8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

$jfv7.jpg
yola cıkmaya hazırlar cumaya kadar vermiş olurum kargoya :KK52:

Selam...

Çarşıya gittim bugün kızlar, artık çabucak yoruluyorum yaa:KK31:
Ayaklarım, belm ağrıyor, gözlerim yanıyor sanki uykusuz kalmışım gibi.

Kim bilir paşam doğunca halim nasıl olacak bi başıma:KK50:

yakınında ailenden biri yok sanırım canım
olsun allah güç kuvvet verir inşallah

Hadi beni dansa kaldırrrrrrr :21::21::21:
Gel:13:
yaa bir karar verebilsem. sonunda üzülecek olsam bile katlanırım. ancak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ben. neyin benim için iyi olacağını bilmiyorum. ilerde ne şekilde mutlu olabilirim onu bilemiyorum. bilemeyince de karar veremiyorum. karar veremeyince de ne ileri ne geri. olduğum yerde sayıyorum. beni yıpratan, bunaltan da bu oluyor

inşallah canım, çok teşekkür ederim. dua edin bana :KK50:

Canım, onu hangimiz biliyoruz ki? Biraz mantık biraz kalbinin sesi.İşte o kadar bitti gitti:KK12:

yaa bir karar verebilsem. sonunda üzülecek olsam bile katlanırım. ancak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ben. neyin benim için iyi olacağını bilmiyorum. ilerde ne şekilde mutlu olabilirim onu bilemiyorum. bilemeyince de karar veremiyorum. karar veremeyince de ne ileri ne geri. olduğum yerde sayıyorum. beni yıpratan, bunaltan da bu oluyor

inşallah canım, çok teşekkür ederim. dua edin bana :KK50:

kararsızlıklar gel gitler demişsin canım şimdi gördüm :KK34: dilerim en doğru kararı verirsin en yakın zamanda :KK16: iyice ölç biç tart kafanda, ben inanıyorum ki Rabbim doğru yolu gösterir sana :KK16:

bi arayıp sorayım ben kargoyu o zaman canım benim
sağolasınnn :KK16:

saat 5 e kadar getirebilirsiniz dedi :120:

daha bikaç gün önce kardeşim kargoya verecekti bişeyi de gittik o zaman, akşam 6 gibiydi. kargodaki kız " bugun kayıt yapamayız ama siz bize bırakın yarın sbah kayda yazıp yollarım " dedi :44: gerçi biz güvenip de bırakamadık çünkü ufak bişeydi , koli gibi bişeyi unutmazlar da dedim ama kişisel insiyatıfe dayalı bişey sanırım :44: yarın falan verirsin olmazsa canım :44:

Eki Görüntüle 983063
yola cıkmaya hazırlar cumaya kadar vermiş olurum kargoya :KK52:

ohh ellerine saglıkkk :KK16::KK16:

kurbancıkıma aldıgım çikolatalardan velede vermek zorunda kaldım, tam da şans gibi tv de gördü, bundan var mı dedi, kıyamadım verdim bende :44: inşallah bizim buradaki markette aynısından bulabilirim :44:

kurbancıkıma aldıgım çikolatalardan velede vermek zorunda kaldım, tam da şans gibi tv de gördü, bundan var mı dedi, kıyamadım verdim bende :44: inşallah bizim buradaki markette aynısından bulabilirim :44:

ayyy olsun yazıkkk kurbanın bensem eğer hepsini verebilirsin velet mutlu olsun daha iyiii :KK16:

kararsızlıklar gel gitler demişsin canım şimdi gördüm :KK34: dilerim en doğru kararı verirsin en yakın zamanda :KK16: iyice ölç biç tart kafanda, ben inanıyorum ki Rabbim doğru yolu gösterir sana :KK16:

daha bikaç gün önce kardeşim kargoya verecekti bişeyi de gittik o zaman, akşam 6 gibiydi. kargodaki kız " bugun kayıt yapamayız ama siz bize bırakın yarın sbah kayda yazıp yollarım " dedi :44: gerçi biz güvenip de bırakamadık çünkü ufak bişeydi , koli gibi bişeyi unutmazlar da dedim ama kişisel insiyatıfe dayalı bişey sanırım :44: yarın falan verirsin olmazsa canım :44:

ohh ellerine saglıkkk :KK16::KK16:

çalıştığım için ve de kutu evde olduğu için erken çıkmam, eve gitmem ordan da kargoya geçmem lazım ve bunları 5 ten önce yapmam lazım :KK1: ki bu da imkansız canım..
c.tesi veririm olmadı napalım.. kurbancığım da merak etmiyor zaten :KK35:

ayyy olsun yazıkkk kurbanın bensem eğer hepsini verebilirsin velet mutlu olsun daha iyiii :KK16:

ben de kurbanım bişey demez diye düşünfüm zaten :KK16: bizim burdaki marketten telafi edecem mutlaka da şimdilik bikaç tane azaldı çikolataları :KK1:

çalıştığım için ve de kutu evde olduğu için erken çıkmam, eve gitmem ordan da kargoya geçmem lazım ve bunları 5 ten önce yapmam lazım :KK1: ki bu da imkansız canım..
c.tesi veririm olmadı napalım.. kurbancığım da merak etmiyor zaten :KK35:

hee saat 4 olmuş zaten :KK53: merak ediyordur kurbancıgın eminim yaa insan merak etmez mi çatlayacam ben yarına kadar :KK53::KK53::KK53:

X