8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Tesekkurler kizlar.Darisi basiniza. Yollardayim ve hala buraya yazmaya calisiyorum Bu arada ben hic katil gibi davranmiyorum yaa baksaniza.Kiyamam kurbanima ben

aaa biz seni ne zaman çekiştirdik ki ben hiç yapmam öyle

yaa biz ikimiz senle benm katilim kim die konuşup dedektiflik yapıyorduk ya o ara eğlenmiş sanırım hain katilimm

leennn hele bi görüşecegimiz zaman bunlardan getirme bana uçururm kelleniiii

güle güle kullan cnm gözün aydın falkonunda kesesine bereket zevkli hatunmuş :)))

eveett çok sevkli hatunmuş benim katilimm, ayrıca kendisi de pek güzel laf aramızda kesesine bereket hepsini çok zevkle kulanacagım hatta şuan kupamı kullanıyorum bile

Evet cok guzeldir falkoncum da masallah, eski katilim benim

Son düzenleme:

hee anladım :)
benim katilim de dibimdeymiş yahu ama nasıl ipucu takip ettiysem bulamamışım :) ama sankim o da azıcıkın kandırıkçılık yapmış

hee anladım :)
benim katilim de dibimdeymiş yahu ama nasıl ipucu takip ettiysem bulamamışım :) ama sankim o da azıcıkın kandırıkçılık yapmış

benmki de kandırmış kii bi yandan benmle whatsap ta konuşurken topikte de benim katilin whatsap ı yok demiş hainn bende inanıp da silmişim hemen kızın ismini listemden

Katilim şimdi yazdı bana,cumartesi elimde olurmuş paketim..
Ama ben paketi değil katilimi merak ediyorum.
Öldürecek beni,tam katil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…