8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

iyi diyelim iyi olalım canım sen nasılsın

Ayy çok yorgunum canım. Sevgiliye hediye bak, bir iki eksik al, kurbancığa hediyeler al derken baya yoruldum. Eve gitmeye çalışıyorum şu an :) sevdiceğime hediye bulamadım ama canım kurbanima birkaç bir şey aldım umarım beğenir :))

ayy baya yoğun geçmiş senin bugun kıyamam

erkege hediye almak zaten başlı başına zor bi iş Allah kolaylık versin neyse ki bizim aramız bozuk hatta benim onunla aram daha çok bozuk o yuzden hediye almayacagım ona, zaten param da yoktu iyi oldu, ohh olsunn

benimkinin de doğum günü yaklaşıyor beşiktaşlı kupa mı alsam diyorum :26:

Aynen canım yaa, alınabilecek şeyler o kadar kısıtlı ki. Delirtmek üzereyim. Ama sanırım ayakkabı alacağım

benimkinin de doğum günü yaklaşıyor beşiktaşlı kupa mı alsam diyorum :26:

ooo enişte beşiktaş lı mııı sıcak suda inönü stadı nın resmi ortaya çıkan kupalar var bana doğum günümde almışlardı seviyorum ben onları düşünebilirsin bak valla bir beşiktaşlı ya Kartal yuvası ndan alınan herşey candır cann

sen de mi beşiktaşlısın
kesin bayılır ama nerden alıcam guvenilir site var mı acaba? bizm burda bulamam

Aynen canım yaa, alınabilecek şeyler o kadar kısıtlı ki. Delirtmek üzereyim. Ama sanırım ayakkabı alacağım

bi kavga çıkar sende sonra da sana bozugum almadım bişey de

şaka bi yana eğer zevkini tutturabileceksen ayakkabı güzel bi fikir bence benimkine alsam bayılır bir kadın kadar ayakkabısı var paşanın

sen de mi beşiktaşlısın
kesin bayılır ama nerden alıcam guvenilir site var mı acaba? bizm burda bulamam

ooo en fanatigindenim hem dee

beşiktaş ın resmi sitesine bak canım oradan da alışveriş yapılabiliyor ya da kartal yuvası nın online satışı mutlaka vardır ona bi bakıver

Ah canim ya insallah cozersiniz bir an once. Bi bakima sen haklisin baska bi bakima da o...

Selam kızlarrr nasılsınız?¤

Hosgeldin katilim neler aldin bana bakayim :))

İki tane Tekirdağlı var burda ay ne sevindim bak şimdi

Bende yari Tekirdağ li sayilirimmm :)

Ah canim ya insallah cozersiniz bir an once. Bi bakima sen haklisin baska bi bakima da o...

amaann ayrılamaz bu çocuk benden yaa

o ben bagırdım die atarlıydı zaten ben özrümü dileyerek gazını aldım sonunda da bir biirrr onun yaptıklarını çarptım yüzüne şimdi debelenme sırası onda

aynen ya bir sürü şey var
ama ben yine kupa alırım bir de magnet de hoşuma gitti o da sever değişik magnetleri

ikisi de çok güzel seçimler atkısı yoksa atkı da alabilirsin, maçlara gidiyorsa eğer çok lazım oluyor maçta bende 3 tane var atkı formam yok benm de benm koca kafa alsa keşke diyecegim ammaa kendisi galatasaraylı ya ölse almaz

Benim niye katilim yoooooooookkk ipucum yokk şüphelim yookkk niyeeee niyeee ühüüüü ühüüüüüü

Son düzenleme:
atkısı var forması da var :) ama maça gitmedi hiç herhalde yani evlendikten sonra gitmedi :)

Benim niye katilim yoooooooookkk ipucum yokk şüphelim yookkk niyeeee niyeee ühüüüü ühüüüüüü

niye olmasın kız ağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…