8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

kimmiş peki söyledi mi

ıı ıııı söylemedi..sanırım benım okuyamadığım sayfalarda yazmış ipuçlarını ama napimmm..heyecan olsaun zaten söylemesin öyle hemen tuhafmıyım ne!
oh! oh! sonunda karar verdıysen ne mutlu sana ör gitsin bundan sonra,kesinlikle begenır el emegı o begenılmezmı..bak bana kendime öremiyorum daha...
bende çayı çok severim ..dağ gibi ütü var içerde bana bakıyor mutfağa geçerken gördüm,korktum.siz barıştınızmıbu arada?

Aday adayı mı?
Hoşbuldum canım..

bütün katil adaylarını eledigim için aday adaylarıyla idare ediyorum şuan başa döndüm yani

tuhaflık dğeil bence ben de öğrenmek istemiyorum ki en son ana kadar bilmemek en güzeli ama benim katilim beni sevmiyor galiba geç gönderecekmiş hediyelermi öyle söylemişti dün :84:

ev işlerini kardeşime yıktım bugun kız geldigine gelecegine pişman oldu biz de barışmaya çalışıyoruz şuan, ikimizin de kırgınlıkları kızgınlıkları var onları halletmeye çalışıyoruz eh en azından bir gelişme sayılır bizim için

hadi bi koşu gel sanada yapayım kahveee
Ayy yap valla cok severim Türk kahvesini :))
Giremiyorum ki canim ya ipucu vereyim. Hadi vereyim kurbanimla topikte hic muhabbet etmedim henüz ama kendisi buralarda :))
Geranio hediyeler için ayrı topik mi açılacak?

Evet şekerim herkes hediyelerini alinca foto yükleyecek.

ohh iyi bari böyle böyle barışırsınız.sevindim

Hoşbuldum kardeşim..
canım kardeşim

sagol :) kendisini merakla heyecan içerisinde bekliyorum
bende merak ediyorum ya hele zaman geçtikçe daha çok heyecan yapıyorum
ben kaçıyorum kızlarr iyi gecelerrrr :86:
Iyi geceler canım

Ayy yap valla cok severim Türk kahvesini :))

Giremiyorum ki canim ya ipucu vereyim. Hadi vereyim kurbanimla topikte hic muhabbet etmedim henüz ama kendisi buralarda :))

Evet şekerim herkes hediyelerini alinca foto yükleyecek.
Biz senle çok muhabbet etmedik ama denk geldik aynı anda , sende degilsin sileyim mi seni ?

barışırız inşallah da bu arada benim ömrümü yiyor yaa şu ani parlama huyuma son vermem lazım, haklıyken haksız duruma düşüyorum
Konusmadiniz mi bugun canim?
canım kardeşim

bende merak ediyorum ya hele zaman geçtikçe daha çok heyecan yapıyorum

Iyi geceler canım

Biz senle çok muhabbet etmedik ama denk geldik aynı anda , sende degilsin sileyim mi seni ?

Ben bilmem :))

Konusmadiniz mi bugun canim?

konuştuk hala da konuşuyoruz da ben onun düşüncesizliğine kızıyorum o da benim ani parlama olayıma.. çok da ilerleyemiyoruz yani. büyük ihtimalle de birazdan üstünü kapatırız, çözülecek bişey değil ki. off offf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…