8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

ben kurbancıkımın son hediyelerini ve hediye paketlerini almak üzere çarşıya yollanıyorum hatunlar görüşürüüzzz

benim kurban evli mutlu çocuklu hatta doğurmuş diye bas bas bağırdım ben
O ben olabiler miyim?
kızlaaaarrr, günaydıınn :) nasılsınız?

aaa ben de neden bulamıyorum katilimi diyordum. demek ki senmişsin benim katilim.

günaydııınn
Günaydın şekerim, geçen topiğin şarkısını yolluyorum sana...'Kimbiiliirrrrrr, kimbiiliiirrrr,kimbiiliirrr,kimbiiliirrr?'
Mesaj attım canımcım Geranio'ya az önce..

Siz hepiniz şey yaptınız ben daha hiç bişey yapamadım
Allah Allah, kendini tanıtmamış mı?
Aman be hih.

Kiskaniyorum inceden abla bak. Rakiplerim artti bu ne ya
Zuzuummmm Sana kıskanmak yakışmaz Bi öpücük ver bakiyim.
ben kurbancıkımın son hediyelerini ve hediye paketlerini almak üzere çarşıya yollanıyorum hatunlar görüşürüüzzz

Bana da alllll

kimseler kamamış topikte akşam eve giderken hediye paketi alıcam
birde çikolata falan alacağım kurbanıma
birde mektup işi var tabi işin ilginç yanı ben hiç sohbet edemedim kurbanımla
hiç uğramıyo buralara malesef

bilmemmmm olabiler misin acabaaa

muhabbet etmeyince zor oluyor hediye seçmek zaten tanımadığımız birine hediye almak zor böyle 2 kat zorlaşıyor

Biz adam değil miyiz?

şeyyyy kızmaa aplaa:18::18: biz nazla aynı şehirdeyiz. evlerimizin arasında 10dk var

sen benm katilim olabilirmisin :44::44: son edindiğim bilgilere göre araştırma yapsam çıkarda araştırmicam

kesinlikle katılıyorum..
burda çok aktif olan kurban adayları katiller var. bu şekilde yazmak daha kolay olur. ama diğer türlü zor

bilmemmmm olabiler misin acabaaa
Anaaammm heyecan bastı
muhabbet etmeyince zor oluyor hediye seçmek zaten tanımadığımız birine hediye almak zor böyle 2 kat zorlaşıyor
Kuzular içinizden ne geliyorsa onu alın ya, sipariş vermiyoruz ki.Ha yeri gelmişken mektup zorunlu olmasın bence.Bazıları sevmiyor mesela, böyle olunca da zoraki bir işe dönüşüyor mektup.İsteyen yazsın isteyen yazmasın bence.Geranio duy sesimi yeaavrum

Bilmem, olabilir misin ki?

benim muhabbetim var kurbanımla yinede tarzı olan şeylerin dışına çıkamıyorum evine bişiler alayım dedim ama ev durumunu tarzını bilmiyorum inş aldıklarımı beğenir

o zaman yavaştan hediyelerin sergileneceği topiği de açmak lazımmmm
geranioooo duy sesimi

benim muhabbetim var kurbanımla yinede tarzı olan şeylerin dışına çıkamıyorum evine bişiler alayım dedim ama ev durumunu tarzını bilmiyorum inş aldıklarımı beğenir
Beğenir kuzum beğenir, bir sürü hediyeleşme oldu beğenmeyen çıkmadı.Sonuçta hiç tanımadığın birine alıyorsun 4 4 lük tutturamayız ki.
acaba varmı belli olcak kısa bir süre sorra

dediğim gibi ben dedektifliği bıraktım öğrenmicem

Öğrenme sirpriz olsun bebeğim

evet ya ben hediyelerimi aldım içime sinerek özendim
inşallah kurbanımda beğenir ne diyeyim ya

evet çok zor canım gerçekten bakalım hayırlısı artık

ablacım sipariş değil ama işte insan zorlanıyo nedense

ben yarın kargoya veriyorum inşallah hedayelerimiiii çarşamba eline ulaşır...
hediyeleriNİ yazacaktın dımı

Beğenir kuzum beğenir, bir sürü hediyeleşme oldu beğenmeyen çıkmadı.Sonuçta hiç tanımadığın birine alıyorsun 4 4 lük tutturamayız ki.

Öğrenme sirpriz olsun bebeğim

benimle ilgilenme senden şüphelencem sonra

edit: hulya kabalık etmedim dımı :26::26::26:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…