8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

kimmiş peki söyledi mi :KK53:

ıı ıııı söylemedi..sanırım benım okuyamadığım sayfalarda yazmış ipuçlarını ama napimmm..heyecan olsaun zaten söylemesin öyle hemen:KK9::KK9::KK9: tuhafmıyım ne!
oh! oh! sonunda karar verdıysen ne mutlu sana ör gitsin bundan sonra,kesinlikle begenır el emegı o begenılmezmı..bak bana kendime öremiyorum daha...
bende çayı çok severim ..dağ gibi ütü var içerde bana bakıyor mutfağa geçerken gördüm,korktum.siz barıştınızmıbu arada?

Aday adayı mı?:KK52::KK52:
Hoşbuldum canım..

bütün katil adaylarını eledigim için aday adaylarıyla idare ediyorum şuan :KK53::KK53: başa döndüm yani :KK37:

ıı ıııı söylemedi..sanırım benım okuyamadığım sayfalarda yazmış ipuçlarını ama napimmm..heyecan olsaun zaten söylemesin öyle hemen:KK9::KK9::KK9: tuhafmıyım ne!
oh! oh! sonunda karar verdıysen ne mutlu sana ör gitsin bundan sonra,kesinlikle begenır el emegı o begenılmezmı..bak bana kendime öremiyorum daha...
bende çayı çok severim ..dağ gibi ütü var içerde bana bakıyor mutfağa geçerken gördüm,korktum.siz barıştınızmıbu arada?

tuhaflık dğeil bence ben de öğrenmek istemiyorum ki :KK31: en son ana kadar bilmemek en güzeli :KK34: ama benim katilim beni sevmiyor galiba geç gönderecekmiş hediyelermi öyle söylemişti dün :84:

ev işlerini kardeşime yıktım bugun kız geldigine gelecegine pişman oldu :KK53: biz de barışmaya çalışıyoruz şuan, ikimizin de kırgınlıkları kızgınlıkları var onları halletmeye çalışıyoruz :KK34: eh en azından bir gelişme sayılır bizim için :KK34:

hadi bi koşu gel sanada yapayım kahveee
Ayy yap valla cok severim Türk kahvesini :))
Geçmiş olsun canım , git iyi bir diş hekimine kurtul çekme yazık sana da .

Bilmrm neden olması ama zor haklısın

Kimse bilmedikten sonra sorun olmaz benc:)

olmazmıymış peki ?

:KK60::KK60::KK60:60::KK60:

Selam canım , iyi gezmeler sana :KK55:

yaz bişeyler yaz katil adayım
iyi akşamlar :KK16:

O zaman uğramıyordu ama artık uğruyor demî ? Acaba mı yoksa .
tekrar şüpheli listeme mi alsam seni :44::44:

Bu bu arada gözün aydın diyelim .

bende bende :21:

kurbanında seni arıyor
bir ipucu alsam nasıl olur :KK17:

sende çok ketum çıktın canım , yokum başka ipucu ?:44:
Giremiyorum ki canim ya ipucu vereyim. Hadi vereyim kurbanimla topikte hic muhabbet etmedim henüz ama kendisi buralarda :))
Geranio hediyeler için ayrı topik mi açılacak?

Evet şekerim herkes hediyelerini alinca foto yükleyecek.

bütün katil adaylarını eledigim için aday adaylarıyla idare ediyorum şuan :KK53::KK53: başa döndüm yani :KK37:

tuhaflık dğeil bence ben de öğrenmek istemiyorum ki :KK31: en son ana kadar bilmemek en güzeli :KK34: ama benim katilim beni sevmiyor galiba geç gönderecekmiş hediyelermi öyle söylemişti dün :84:

ev işlerini kardeşime yıktım bugun kız geldigine gelecegine pişman oldu :KK53: biz de barışmaya çalışıyoruz şuan, ikimizin de kırgınlıkları kızgınlıkları var onları halletmeye çalışıyoruz :KK34: eh en azından bir gelişme sayılır bizim için :KK34:

ohh iyi bari böyle böyle barışırsınız.sevindim :KK9::KK9:

Hoşbuldum kardeşim..:KK16:
canım kardeşim :KK19: :KK53:

sagol :) kendisini merakla heyecan içerisinde bekliyorum
bende merak ediyorum ya hele zaman geçtikçe daha çok heyecan yapıyorum :KK1:
ben kaçıyorum kızlarr iyi gecelerrrr :86:
Iyi geceler canım

Ayy yap valla cok severim Türk kahvesini :))

Giremiyorum ki canim ya ipucu vereyim. Hadi vereyim kurbanimla topikte hic muhabbet etmedim henüz ama kendisi buralarda :))

Evet şekerim herkes hediyelerini alinca foto yükleyecek.
Biz senle çok muhabbet etmedik ama denk geldik aynı anda , sende degilsin sileyim mi seni ?

barışırız inşallah da bu arada benim ömrümü yiyor yaa :KK47: şu ani parlama huyuma son vermem lazım, haklıyken haksız duruma düşüyorum :KK17::KK17:
Konusmadiniz mi bugun canim?
canım kardeşim :KK19: :KK53:

bende merak ediyorum ya hele zaman geçtikçe daha çok heyecan yapıyorum :KK1:

Iyi geceler canım

Biz senle çok muhabbet etmedik ama denk geldik aynı anda , sende degilsin sileyim mi seni ?

Ben bilmem :))

Konusmadiniz mi bugun canim?

konuştuk hala da konuşuyoruz da ben onun düşüncesizliğine kızıyorum o da benim ani parlama olayıma.. çok da ilerleyemiyoruz yani. büyük ihtimalle de birazdan üstünü kapatırız, çözülecek bişey değil ki. off offf

X