8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Ben Adanadayım bitanem,kısmet bu işler elbette ilerleyen zamanda neden olmasın özellikle şöyle bir sürü bayan ile çalışmayı çok istiyorum Rabbim nasip etsin bana kendi ayakları üstünde duran güçlü kadınlar ve gerçekten işe itiyacı olan kadınlar bu benim hayallerimden birisi dua edin bana tatlım olurmu:KK16::KK16:

İnsnaın kendi işi olunc herşeye yetişmek herşeyi kontrol etmek zorunda kalıyor çünkü onun sorumlulugu işverenin altında çalışmak gibi olmuyor malesef insan işveren elinde olsa çalışma saatini tatilini biliyor ama kendi iş olunca ne saat ne zaman birşey yetmiyor valla:KK14::KK14::KK15:

hee adana da bizim hiç tanıdık yok yaa, keşke olsa da yönlendirseydim sana :26:

inşallah Rabbim gönlüne göre verir canım, kendi ayakları üstünde duran muthiş bi kadın olacaktır senden eminim :KK16::KK16:

Ben kendimi bildim bileli bir sihirli değneğim olsa , oturduğum yerden sallasam ev tertemiz olsa diye hayal kurarım.
:KK12:

Hoşgeldin canım , Allah ödeme kolaylığı versin , inşallah bir gün istediğin gibi bir işveren olursun.
Ahh seyrenim kelin ilacı olsa kendi başına sürer derler ya .
Ben daha kendi katilimi bulamadım ki ,ipucu peşindeyim hep :KK53::KK53::KK53: ama seninkini de takip edeyim belki bulurum , belli mi olur.:KK52:

Ahahahah bende hep aynı hayal peşindeyim kuzum o degnegi bulursan nolar bir kaç kezde bana kullanma şansı ver olarmı:KK52::KK52:oooloh hayali bile insanı rahatlatıyor valla:KK76:

Hoşbuldum gülüm,Rabbim cümlemize her konuda kolaylıklar versin(amin)inşallah birgün bende o işverenlerden olacagım bunun için çalışıyorum çalışacagımda gücüm yettigince
Ben vekaleti verdim sana benim katilide takibe al bebegim ben cıktım sizi çoook seviyorum yarın görüşürüz inşallah saglıcakla kalın canlar:KK16::KK16:

Takılmayacak gibi degilki kuzum ya neler var neler,sen bana bir alo de ben sana katkısız un yollayım dert etme un işini falan olmazmı:KK16::KK16:

Kendiniz unu yapıyordunuz değil mi canım ?
Sorma canım ya nasıl iş anlamadım. Yasa yapıcılar nasıl izin verir buna , kendileri ne yiyor acaba ? Umurlarında mı değil ne ?

yığılmadan yapmak lazım en güzeli ama işte ben de hep ertelrim ev işlerini kesin yığılır benim ütüm :KK17:

amann bu akşam da böyle olsun boşver yarın yaparsın hepsini bi çırpıda :KK9:

Erteleye erteleye sonum ne olacak bilemiyorum ama bu akşam zorunlu yapmam gerekenler var. En azından onları halletmeliyim :KK31::KK31::KK31::KK31:

Ahahahah bende hep aynı hayal peşindeyim kuzum o degnegi bulursan nolar bir kaç kezde bana kullanma şansı ver olarmı:KK52::KK52:oooloh hayali bile insanı rahatlatıyor valla:KK76:

Hoşbuldum gülüm,Rabbim cümlemize her konuda kolaylıklar versin(amin)inşallah birgün bende o işverenlerden olacagım bunun için çalışıyorum çalışacagımda gücüm yettigince
Ben vekaleti verdim sana benim katilide takibe al bebegim ben cıktım sizi çoook seviyorum yarın görüşürüz inşallah saglıcakla kalın canlar:KK16::KK16:

Söz bulursam dönüşümlü kullanırız , yeter ki bulayım o değneği :KK55:
Kolay gelsin canım , Allah kolaylık versin , bol , bereketli satışların olsun :KK54:

Erteleye erteleye sonum ne olacak bilemiyorum ama bu akşam zorunlu yapmam gerekenler var. En azından onları halletmeliyim :KK31::KK31::KK31::KK31:

kolay gelsin canım o zaman sana, bir an önce biter yapman gerekenler inşalahh :KK16:

kızlar hepinize iyi geceler...
güzel rüyalar...
Yarınınızın bugünden güzel geçmesi dileğiyle...
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

güzel temennilerin için teşekkürler canım :KK16: iyi gecelerr :KK3:

Kendiniz unu yapıyordunuz değil mi canım ?
Sorma canım ya nasıl iş anlamadım. Yasa yapıcılar nasıl izin verir buna , kendileri ne yiyor acaba ? Umurlarında mı değil ne ?

Evet canım biz unumuzu kendimiz bugday olarak alıp degirmende cektiriyoruz öyle hazır hiç kullanmayız
Valla gülüm dogal işine başlayınca bir çok tarla takım sahiplerinde şunu gördüm müllete hormonlu üretirken bahçelerinin bir kaç dönümünde sadece kendileri için ilaçsız ve hormonsuz üretim yapıyorlar:KK20:adamlar piyasa sürecekleri şeylerin içine ne bulursalar atıyorlar kendileri tüketmiyorlar malesef:KK50:

Allaha emanetsiniz canlar
Nurlum degnegi bulursan beni unutma:KK9::KK6:

hee adana da bizim hiç tanıdık yok yaa, keşke olsa da yönlendirseydim sana :26:

inşallah Rabbim gönlüne göre verir canım, kendi ayakları üstünde duran muthiş bi kadın olacaktır senden eminim :KK16::KK16:

Şans gülüm belki birgün olur,illaki bir yerlerde senle bile karşılaşabiliriz bellimi olur
Rabbim cümlemizin gönlüne göre versin tatlım ayaklarımın üstünde durmak ve gerçekten bir sürü kadınla çalışmak istiyorum ya dua edin bana dua ne olur,maddiyat degil o kadınlarla manevi bir köprü kurmak istiyorum önceligim bu:KK16:

Bu arada bebekim yoksa benim katilim senmisin içimden öle geçti bir an:KK9::KK9:

kolay gelsin canım o zaman sana, bir an önce biter yapman gerekenler inşalahh :KK16:

güzel temennilerin için teşekkürler canım :KK16: iyi gecelerr :KK3:

Saol canım , haklısın bir an evvel başlasam iyi olacak :KK6::KK31:

Evet canım biz unumuzu kendimiz bugday olarak alıp degirmende cektiriyoruz öyle hazır hiç kullanmayız
Valla gülüm dogal işine başlayınca bir çok tarla takım sahiplerinde şunu gördüm müllete hormonlu üretirken bahçelerinin bir kaç dönümünde sadece kendileri için ilaçsız ve hormonsuz üretim yapıyorlar:KK20:adamlar piyasa sürecekleri şeylerin içine ne bulursalar atıyorlar kendileri tüketmiyorlar malesef:KK50:

Allaha emanetsiniz canlar
Nurlum degnegi bulursan beni unutma:KK9::KK6:

Ne güzel ya her şeyin doğalını bulabiliyorsun :nazar:

Nasıl bir zaman da yaşıyoruz insan hayret ediyor , neresinden tutsak elimizde kalıyor.
Allah vicdanlı , hak hukuk bilen insanlarla karşılaştırsın diye temenni etmekten başka elden bişey gelmiyor maalesef.

Unutur muyum hiç , ah bir bulsam :KK55::KK55:

Şans gülüm belki birgün olur,illaki bir yerlerde senle bile karşılaşabiliriz bellimi olur
Rabbim cümlemizin gönlüne göre versin tatlım ayaklarımın üstünde durmak ve gerçekten bir sürü kadınla çalışmak istiyorum ya dua edin bana dua ne olur,maddiyat degil o kadınlarla manevi bir köprü kurmak istiyorum önceligim bu:KK16:

Bu arada bebekim yoksa benim katilim senmisin içimden öle geçti bir an:KK9::KK9:

çok güzel bir amacın var çok hoşuma gitti :KK16: umarım gerçekleştirebilirsin, çok gönülden dua edecegim bunun için :KK16::KK16:

sakarya taraflarına gelirsen buralarda açık bir kapın var unutma emi seyrencigim :KK34:

katilin miyim miii :KK17::KK17:ıımmmm şeeyyy bilmeemm kiiii :KK55::KK55:

Günaydın kızlarrrr hayırlı sabahlarrr :KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

ayy ütüyü de hiç sevmem yaa, şimdi annem yapıyor saolsun da evlendikten sonra kime yaptırcam ben :KK19:

valla bende hiç sevmem 2-3 kere yaptım birinde gömleğimi yaktım beceremediğim tek şey ütü..o yüzden evlenmeden önce anlaştım ütü yapamam ben bil diye :KK1: eşime 10 tane gömlek aldık 2 haftada bir ütülüyo kendi gömleklerini :86: ben zaten ütü istemeyen şeyler alıyorum bi kaç gömleğimi de arada ona kaktırıyorum onlarıda ütülüyo :KK33:

günaydın kızlar hayırlı sabahlar nasılsınız :KK16::KK16:

burası neden böyle oldu. hiç katilim beni merak etmiyo :KK25::KK25::KK25::KK25:
kurbanım desen kızgınım ona zaten :KK19::KK19::KK19::KK19:

hergun çark caddesi hergun çark caddesi, bu ne canım :KK33::KK33:

kızz sen muşa gideceksin galiba dimi gitmeden görüşelimm :KK34:

yes muşa gidicem haftaya çarşamba..
sanırsam gelirce görüşcez. ama görüşelim ya :KK23::KK23::KK23:

uğruyo da olabilirrrrr uğramıyo da olabilirrrrrr
artık kopya yok :KK52:

katilim yazdı bana whatsapptan bu sefer gerçekten :KK69:
berfo hanım duyrulur :KK47:

sanma bir başkası yerimi alır.. gelenler gideni elbet aratır :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

bu arada katılım bana whatssapptan ulaştı kızlar....

evet ulaşırım sana öyle. ama buralarda söylem beraketi kaçmasın :KK52:

Benim niye katilim yoooooooookkk ipucum yokk şüphelim yookkk niyeeee niyeee ühüüüü ühüüüüüü :KK43::KK43::KK43:

bende katılıyorum sana :KK19::KK19:

günaydın kızlaaarr. nasılsınız bakalım? ayy ben çok uykusuzum valla utanmasam şimdi iş yerinde uyuklayacağım. :KK9::KK9:

Ah canim ya insallah cozersiniz bir an once. Bi bakima sen haklisin baska bi bakima da o...

Hosgeldin katilim neler aldin bana bakayim :))

Bende yari Tekirdağ li sayilirimmm :)

ahh canım benim :KK1::KK1: gönül isterdi sana cici cici şeyler alayım ama gel gör ki hayat şartları. :KK1::KK1::KK1: başka denizlere yelken açtım ben :KK52::KK52::KK52:

X