8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Ben hediyelerimi tamamladım ama mektup hala yok.
Kurbanım kusura bakma lütfen ama ne yazacağımı cidden bilmiyorum.
Ben de hafta içi vericem kargoya inşallah.

True geçmiş olsun canım..

Bende daha mektup yazmadım sanırım bu hafta yetişmeyecek hediyelerim :26:

Yok, bitmedi daha.El emeğimi de katacağım:KK15:

ohh ellerine saglık ablacım şimdiden :KK16:

kuruma bitane amca geliyor el cantasında bişeyler getiriyor. kendime ve kurbanıma bişi aldım :KK51::KK51:

bana almadın mı bişeyler :KK14::KK14:

Ben hediyelerimi tamamladım ama mektup hala yok.
Kurbanım kusura bakma lütfen ama ne yazacağımı cidden bilmiyorum.
Ben de hafta içi vericem kargoya inşallah.

üzme canını şekerim yaa, iki satır hatır kelam yazsan bana yeter :KK33:

true cugum iyiym demişsin ama pek ayrıntı vermemişsin ayrıntılıca anlat bakalım, nefes alabiliyor musun, yataktan kalkabildin mi, tansiyon durumun nasıl :44: bunların hepsini istiyorum :KK47:

evet :KK31::KK31:

iyim bende hamdolsun.
geçmiş olsun. dikkat et bebeişinde var :KK50::KK50::KK50: doktora gittinmi.
teşekkür ederim canım :KK16::KK16::KK16:
ediyorum canım ama pek fayda etmiyo sanırım :KK1::KK1: gitmedim çünkü hiç bişey yapmıyolar hamilelikten dolayı geri gönderiyolar başıma geldi çünkü

true cugum iyiym demişsin ama pek ayrıntı vermemişsin ayrıntılıca anlat bakalım, nefes alabiliyor musun, yataktan kalkçabildin mi, tansiyon durumun nasıl :44: bunların hepsini istiyorum :KK47:
Nefes almakta biraz sıkıntım var hala,yatmıyorum canım.
Tansiyonum da bir sıkıntı yok,ilaçlarımı alıyorum düzenli olarak.
Bu hafta sonu gidicez tekrar dr.a..bunların haricin de çok iyiyim kurbanım..:KK52:

true cugum iyiym demişsin ama pek ayrıntı vermemişsin ayrıntılıca anlat bakalım, nefes alabiliyor musun, yataktan kalkabildin mi, tansiyon durumun nasıl :44: bunların hepsini istiyorum :KK47:

düşüncesizlik ettim :KK25::KK25::KK25: ama kendime aldığımı sana versem :KK5:

teşekkür ederim canım :KK16::KK16::KK16:
ediyorum canım ama pek fayda etmiyo sanırım :KK1::KK1: gitmedim çünkü hiç bişey yapmıyolar hamilelikten dolayı geri gönderiyolar başıma geldi çünkü

anladım dikkat et ozaman kendine :KK20::KK20:
sana nane limonla mutluluklar dilerim ovakit :KK14::KK14:

ay ne çok konuşmuşsunuz bir bankaya gittim geldim maşallah:KK9::KK9:

gamzee aynen öyle. su içmeye kalmaya korkar oldum :KK52:

Nefes almakta biraz sıkıntım var hala,yatmıyorum canım.
Tansiyonum da bir sıkıntı yok,ilaçlarımı alıyorum düzenli olarak.
Bu hafta sonu gidicez tekrar dr.a..bunların haricin de çok iyiyim kurbanım..:KK52:

hehh böle iştee ayrıntılı rapor istiyorum, iyiyim iyiym demekle geçiştirmee, şurda katil kurban ilişkimiz var yani birbirimizin cigerini biliyoruz :KK33::KK33:

neyse şaka bi yana canım yatmıyormuşsun da ama çok yoracak hareketlerden kaçın bari :KK50: nefesin daralmasın yani. inşallah tez vakitte de nefes problemin de geçer :KK34:

düşüncesizlik ettim :KK25::KK25::KK25: ama kendime aldığımı sana versem :KK5:

hmm bak o olabilir :KK33:

kızz dün gece o kadar bagırdım hani sen pazar akşam 8 den sonra beni duyardın hiç de duymadın :KK47:

hehh böle iştee ayrıntılı rapor istiyorum, iyiyim iyiym demekle geçiştirmee, şurda katil kurban ilişkimiz var yani birbirimizin cigerini biliyoruz :KK33::KK33:

neyse şaka bi yana canım yatmıyormuşsun da ama çok yoracak hareketlerden kaçın bari :KK50: nefesin daralmasın yani. inşallah tez vakitte de nefes problemin de geçer :KK34:

kızz dün gece o kadar bagırdım hani sen pazar akşam 8 den sonra beni duyardın hiç de duymadın :KK47:
Dikkat ediyorum ama bizim ev dubleks ve inip çıkarken baya bir zorlanıyorum,bayılacak gibi oluyorum resmen.
Onun haricin de spora ara verdim,fazla hareketten senin dediğin gibi kaçınıyorum.

hiçte bile bağırmadın :KK20::KK20::KK20: erkende geldim 7de burdaydım :KK19: kandırdım beni

Canım çok geçmiş olsun,ben de hala kurtulamadım şu gripten.
Şubat ayındayız ama hava yaz gibi,hasta olmamak mümkün değil ki.
sanda çok geçmiş olsun canım valla yattıkça daha kötü oluyorum diye ayakta durmaya çalışıyorum mevsimler karıştı dediğin gibi yaz oldu kış kış oldu yaz napıcaz bilmiyoruz cidden
anladım dikkat et ozaman kendine :KK20::KK20:
sana nane limonla mutluluklar dilerim ovakit :KK14::KK14:

gamzee aynen öyle. su içmeye kalmaya korkar oldum :KK52:
teşekkür ederim canımcım

X