8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

öylee boş oturuyorumm amaann canım sıkılıyoorrr, napsam da eğlensem ki diyen varsa aranızda hemeeennn benim yanıma gelip temizlige yardım ediyorsunuz hadi bakalım şekerlerimm hadi bakalım canlarıımmmm :KK55::KK55:

evin bu ızdırabına son vermek amacıyla temizlige girişiyorum hatunlar, malum anamlar akşama geliyor gerçek yüzümü görmeseler de olurlar :KK53: o sebeple bir süre sizlere veda ediyorum :KK14: eğer 2 saat içerisinde gelmezsem çöp evin içerisinde bogulmuşumdur polisi arayın beni kurtarsınlar :KK33:

temizligim bittikten sonra yepyenii kupam, içine neskafemm ve canım katilcigimin yolladıgı hediye çikolatamla tekrardan aranızda olacagımm, kendinize iyi bakın görüşürüüzzz :KK3::KK3:

öylee boş oturuyorumm amaann canım sıkılıyoorrr, napsam da eğlensem ki diyen varsa aranızda hemeeennn benim yanıma gelip temizlige yardım ediyorsunuz hadi bakalım şekerlerimm hadi bakalım canlarıımmmm :KK55::KK55:

evin bu ızdırabına son vermek amacıyla temizlige girişiyorum hatunlar, malum anamlar akşama geliyor gerçek yüzümü görmeseler de olurlar :KK53: o sebeple bir süre sizlere veda ediyorum :KK14: eğer 2 saat içerisinde gelmezsem çöp evin içerisinde bogulmuşumdur polisi arayın beni kurtarsınlar :KK33:

temizligim bittikten sonra yepyenii kupam, içine neskafemm ve canım katilcigimin yolladıgı hediye çikolatamla tekrardan aranızda olacagımm, kendinize iyi bakın görüşürüüzzz :KK3::KK3:

tamma bu iş bende :KK52::KK52::KK52::KK52:

benmki de kandırmış kii :KK1: bi yandan benmle whatsap ta konuşurken topikte de benim katilin whatsap ı yok demiş hainn :KK52::KK52: bende inanıp da silmişim hemen kızın ismini listemden :KK1::KK1:
bak bak tam çakal :KK1::KK1:

Katilim şimdi yazdı bana,cumartesi elimde olurmuş paketim..
Ama ben paketi değil katilimi merak ediyorum.:KK52:
Öldürecek beni,tam katil.:KK53:

ohh iyi hadi az kalmış :KK1:

True şu an Ohia dinliyorum hatta ofistekilere de dinletiyorum :)
Amerikalı hocamız var tam bir hayranıymış,çok sevindi ben açınca.nerden biliyorsun falan dedi,bir arkadaşım söyledi dedim :KK16::KK16:

bak bak tam çakal :KK1::KK1:

ohh iyi hadi az kalmış :KK1:

True şu an Ohia dinliyorum hatta ofistekilere de dinletiyorum :)
Amerikalı hocamız var tam bir hayranıymış,çok sevindi ben açınca.nerden biliyorsun falan dedi,bir arkadaşım söyledi dedim :KK16::KK16:
Harikaaaa,çok memnun oldum bittercim yaa.:KK16:
Tüm parçalarını dinlemeni tavsiye ediyorum.:KK16:

bu sahneyi hatırlayan varmı :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

$248700.jpg

Bana mı geliyor yoksaaaaaaa:KK52:

neden olmasın? :44::44: ya da neden olsun :KK34: :KK52::KK52::KK52:

uuuuuuuu bebeğim süper görünüyo beğenir beğenir merak etme bak benim katilimden ses seda yok aayyyy çok heyecanlı

Canım üzgünüm :KK43:

Ellerine sağlık canım hepsi çok güzel duruyo :KK16:

wertx35 canımm pek güzeller. içindekileride merak ediyoruzz :KK31::KK31:

....................................

şüphelendiğim katilleri özel mesajla taciz mi etsem :KK53::KK53::44:

Ellerine sağlık canım,çok güzel görünüyorlar.:KK6:

teşekkür ederim canlarım, inşallah kurbancığım da paketleri ve içindekileri beğenir. inşallah mutlu edebilirim :26::26::26:

hatunlar hazırsanız katilimin yolladığı birbirinden güzel hediyelerin fotoğrafını paylaşıyoruuuummm :KK52::KK52::KK52::KK52:
bu arada katilim hülya idi. çok teşekkür ediyorum kendisine. :KK9::KK9:
birbirinden şeker, cici şeyler almış bana. senelerce beni tanısa ancak bu kadar iyi bilebilirde nelere seveceğimi neleri sevmeyeceğimi. bir de iki sayfa mektup yazmış, nasıl da samimi. yirim yirim :KK54::KK54:
:21::21::13::KK16::KK16::KK54:

hatunlar hazırsanız katilimin yolladığı birbirinden güzel hediyelerin fotoğrafını paylaşıyoruuuummm :KK52::KK52::KK52::KK52:
birbirinden şeker, cici şeyler almış bana. senelerce beni tanısa ancak bu kadar iyi bilebilirde nelere seveceğimi neleri sevmeyeceğimi. bir de iki sayfa mektup yazmış, nasıl da samimi. yirim yirim :KK54::KK54:

hülyayıda eledim. hain domdom beni çok oyaladı :KK19::KK19::KK19:

Gözün aydın canım,hadi bekliyoruz.:KK52:

X