8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Hediyeler kargolanmaya basladi demek :)) o zaman hediye topiğimizin açılma vakti gelmiş heyecan var mi kızlar :) ben ya yarın ya perşembe yolluyorum kurbanıma duyurulur :))

Hediyeler kargolanmaya basladi demek :)) o zaman hediye topiğimizin açılma vakti gelmiş heyecan var mi kızlar :) ben ya yarın ya perşembe yolluyorum kurbanıma duyurulur :))
aaaa sen neden ipucu vermedin burcu yada ben mi kaçırdım acaba ben miyim kurbanın :44::44::44::44: azıcık bi ipucu vereydin iyidi :KK1::KK1::KK1:

benim hediyelerim yarın gelir mi ki :KK52: katilciğim gelir dediii :KK52:
çok güzel bi duygu yaa özellikle katilim kim çıkıcak onu çok merak ediyorum :KK16:
eleye eleye bi aşkyokolmak kalmıştı listemde :KK53: bi de topiğe gelmeyenler

benimki de bugün verilmiş acaba yarın gelir mi ben de merak içindeyim kim olduğunu öğrenmek istiyorum en çok
ve bugün yine bir araştırma yapıp çiçek22 de karar kıldım :KK70:

Eğer katilleriniz türkiyenin diğer ucunda değilse yarın gelir kızlar merak etmeyin:KK34:

Benim katilim de bu haftaiçi verecek inşallah kargoya. Hediyelerden çok katilimin kim olduğunu merak ediyorum.
Öyle sevdim ki onu:KK16: Seçtiği hrşeyi çok beğeneceğimden eminim. Kibrit çöpü dahi yollasa beğenirim ben:KK1:

herkesin bir şüphelisi var, bir tek benm şüphelendigim kimse yok :84: sahi yaa kim bu katill, bi ipucu daha verse yaa :KK14::KK14:

Eğer katilleriniz türkiyenin diğer ucunda değilse yarın gelir kızlar merak etmeyin:KK34:

Benim katilim de bu haftaiçi verecek inşallah kargoya. Hediyelerden çok katilimin kim olduğunu merak ediyorum.
Öyle sevdim ki onu:KK16: Seçtiği hrşeyi çok beğeneceğimden eminim. Kibrit çöpü dahi yollasa beğenirim ben:KK1:

aynen kim olduğunu daha çok merak ediyorum :)

yarın neredeyse 1 aydır bekledigim telefonumu almak için çarşıya çıkacaktım, katilcim yarın kargon gelir deyince direk vazxgeçtim :KK53: duyy katilcimmm senin kim oldugunu öğrenmek yeni telefonumdan bile daha önemli :KK24:

Teşekkürler fıstık..:KK16:

Anlat, anlat buraların Gönül ablasıyım ben, gel yamacıma:KK19:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Canım, selam bu topicte pek konuşamadık, eee nasılmış bebişin?:emir_bebek:

Kuzum evet bir kaç şey yaşadık yumurta kafalar da istediğim gibi olmadı ço kacele ettiğim için.Sağlık olsun ne yapalım:KK14:

He..nedense herkes öyle hissediyo, çıkar çıkar az sabır..
Kızlar benim hediyelerim kargoya verildi:KK76:

Evet canım yaa... Ben pek sık giremedim, ondan öyle oldu bu kez. Kocaman olmuş benim kızım :KK16:

ayyyyy benim katilim aramadı bile beniiiii :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: benim kargom gelemicek sanırım

öyle deme canım benim yaaa :KK14::KK14:

bak bende hala aramadım kurbanımı, özellikle heyecanlansın diye aramadım, yarın kargoya vermeden önce msj atmayı düşünyorum :KK1: senin de öyledir mutlaka gelir merakk etme :KK34:

öyle deme canım benim yaaa :KK14::KK14:

bak bende hala aramadım kurbanımı, özellikle heyecanlansın diye aramadım, yarın kargoya vermeden önce msj atmayı düşünyorum :KK1: senin de öyledir mutlaka gelir merakk etme :KK34:
inşallah canım inşallah yada beni sevmedi :KK5::KK5:

X