8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

öylee boş oturuyorumm amaann canım sıkılıyoorrr, napsam da eğlensem ki diyen varsa aranızda hemeeennn benim yanıma gelip temizlige yardım ediyorsunuz hadi bakalım şekerlerimm hadi bakalım canlarıımmmm

evin bu ızdırabına son vermek amacıyla temizlige girişiyorum hatunlar, malum anamlar akşama geliyor gerçek yüzümü görmeseler de olurlar o sebeple bir süre sizlere veda ediyorum eğer 2 saat içerisinde gelmezsem çöp evin içerisinde bogulmuşumdur polisi arayın beni kurtarsınlar

temizligim bittikten sonra yepyenii kupam, içine neskafemm ve canım katilcigimin yolladıgı hediye çikolatamla tekrardan aranızda olacagımm, kendinize iyi bakın görüşürüüzzz

tamma bu iş bende

benmki de kandırmış kii bi yandan benmle whatsap ta konuşurken topikte de benim katilin whatsap ı yok demiş hainn bende inanıp da silmişim hemen kızın ismini listemden
bak bak tam çakal

Katilim şimdi yazdı bana,cumartesi elimde olurmuş paketim..
Ama ben paketi değil katilimi merak ediyorum.
Öldürecek beni,tam katil.

ohh iyi hadi az kalmış

True şu an Ohia dinliyorum hatta ofistekilere de dinletiyorum :)
Amerikalı hocamız var tam bir hayranıymış,çok sevindi ben açınca.nerden biliyorsun falan dedi,bir arkadaşım söyledi dedim

Harikaaaa,çok memnun oldum bittercim yaa.
Tüm parçalarını dinlemeni tavsiye ediyorum.

Bana mı geliyor yoksaaaaaaa

neden olmasın? :44::44: ya da neden olsun

uuuuuuuu bebeğim süper görünüyo beğenir beğenir merak etme bak benim katilimden ses seda yok aayyyy çok heyecanlı

Canım üzgünüm

Ellerine sağlık canım hepsi çok güzel duruyo

wertx35 canımm pek güzeller. içindekileride merak ediyoruzz

....................................

şüphelendiğim katilleri özel mesajla taciz mi etsem :44:

Ellerine sağlık canım,çok güzel görünüyorlar.

teşekkür ederim canlarım, inşallah kurbancığım da paketleri ve içindekileri beğenir. inşallah mutlu edebilirim :26::26::26:

hatunlar hazırsanız katilimin yolladığı birbirinden güzel hediyelerin fotoğrafını paylaşıyoruuuummm
bu arada katilim hülya idi. çok teşekkür ediyorum kendisine.
birbirinden şeker, cici şeyler almış bana. senelerce beni tanısa ancak bu kadar iyi bilebilirde nelere seveceğimi neleri sevmeyeceğimi. bir de iki sayfa mektup yazmış, nasıl da samimi. yirim yirim
:13:

hülyayıda eledim. hain domdom beni çok oyaladı

Gözün aydın canım,hadi bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…