8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Ablalarim teyzelerim dikkatinize overlok makinasi ayaginiza geldi. hali kilim yolluk paspas kenarina haliflex kenarina overlok çekilir. 5 dk yapilir hemen teslim edilir.

:-D:-D:-D:-D:-D

Ahretliğim ne derse o..Ne diyon ahretlik, 5 dakika diyo bak hem o zamana kadar ağda da ısınmış olur:KK6:

benim katilimde hedişlerimi göndermiş yarın sizinle paylaşıcammmm:KK16::KK16: ya bu arada benim katilim kötü bi rahatsızlık geçirmiş hastanede yatmış 2 3 gün çok üzüldüm kendisine :26::26:
neden olmasın? :44::44: ya da neden olsun :KK34: :KK52::KK52::KK52:

teşekkür ederim canlarım, inşallah kurbancığım da paketleri ve içindekileri beğenir. inşallah mutlu edebilirim :26::26::26:
beğenir kuzummmmmm
hediyelerin çooooookkkkk güzeeeellll güle güle kullan canım

Ahretliğim ne derse o..Ne diyon ahretlik, 5 dakika diyo bak hem o zamana kadar ağda da ısınmış olur:KK6:
Tamam abla ne derseniz buyugumsunuz
oyyy senin de katil çıkmadı mı hala ortayaaa :KK14::KK14:
Yok ya cikmadi unuttu beni :KK43:

Doğru ya..Napacan anam..yaşlılık

Bana da sar bakalım yavvrııımmm.
Hemen abla sariyorum. Var mi baska istegin?
Verelim bari yapıversin çocuk..hamam otu yok mu sende ahretliğim?biz eskiden külle ovalardık tüylerimizi hey gidi hey.:KK6:

Garantili mal bunlar teyzecim bi sorun olursa getir degistiririz.

Tamam abla ne derseniz buyugumsunuz

Yok ya cikmadi unuttu beni :KK43:

Hemen abla sariyorum. Var mi baska istegin?

Garantili mal bunlar teyzecim bi sorun olursa getir degistiririz.

katili ortaya çıkmayan olursa ben onların da katili olurum üzülmeyin :KK16::KK16:

Günlerdir ipucu diye bağırıyom tık yok kimseden.Hiiçç...Numaramız da var bi mesaj atıverin bari.:KK14:

(O nasıl beddua arkadaş?:KK53:)

Oyy ne bilem ben yalan dünya.:KK6:
(O biçim beddua:KK60:)
Kızlar oğlanlarla öpüşüp duruyor ahretliğim ne utanma kalmış ne arlanma tühh,ben benimkini evlendikten bir hafta sonra gördüydüm..:KK6:
Cıbıl cıbıl dolanıyorlar kızlar bizim zamanımızda böylemiydi ahretliğim.:KK6:

Kızlar katilimde yazmıştım bayağı ama ser veriyo sır vermiyor. Çok güzel ve çıtı pıtı benim katilim çok şeker :KK16:

Geranio saha evvel yazdıysan eğer kaçırdım ,
tanıtım topiğinde ikinci üyelik yazan pasif bir kullanıcı var . Haberiniz var değil mi ? Ne olacak merak ettim ?
Fotoğrafları ben de koydum kızlar :)
hepsi çok güzel güle güle , sağlıkla kullan canım hediyelerini

ikramayaa biraktim o isleri tobe ettim.d.d.d
sabah bisi paylastim. 3gibi. herkesin kurbanin ozellikleri yazmistim

ayy çok teşekkür ederimm :KK16::KK16: ehh işte elimizden geleni yaptıkk :KK17: ama agrıdan sızıdan ölüyorum yaa, amma hammışım hee :KK4:
Çok yormuşsun canım kendini , yarın toparlanırsın inşallahçok da annenin aferinleri kendine getirir seni :KK9:

ne bir ses ne de haber gelmiyor artık senden
öylece kalakaldım,
kargo hasretiyle ben.
bir yabanci selamin ile evde kapalı kaldım,
kendi ellerimle ben beni kederlere saldim....

(burası nakarat)
yok öyle el gibi durma gönder ah,
bana hediyeler çok yakışııırrr..

X