceğe mala gelmiş,üzülme canım.:KK54:

Üzüldüm canım ya
umarım tamir ederler
cana geleceğine mala gelsin bitanem , sıkmamaya çalış canını :KK50:

Ikinci uyelikli biri vardi cNim ama cekilise dahil degildi. Ayni kisiden mi bahsediyoruz acaba neydi ismi?

Oyy kiyamam kendi kendine nazar mi degdirdin acaba? Bi sor canim servisine cok pahali bisey degilse yaptırırsin

sağolun kızlar.. valla çok üzüldüm bilmiyom yapılcak mı nolcak.. yarın servisi bi arıcaz bakalım

kapağı çok beğenerek almıştım değdi sanırım.. herkes canın sağolsun diyo haklılar ama hediye işte ondan kıyamıyom

hayatta maddı olarak degerlı olup kaybettıgım hiçbişeye üzülmedim. 2 kere üst üste kaybettıgım pırlanta tamturlarım için aglamış biri olarak söylüyorum...hiiiiçç üzülme ,ağlamam bile saçmalıkmış.daha iyileri senin olur yine inşallah.başının gözünün sadakası olsun.
sağlığından çıkacağına böyle çıksın.

Dilosum39 ben dmin gördüm , aynı kişide muhtemelen . Sonlarda

Geranio saha evvel yazdıysan eğer kaçırdım ,
tanıtım topiğinde ikinci üyelik yazan pasif bir kullanıcı var . Haberiniz var değil mi ? Ne olacak merak ettim ?
:
:KK53::KK53::KK53::KK53:
ne bir ses ne de haber gelmiyor artık senden
öylece kalakaldım,
kargo hasretiyle ben.
bir yabanci selamin ile evde kapalı kaldım,
kendi ellerimle ben beni kederlere saldim....

(burası nakarat)
yok öyle el gibi durma gönder ah,
bana hediyeler çok yakışııırrr..
:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

Yenisini almaktan pahalıya geliyor nerdeyse o tip tamirler :KK43: Evet canım yaa cana geleceğine mala gelsin, üzülme. Olur böyle şeyler

X