8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

aayyyhhh.. annemin ilk evlendıgım zamanlarda 1-2 gelip yapmışlığı vardır ütümü.sonrasında yığıldıkça istesende istemesende yapmak zorunda kalıyorsun.

Bir sürü işim var ama undaki katı maddelerine taktım netten onlara bakınıyordum

Hadi geçmiş olsun ,
Benim de kalkıp ütü yapmam lazım şimdi ya , ev işlerinin hiç birini sevmem ben .

ben ev işi severimde çok yoruyorum kendimi yaparken heralde ya..canım çıkıyor sonrasında.yorulmadan yapılsAydı iyiydi

Ceeeeeeee deyip kaçıyorum canlar sizleri seviyoreeeee

Nurlum bebegim Allah razı olsun canım biliyorum ki yakın olsam kesin gelirdin bende hiiç yok demezdim
Biraz toplanayımda canım şu an eşşek yüküyle kredi borcumuz var onu ödemeye çalışıyoruz inşallah düzelirizde bir degil bir sürü çalışanım olur inşallahhh

Bu arada benim katilim kim yaaa topigi yakındna takip edemeyince malesef benim şu diyebilecegim biri yokki,nurlum benim yerime bir takipte kalsan bebeem yaa bul şu katilimi olmamı

Sevgili katilim seni çok merak etmekle beraber iyi bir dost olacagımızı umud ediyorumufak not düşmüştüm tanıtım kısmında ahahahah hala geçerli valla kesin istiyom ondan,yüzsüzlük de yapcam hanibana hiç bişe alma bir mektup yaz birde şöyle zevkinde göre şıkır şıkır bir bileklik al sen olmamı:26::26:
Nedense çok istedim bir bilekligimin olmasını al bana nolar nolar

Hadi geçmiş olsun ,
Benim de kalkıp ütü yapmam lazım şimdi ya , ev işlerinin hiç birini sevmem ben .

Takılmayacak gibi degilki kuzum ya neler var neler,sen bana bir alo de ben sana katkısız un yollayım dert etme un işini falan olmazmı

aayyyhhh.. annemin ilk evlendıgım zamanlarda 1-2 gelip yapmışlığı vardır ütümü.sonrasında yığıldıkça istesende istemesende yapmak zorunda kalıyorsun.

yığılmadan yapmak lazım en güzeli ama işte ben de hep ertelrim ev işlerini kesin yığılır benim ütüm

Hadi geçmiş olsun ,

amann bu akşam da böyle olsun boşver yarın yaparsın hepsini bi çırpıda

Ben Adanadayım bitanem,kısmet bu işler elbette ilerleyen zamanda neden olmasın özellikle şöyle bir sürü bayan ile çalışmayı çok istiyorum Rabbim nasip etsin bana kendi ayakları üstünde duran güçlü kadınlar ve gerçekten işe itiyacı olan kadınlar bu benim hayallerimden birisi dua edin bana tatlım olurmu

İnsnaın kendi işi olunc herşeye yetişmek herşeyi kontrol etmek zorunda kalıyor çünkü onun sorumlulugu işverenin altında çalışmak gibi olmuyor malesef insan işveren elinde olsa çalışma saatini tatilini biliyor ama kendi iş olunca ne saat ne zaman birşey yetmiyor valla

ben ev işi severimde çok yoruyorum kendimi yaparken heralde ya..canım çıkıyor sonrasında.yorulmadan yapılsAydı iyiydi

Ben kendimi bildim bileli bir sihirli değneğim olsa , oturduğum yerden sallasam ev tertemiz olsa diye hayal kurarım.

Hoşgeldin canım , Allah ödeme kolaylığı versin , inşallah bir gün istediğin gibi bir işveren olursun.
Ahh seyrenim kelin ilacı olsa kendi başına sürer derler ya .
Ben daha kendi katilimi bulamadım ki ,ipucu peşindeyim hep ama seninkini de takip edeyim belki bulurum , belli mi olur.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…