8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

evet ya ben hediyelerimi aldım içime sinerek özendim
inşallah kurbanımda beğenir ne diyeyim ya

evet çok zor canım gerçekten bakalım hayırlısı artık

ablacım sipariş değil ama işte insan zorlanıyo nedense

Anlıyorum kuzum.Şimdi eşim aradı benim de 'Kargoyu ne yaptın?' diyo:KK53: Yarın ya da Çarşamba gönderirim dedim.ben yarın Bilecik'e gidiyorum gece hazırla dedi ..İyi madem ben de bu gece hazır edeyim bir an evvel eline ulaşsın kurbancığımın.:KK76::KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
bütün hediyelerimi tamamladımmm :KK8: hediye paketletim de hazır, süslerim de hazır :KK16:

boyunlugu dikip yıkayıp o işlemi de hallettikten sonra paketleri hazırlamaya başlayacagım :KK16:

ama bu akşam evde olmayacagımdan dolayı bugun bitmez sanırım :KK17: yarın biter, çarşamba da koli gönderilirr :KK55: ohh be içim rahatladı birazcık :KK16:

ee hani anlaştık ya muş a gidip geldikten sonra görüşecektik vaz mı geçtinn :KK53::KK53:

ne istiyosun abla ne alayım sana :KK8:

sensin dimi benim katilim itiraf et de sen de rahatla ben de rahatlayım :KK76:

evet sonunda itiraf ediyorum kara murat benimmmmm :KK9:

bütün hediyelerimi tamamladımmm :KK8: hediye paketletim de hazır, süslerim de hazır :KK16:

boyunlugu dikip yıkayıp o işlemi de hallettikten sonra paketleri hazırlamaya başlayacagım :KK16:

ama bu akşam evde olmayacagımdan dolayı bugun bitmez sanırım :KK17: yarın biter, çarşamba da koli gönderilirr :KK55: ohh be içim rahatladı birazcık :KK16:

ohhh hadi bakalımmm

Anlıyorum kuzum.Şimdi eşim aradı benim de 'Kargoyu ne yaptın?' diyo:KK53: Yarın ya da Çarşamba gönderirim dedim.ben yarın Bilecik'e gidiyorum gece hazırla dedi ..İyi madem ben de bu gece hazır edeyim bir an evvel eline ulaşsın kurbancığımın.:KK76::KK52::KK52::KK52:

abla benmiyim kurbanın senin hadi söyle söyle:KK53::KK53:

Kızlar yardımmm...
Kuru fasulye yaptım ama şap gibi tuz atmışım,ne yapıcam ya?
Bir bütün patates attım tuzunu alsın diye ama bana mı demedi.:KK43:

Kızlar yardımmm...

ikiye böl mesela tenceredekileri, yarısını biraz daha sulandırarak pişir, bi de bi patates daha at belki işe yarar :44:

Benim muş işim yattı sanırım :KK31::KK31::KK31:

telefonumu yazıyorum haberleşuruk

0900 .......:KK17::KK17:

ee muş işi yattıysa sen ne zaman istersen görüşürük bebişim :KK34:

tamam ben kaydettim numaranı çaldırıyorum şimdi :KK33:

Kızlar yardımmm...

Yemeğiniz tuzlu olduysa
Yemek tuzlu olursa, yani tuz miktarı fazla geldi ise, kabukları soyulmuş patatesi birkac parçaya kesip, yemeğin içine atınız. Patates, yemeğin fazla tuz miktarını emecektir. Yada yemeğin içine bir miktar sirke ve biraz şeker atılırsa aynı etkiyi göstereceği söyleniyor, en azından denemekte yarar var.

.......................

X