8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Dikkat ediyorum ama bizim ev dubleks ve inip çıkarken baya bir zorlanıyorum,bayılacak gibi oluyorum resmen.
Onun haricin de spora ara verdim,fazla hareketten senin dediğin gibi kaçınıyorum.

oyy merdiven inip çıkmak yorar yaa :KK53: bi süre kendine sadece alt katı yaşam alanı olarak belirlesen olmaz mı :44: bitek yatmaya çıkarsın yukarı, gün içerisinde pek çıkmamaya çalış en azından da dikkat et kendine canım yaa :KK50:

hiçte bile bağırmadın :KK20::KK20::KK20: erkende geldim 7de burdaydım :KK19: kandırdım beni

hiç dee bile kandırmadım :KK19: saat 9 dan sonra gece 3 e kadar hep bagırdım beni duymadın :KK47:

benim kurban evli mutlu çocuklu hatta doğurmuş diye bas bas bağırdım ben :KK20: :KK9:
Aman be hih.
Sevgili kurbanım,
Dün sırf senin için 1,5 saat yol tepip Bilecik'e gittim..
Oğlum iki kere kustu hem de üstüme.Döndükten sonra da benim mide fena oldu:KK25:
Bir tanışalım,şu hediyeleşme sonlansın çok pis dalacağım sana:KK53:

Kuzuuuummm,sana çok güzel şeyler aldım.Eve gelince koydum masanın üstüne sevdim hepsini:21:
Seninle yazışmadık daha ama benim sana çok içim ısındı.İnşaallah beğenirsin demiyorum beğeneceğinden eminim aldıklarımı.(Ukala mıyım neyim:KK37:)
Yılbaşı topiğinde geranio'ya nasıl içim ısındıysa sana da öyle hislerim.Bir kız kardeş daha edindim galiba.:KK16:

Kiskaniyorum inceden abla bak. Rakiplerim artti bu ne ya :KK70:

oyy merdiven inip çıkmak yorar yaa :KK53: bi süre kendine sadece alt katı yaşam alanı olarak belirlesen olmaz mı :44: bitek yatmaya çıkarsın yukarı, gün içerisinde pek çıkmamaya çalış en azından da dikkat et kendine canım yaa :KK50:

hiç dee bile kandırmadım :KK19: saat 9 dan sonra gece 3 e kadar hep bagırdım beni duymadın :KK47:
Aynen yoruyor canım ama senin dediğin gibi yapmaya çalışcam inşallah.

Selam kızlar:KK3:

Bugün temizlik yapmam lazım ama hiç halim yok. Çok yorgun ve bitkin hissediyorum:KK5:

dün eşimle bi eylül meselesi filmine gittik
kızın bi sahnede giydiği göbeği açık Rolling Stones t shirtüne aşık oldum
sabahtan beri nette böyle bişi arıyom bulamıyom yaaa :84:

dün eşimle bi eylül meselesi filmine gittik
kızın bi sahnede giydiği göbeği açık Rolling Stones t shirtüne aşık oldum
sabahtan beri nette böyle bişi arıyom bulamıyom yaaa :84:

film nasıl güzel mii :KK53::KK53:

ya ben engin akyürek e bayılıyorum bu filme de gitmeyi çok istiyordum ama, 50 ilk öpücük filminin aynısı dediler, tereddutte kaldım yaa :26:

t shirt içinde filmin sonunda büyük ihtimalle sponsorlar, ya da kıyafetlerin nerde oldugu yazmıştır, onları araştır da onlara bak canım

Son düzenleme:
film nasıl güzel mii :KK53::KK53:

ya ben engin akyürek e bayılıyorum bu filme de gitmeyi çok istiyordum ama, 50 ilk öpücük filminin aynısı dediler, tereddutte kaldım yaa :26:

t shirt içinde filmin sonunda büyük ihtimalle sponsorlar, ya da kıyafetlerin nerde oldugu yazmıştır, onları araştır da onlara bak canım

değil canım 50 ilk öpücükle alakası yok
o filmde kız her gün hafızasını yitiriyodu bu filmde son 1 ayı hatırlamıyor
nasıl benzetmişler ikisini hayret :KK9:
yoksa çakma filmlere karşıyım :KK47:

ayy iyi fikir bakim hemennn sponsorlara

değil canım 50 ilk öpücükle alakası yok
o filmde kız her gün hafızasını yitiriyodu bu filmde son 1 ayı hatırlamıyor
nasıl benzetmişler ikisini hayret :KK9:
yoksa çakma filmlere karşıyım :KK47:

ayy iyi fikir bakim hemennn sponsorlara

ayyy iyi bari çok sevindim yaa :KK8: sinir olmuştum yoksa agız tadıyla bi türk filmi izlemeyecek miyim die :KK47: o zamn en yakın zamanda kandırayım da sevgilimi biz de gidelim :KK55:

bak canım sponsorlar arasındam utlaka o kıyafeti yapan firma da vardır, tez vakitte bulursun inşallah :KK16:

ayyy iyi bari çok sevindim yaa :KK8: sinir olmuştum yoksa agız tadıyla bi türk filmi izlemeyecek miyim die :KK47: o zamn en yakın zamanda kandırayım da sevgilimi biz de gidelim :KK55:

bak canım sponsorlar arasındam utlaka o kıyafeti yapan firma da vardır, tez vakitte bulursun inşallah :KK16:

kostüm tasarım hilal sezer diye birine aitmiş pöfff bulamıcam herhalde vazgeçmeliyim :KK14:
nette fotosu bile yok o t shirtün
taktı mı takıyıom ne pis insanım yaaa :KK47:

kostüm tasarım hilal sezer diye birine aitmiş pöfff bulamıcam herhalde vazgeçmeliyim :KK14:
nette fotosu bile yok o t shirtün
taktı mı takıyıom ne pis insanım yaaa :KK47:

hilal sezer in web sitesi vardır belki bi oraya bak canım, olmazsa da ona benzer bişeyler mutlaka yeni sezon da çıkar 1 2 ay sabret de yaz ürünleri çıkmaya başlasın :KK1:

X