8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

geçmiş olsun canım
kendi kadar para isteyebilirler kanımca
ama başının gözünün sadakası olsun para çıkacağı varmış öyle düşün

ayy annemler geldi dee onlara dalmışımmm

Oyy Kıyamam sen bi elma şekeri gonder o halde bana

? Honk diye kaldım :-D:-D

Bende diyorum ama tik yok arkidis off of

yaa gönderirim ama kimseye söylemeden gönderirim hülya abla kızıyooo :18::18:

yaa o kadar çok eşya getirmişler ki evin ortasına çöktüler resmen benim temizligimi fark edemediler bile ama iyi de oldu annem kesin kusur bulurdu böylecee onların üzerine yıkarım kusurları

s4 canım.. kimbilir kaç isticekler şimdi

canım s3 ün başına gelmişti benzer bişey arkadaşın, 400 tl demişlerdi bikaç ay önce :18: ama yaklaşık 2000 tl lik telfon yani yenisini alacagına yaptırırsın artık, çok geçmiş olsun

bugun benim şanslı günümm annemler de bileklik almışlar bana hediyelerime de kavuştum telefonum da geldi yarın da sevgilimi görecem daha ne olsun

bugun benim şanslı günümm annemler de bileklik almışlar bana hediyelerime de kavuştum telefonum da geldi yarın da sevgilimi görecem daha ne olsun

çeşminazzzz...
burada bır garip aşkyokolmak vardı demıyosun katılımı arıyorum..bana yardım etsene kıızzz...
ipucum yok.şüphelendiğim kimsede yok.
duygusal karmaşalarım mevcut

çeşminazzzz...
burada bır garip aşkyokolmak vardı demıyosun katılımı arıyorum..bana yardım etsene kıızzz...
ipucum yok.şüphelendiğim kimsede yok.
duygusal karmaşalarım mevcut

hmm demek dedektiflik oynamamı istiyorsunn

valla ipuclarını bulalım degerlendirelim diyecegim canımcım amaa kendi katilimden biliyorum ki bu katil milleti fazlasıyla uçkagıtcı benm ki sırf ondan şüphelenmiyim diye whatsap ı yok demiş mesela o sebeple saglıklı ipuçları olmuyor malesef cicim ne desem bilemedim şimdi

günaydın kızlarrrya ben laptoptan giremiyorum kk ya dün akşam savaş verdim resmen hoşgeldiniz solitarywoman sayfaya yönlendiriyorsunuz diyor ama açılan ana sayfada tekrar kullanıcı adı şifre istiyor yazdıklarınıza yorum yapamıyorum sinir oldum

Günaydın kızlaaaaaaaaarrrrrrrrr dün işyerinde değildim toplantıdaydım o yüzden çok iş birikmiş..bir de cuma diye yoğunluk var giremiycem sanırım foruma çok fazla...katilim bi ses et be yazıktır bana da
Fotoğrafları ben de koydum kızlar :)

canım hediyelerin çok güzelmiş güle güle kullan katilinin kesesine bereket

Yakında Kazen de abla diyecek.Yaşım 32 kuzum, ne istersen onu de.Aha bu Bırcıyla Çeşme bana abla diyo diye herkes büyük sandı beni.Ondan sonra niye içiyo Nursel? Bundan içiyo Nursel.

Ben Hülya'dan bir yaş büyüğüm,bana da teyze deyin..

kızzzzz meslektaş sayılırız yaa bende mim.fakültesinde okudum

canım yaaa canım kurbancığım benimm resmen kendi kendine nazar değdirmişsin ben o yüzden yeni bişey aldığımda ya da bişeyimi beğendiğimde falan "öyk ne biçimmiş" derim gülerek olsun valla cana geliceğine mala gelsin Allah korusun belki daha büyük bişeyden kurtarmıştır seni..

sende kendi kendine nazar değdirecen vallaa

kurbanım bütün herşeyin hazır ne kadar beceremesem de paketlerimide yaptım dün gece 1e kadar da bardak altlıklarını yaptım ama silikon tabancamı bulamadım yapıştırmam lazımdı çok zor bir model seçmişimbulamazsam yeni bir tabanca alıcam o nedenle pazartesi kargonu kesin çıkarıcam unutulmadın yani

Günaydın kızlaaaarrrrr

Hasta oldum ben gurbet ellerde, kendi kendime iyi bakmaya çalışıyorum

Kahvaltım hazır, birşeyler yiyip geleyim. Yoksa karnımın gurultusundan komşular rahatsız olup kapıya dayanacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…