8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

iyi diyelim iyi olalım canım :KK34: sen nasılsın :KK16:

Ayy çok yorgunum canım. Sevgiliye hediye bak, bir iki eksik al, kurbancığa hediyeler al derken baya yoruldum. Eve gitmeye çalışıyorum şu an :) sevdiceğime hediye bulamadım ama canım kurbanima birkaç bir şey aldım umarım beğenir :))

Ayy çok yorgunum canım. Sevgiliye hediye bak, bir iki eksik al, kurbancığa hediyeler al derken baya yoruldum. Eve gitmeye çalışıyorum şu an :) sevdiceğime hediye bulamadım ama canım kurbanima birkaç bir şey aldım umarım beğenir :))

ayy baya yoğun geçmiş senin bugun kıyamam :KK31:

erkege hediye almak zaten başlı başına zor bi iş Allah kolaylık versin :KK1: neyse ki bizim aramız bozuk hatta benim onunla aram daha çok bozuk o yuzden hediye almayacagım ona, zaten param da yoktu iyi oldu, ohh olsunn :KK47::KK47:

erkege hediye almak zaten başlı başına zor bi iş Allah kolaylık versin :KK1: neyse ki bizim aramız bozuk hatta benim onunla aram daha çok bozuk o yuzden hediye almayacagım ona, zaten param da yoktu iyi oldu, ohh olsunn :KK47::KK47:

benimkinin de doğum günü yaklaşıyor beşiktaşlı kupa mı alsam diyorum :26:

Aynen canım yaa, alınabilecek şeyler o kadar kısıtlı ki. Delirtmek üzereyim. Ama sanırım ayakkabı alacağım

benimkinin de doğum günü yaklaşıyor beşiktaşlı kupa mı alsam diyorum :26:

ooo enişte beşiktaş lı mııı :KK9::KK9: sıcak suda inönü stadı nın resmi ortaya çıkan kupalar var bana doğum günümde almışlardı seviyorum ben onları düşünebilirsin bak :KK34: valla bir beşiktaşlı ya Kartal yuvası ndan alınan herşey candır cann :KK9::KK9:

ooo enişte beşiktaş lı mııı :KK9::KK9: sıcak suda inönü stadı nın resmi ortaya çıkan kupalar var bana doğum günümde almışlardı seviyorum ben onları düşünebilirsin bak :KK34: valla bir beşiktaşlı ya Kartal yuvası ndan alınan herşey candır cann :KK9::KK9:

sen de mi beşiktaşlısın :KK9:
kesin bayılır ama nerden alıcam guvenilir site var mı acaba? bizm burda bulamam

Aynen canım yaa, alınabilecek şeyler o kadar kısıtlı ki. Delirtmek üzereyim. Ama sanırım ayakkabı alacağım

bi kavga çıkar sende sonra da sana bozugum almadım bişey de :KK33:

şaka bi yana eğer zevkini tutturabileceksen ayakkabı güzel bi fikir bence :KK34: benimkine alsam bayılır :KK1: bir kadın kadar ayakkabısı var paşanın :KK37:

sen de mi beşiktaşlısın :KK9:
kesin bayılır ama nerden alıcam guvenilir site var mı acaba? bizm burda bulamam

ooo en fanatigindenim hem dee En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

beşiktaş ın resmi sitesine bak canım oradan da alışveriş yapılabiliyor :KK34: ya da kartal yuvası nın online satışı mutlaka vardır ona bi bakıver :KK34:

konuştuk hala da konuşuyoruz da ben onun düşüncesizliğine kızıyorum o da benim ani parlama olayıma.. çok da ilerleyemiyoruz yani. büyük ihtimalle de birazdan üstünü kapatırız, çözülecek bişey değil ki. off offf
Ah canim ya insallah cozersiniz bir an once. Bi bakima sen haklisin baska bi bakima da o...

Selam kızlarrr nasılsınız?¤

Hosgeldin katilim neler aldin bana bakayim :))

İki tane Tekirdağlı var burda ay ne sevindim bak şimdi :KK52::KK52:

Bende yari Tekirdağ li sayilirimmm :)

Ah canim ya insallah cozersiniz bir an once. Bi bakima sen haklisin baska bi bakima da o...

amaann ayrılamaz bu çocuk benden yaa :KK37:

o ben bagırdım die atarlıydı zaten ben özrümü dileyerek gazını aldım :KK1: sonunda da bir biirrr onun yaptıklarını çarptım yüzüne şimdi debelenme sırası onda :21::21:

aynen ya bir sürü şey var
ama ben yine kupa alırım bir de magnet de hoşuma gitti o da sever değişik magnetleri :KK16:

ikisi de çok güzel seçimler :KK16: atkısı yoksa atkı da alabilirsin, maçlara gidiyorsa eğer çok lazım oluyor maçta :KK1: bende 3 tane var atkı :KK37: formam yok benm de :KK14: benm koca kafa alsa keşke diyecegim ammaa kendisi galatasaraylı ya ölse almaz:KK47:

Benim niye katilim yoooooooookkk ipucum yokk şüphelim yookkk niyeeee niyeee ühüüüü ühüüüüüü :KK43::KK43::KK43:

Son düzenleme:
ikisi de çok güzel seçimler :KK16: atkısı yoksa atkı da alabilirsin, maçlara gidiyorsa eğer çok lazım oluyor maçta :KK1: bende 3 tane var atkı :KK37: formam yok benm de :KK14: benm koca kafa alsa keşke diyecegim ammaa kendisi galatasaraylı ya ölse almaz:KK47:
atkısı var forması da var :) ama maça gitmedi hiç herhalde yani evlendikten sonra gitmedi :)

Benim niye katilim yoooooooookkk ipucum yokk şüphelim yookkk niyeeee niyeee ühüüüü ühüüüüüü :KK43::KK43::KK43:

niye olmasın kız ağlama :KK1:

X