8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr günaydınnnnn :21:

Biliyorsunuz bazı sebeplerden daha önce muhabbete katılamadım. Tam katılayım dedim, bu sefer de ev telefonum ve internetim arıza yaptı. 3 gündür ne çektim internetsiz :KK53: Telefonla da kolay olmuyor ne yazıkki takip etmek :KK31:

Şimdiiii, bir şey soracağım. Geraniocum ilk sayfada yazmamış. Arada muhabbette geçmiş yalnızca ve bu yüzden benim bilgim yok. Hediyeler içerisinde zorunlu olan şeyler neler? Yılbaşı çekilişinde çamaşır, çikolata ve mektup idi. Şimdi yine aynı mı?

Biliyorsunuz bazı sebeplerden daha önce muhabbete katılamadım. Tam katılayım dedim, bu sefer de ev telefonum ve internetim arıza yaptı. 3 gündür ne çektim internetsiz :KK53: Telefonla da kolay olmuyor ne yazıkki takip etmek :KK31:

Şimdiiii, bir şey soracağım. Geraniocum ilk sayfada yazmamış. Arada muhabbette geçmiş yalnızca ve bu yüzden benim bilgim yok. Hediyeler içerisinde zorunlu olan şeyler neler? Yılbaşı çekilişinde çamaşır, çikolata ve mektup idi. Şimdi yine aynı mı?

Günaydın tatlı annecik :KK16:

Zorunlu hediyeler çikolata,mektup ve çamaşır ama çamaşır almaya utanıyorum diyenler ayna veya tarak alabiliyorlar :KK16:

kocişe hediye organizasyon kurbana hediye derken böyle oldu sanırsam özledimde seni :KK25: ama en kısa zamanda bulusaaaalmm :26:

sen evlimisn sefilmi :KK8::KK8: ne aldın eşine :KK16:

hoşgeldin :KK3::KK3::KK3: senin kurbanın şal seviyodu dımı:KK8::KK8: ben kurbanın olabilirim sev beni :KK52:

ağla ağla donunu bağla .........ne zaman görüşebiliruuuuuuuk :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30: vallahı evde sıkılıyom gari sınır hastası ettin beniiiiiiiii:18::18::18::18::18::18::18::18::KK45::KK45::KK45::KK45::KK45:

X