8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ben çok kötü grip olmuşum birazdan ateşim çıkıcak :2::2::2::2:sanırım

satt 7 olsunda evime gdeyim artıkk offf :2::2::2:

her yeri salya sümük yaptım zaten

ayyy çok geçmiş olsun canım benim yaaa :KK43::KK43:

yaaaaaa ilk olmak bazen güzel olmuyoo :KK42: :KK35::KK33::KK33::KK33:

evet haklısın ama olsun napalım yanii, ben de bir an önce öğrenip sizin katillerinize sulanırım :KK53:

evet haklısın ama olsun napalım yanii, ben de bir an önce öğrenip sizin katillerinize sulanırım :KK53:

ayyy şaka kuzum şakaa :KK16: heyecanlarımızı birlikte yasarız yarın senın heyecanını öbür gün başkasının heyecanını yaşarız :KK16:

ayyy şaka kuzum şakaa :KK16: heyecanlarımızı birlikte yasarız yarın senın heyecanını öbür gün başkasının heyecanını yaşarız :KK16:

olsun ama ben yine de sizin katillere de sulanırım :KK53: hem belki burcu bana torpil geçmiştir benim 2 tane katilim vardır belli mi olur :KK33::KK33:

teşekkür ederim ama bu sefer çok fena kaptım şifayı:2::2::2::2::2:

hhhhhhh...............................................................

ne tesadüfffff bende verdim hediyelerimi kargoyaaaa :KK28:
Ben de.:21:
Evet canım yaa... Ben pek sık giremedim, ondan öyle oldu bu kez. Kocaman olmuş benim kızım :KK16:
Maaşallah size:nazar:

Verdim ki :KK66: kurbanim cok güzel bi hatun didim :) bide evli bide konuştuk kendisiyle :KK66:)
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: Bırcıııııııı????

Sulanma katilime..Kendisi hediyesini açacak bakacak mutlu olacak, e tabii heyecan kalmayınca barın arkasında gazozunu yudumlayan Nuri Alço misali cebinde uyku ilacıyla kurbanımın yanıma yanaşacak.Gazoz içer misin? deyip hoopppp ilacı atıp, hediyeleri kapacak, yok öyle!:KK4:
İki dakikada senaryo yazılır.:KK24:

Son düzenleme:
senın katil yada katiller :KK1: belli olsunda bizde bi kişiyi elemiş olalım kesinkez :KK1::KK1: :KK52:

bütün katiller benim size hiç yokkk :KK36::KK36:

Sulanma katilime..Kendisi hediyesini açacak bakacak mutlu olacak, e tabii heyecan kalmayınca barın arkasında gazozunu yudumlayan Nuri Alço misali cebinde uyku ilacıyla kurbanımın yanıma yanaşacak.Gazoz içer misin? deyip hoopppp ilacı atıp, hediyeelri kapacak, yok öyle!:KK4:

sulancam işte bana neeee :KK19::KK19: bana senelerdir hiç hediye alan yok tamam mııı sulanacam tabiki herkes bana hediye yollasın yaa bana neeeeee :84: :84:

Son düzenleme:
olsun ama ben yine de sizin katillere de sulanırım :KK53: hem belki burcu bana torpil geçmiştir benim 2 tane katilim vardır belli mi olur :KK33::KK33:
Kendime bile gecmedim topil kiz :KK70:

Ben de.:21:
Maaşallah size:nazar:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: Bırcıııııııı????

Sulanma katilime..Kendisi hediyesini açacak bakacak mutlu olacak, e tabii heyecan kalmayınca barın arkasında gazozunu yudumlayan Nuri Alço misali cebinde uyku ilacıyla kurbanımın yanıma yanaşacak.Gazoz içer misin? deyip hoopppp ilacı atıp, hediyeelri kapacak, yok öyle!:KK4:

Senaryonu yirim ya :KK70:
Ablacim mm :)))

Son düzenleme:
bütün katiller benim size hiç yokkk :KK36::KK36:

sulancam işte bana neeee :KK19::KK19: bana senelerdir hiç hediye alan yok tamam mııı sulanacam tabiki herkes bana hediye yollasın yaa bana neeeeee :84: :84:

Boşver şimdi hediyeleri.Çıbbık makarna yaptım yanında da şalgam suyu var gel yiyek:KK56:

Boşver şimdi hediyeleri.Çıbbık makarna yaptım yanında da şalgam suyu var gel yiyek:KK56:

ahaaa muthiş bi fikir geldi buradannn :KK56::KK56:

yaa neden dünden demedin ki ablaa, evde yemek yok diye komşulara gittim :KK14: bugun annem dedemi hastaneye götürmek için gelmişti bikaç saatligine, benim acınası halimi görünce çorbayla tavuk sote yaptı :KK53: yanında da çubuk makrna ve şalgam suyu muthiş olur :KK56: durr ben bu yemekleri paketleyip geliyorum :KK55:

ahaaa muthiş bi fikir geldi buradannn :KK56::KK56:

yaa neden dünden demedin ki ablaa, evde yemek yok diye komşulara gittim :KK14: bugun annem dedemi hastaneye götürmek için gelmişti bikaç saatligine, benim acınası halimi görünce çorbayla tavuk sote yaptı :KK53: yanında da çubuk makrna ve şalgam suyu muthiş olur :KK56: durr ben bu yemekleri paketleyip geliyorum :KK55:

Hadi.Kapıyı iyi ört.Komşular tekin değil sizin.:18:

Hadi.Kapıyı iyi ört.Komşular tekin değil sizin.:18:

hala karşı komşuları göremedim biliyor musun :KK53: ama yaakkabı giyiyorlar ondan eminim, kapının önünde sürekli ayakabı var :KK34:

tamam ablaa yemekleri kaplara koydum süpürgeme atlayıp geliyorumm :KK55: ( off yaa neden ışınlamayı bulamadı hala bu bilim adamları :KK20: )

5 'te platese gidiyorum 6 da gelip kör kömüş gibi dalıyorum yemeklere.Göbek çıkınca da hööff mööfff.:KK14:
Ondan sonra da niye içiyo Nursel? Bundan içiyo Nursel.:nazar:

hala karşı komşuları göremedim biliyor musun :KK53: ama yaakkabı giyiyorlar ondan eminim, kapının önünde sürekli ayakabı var :KK34:

tamam ablaa yemekleri kaplara koydum süpürgeme atlayıp geliyorumm :KK55: ( off yaa neden ışınlamayı bulamadı hala bu bilim adamları :KK20: )

Aynı dertten ben de muzdaribim yav ışınlanma isterük:KK55:

5 'te platese gidiyorum 6 da gelip kör kömüş gibi dalıyorum yemeklere.Göbek çıkınca da hööff mööfff.:KK14:
Ondan sonra da niye içiyo Nursel? Bundan içiyo Nursel.:nazar:

:KK53::KK53:

bizim seneler önce bartın da otururken komşularımız vardıı, sabahın köründe kalkıp yürüyüşe gidiyorlardı canları çıkasıya kadar, dönüşte de fırına uğrayıp taze köy ekmegi alıyolardı, onlar da kocaman oluyolar yaa, onlardan 2 dilim yaglayıp yiyolardı bide :KK53: zaten ayakkabı kadar o ekmekler bide 2 dilim :KK53: sonra da o kadar yürüyoruz nasıl zayıflamıyoruz diyolardı o geldi şimdi aklıma :KK53:

Aynı dertten ben de muzdaribim yav ışınlanma isterük:KK55:

ahhh ışınlanma olaydıı şimdi, bi yandan çorbamızı içiyorduk, bi yandan da tavuk sote ve makarnayla kesişiyorduk yani peehhh :KK37::KK37:

ben çok kötü grip olmuşum birazdan ateşim çıkıcak :2::2::2::2:sanırım

satt 7 olsunda evime gdeyim artıkk offf :2::2::2:

her yeri salya sümük yaptım zaten

Sen de her çekilişte hasta oluyorsun be canım. Dikkat etsene azıcık. Bak geçen sefer doktora da gitmedin zaten, dövücem seni :KK47:

X