8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Herkese selamlar , guzel sürprizlerle dolu geçsin gunünüz :KK16:

Selam sevgili katil adayım , bil bol dinlen canim depola simdiden.
Cok gcmis olsun canim
Benim de en büyük sıkıntım bas ağrısı . Cok sık yasarım maalesef .

kiyamam canim ya , hafta sonu hava guzel olur acısını çıkarırsın umarım :)

canımdan bunlar bana uyuyor ama ben seni çizmişim . Baska ipucu verdin mı hic , sehir , yas vs .
neden eledim ben seni acep ?

Selam canım sen nasılsın ?
Benim katilde aramadı beni , gerçi bende kurbanımı aramayı düşünmüyorum :KK53: belki :KK53:

Senin isin az kalmış n guzel , kolay gelsin . Su mektup konusunda da yardımcı olun kızlar n yazılır ki ?

Ahh canım ya ben evlendirinceye kadar da emzirsem bu kilolarım emzirmeye gitmiyor . Abur cuburu kesemiyorum ki :KK43:

aaa canım senin kurbanın seni bulmadı mı gecmiste . Yazmıştınız ya sakamiydi ? O degil mı kurbanın ?

Tünaydın canım , neler alacaksın bakalım . Gerçi benim katılım değilsin ama merak iste :KK53:

al benden de o kadar :KK53:

:KK3::KK3::KK3:

aay yok derken :44: Askolsun kırdın kalbimi :KK19::KK34:

aaa benim ruh değişikliklerim hep icimde , yansıtmam pek dışarıya .:KK43:

Allah kolaylık versin canım benim .

Yakin olsam İnan gelirdim arada yardıma , benimde degisiklige ihtiyacım var . Kolay gelsin , bir çözüm bulursun elbet canım ya bu kadar stres yaratıyorsa çalışan falan alsan ?

hosgeldin :KK3:
senden naber canım ?

hiç uğramıyo diye yakınıyodum ben belki o yüzden çizdin :KK23:

senden naber canım ?[/QUOTE]

2 gündür 20 ölik diş ağrısı çekiyorum nerden çıktı şimdi bu anlıyamadım :26::26:
dişçiden çok korkuyorum dişçiye de gidemiyorum offf ki ne offf:KK43::KK43::KK43:

senden naber canım ?

2 gündür 20 ölik diş ağrısı çekiyorum nerden çıktı şimdi bu anlıyamadım :26::26:
dişçiden çok korkuyorum dişçiye de gidemiyorum offf ki ne offf:KK43::KK43::KK43:
[/QUOTE]
Gecmis olsun, çoğunlukla sıkıntılı olurmuş öyle derler .
sendede sıkıntı yaratıyorsa ihmal etme bence , hem dişçiden neden korkuyorsun canım eskisi gibi degil ki ?
katilim yazdı bana ama kim oldugunu söylemedi kiii :KK14::KK14:
Ben yanlis anladım canım , senin kurbanın sandim . Pardon :KK17:

senden naber canım ?

[/QUOTE]

ben gömülü 20lik dişimi aldırdım canım 10 dakika sürmedi ve bişey hissetmedim korkma sakın artık eskisi gibi değil...

ben gömülü 20lik dişimi aldırdım canım 10 dakika sürmedi ve bişey hissetmedim korkma sakın artık eskisi gibi değil...[/QUOTE]

hadi ya iğne yapıyolar mı peki :18::18::18::18::18::18:[/B][/SIZE][/COLOR]

Kızlar sizce birbirleri ile eşleşen katil ve kurban varmıdir ?

Gecmis olsun, çoğunlukla sıkıntılı olurmuş öyle derler .
sendede sıkıntı yaratıyorsa ihmal etme bence , hem dişçiden neden korkuyorsun canım eskisi gibi degil ki ?

çıkmıyolarki zorluyo çıkmak için ondan ağrı yapıyo heralde :KK5::KK5:dişçi diyince tüylerim bile ürperiyo iğne yapıyolar uyuşturmak için:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:
27 oldum hala 0 lik dişiyle uğraşıyorum daha kaç yaşıma kadar uğraşıcam acaba:KK24::KK24::KK24:

ben gömülü 20lik dişimi aldırdım canım 10 dakika sürmedi ve bişey hissetmedim korkma sakın artık eskisi gibi değil...

hadi ya iğne yapıyolar mı peki :18::18::18::18::18::18:
[/QUOTE]

tabiki canım iğne yapmazsa tavana yapışırsın yoksa :KK53: ama iğne sinek ısırığı gibi bişey çok hissetmiyosun...10 dakika bekliyo çenenin uyuşmasını ondan sonra sadece hafif bi baskı hissediyosun dişini çekerken..sonra bi bakıyosun dikiş atıyo..ama o ilk iğneden sonra hiç birini hissetmiyosun ve 10 dakika sürüyo..bide benim komple gömülüydü hiç çıkmamıştı...korkulacak hiç bir şey yok..3-4 saat sonra biraz ağrın oluyo ama ağrı kesici içiyosun geçiyo korkma..ağrısını çektiğine değmez...

falkon cugum çok geçmiş olsun :KK50:

9 yaşından beri dişçilerde sürünen bir insan olarak seni anlıyorum canım ama korkma sakın :KK34: 20 lik diş eğer çıktıysa zaten bikaç dakikalık sürüyor operasyon :KK34: iğne yapıyorlar ama sinek ısırıgı gibi anlamazsın bile :KK34:

gömülüyse de eğer işinin vehli bir doktorsa hiç korkmana gerek yok :KK34: bikaç gün yediklerine dikkat edersin, sonra unutursun bile dişinin durumunu bi daha hep rahat olursun :KK34:

dişle ilgili her operasyonu geçirdigim için uzman oldum artık :KK37:

Son düzenleme:

9 yaşından beri dişçilerde sürünen bir insan olarak seni anlıyorum canım ama korkma sakın :KK34: 20 lik diş eğer çıktıysa zaten bikaç dakikalık sürüyor operasyon :KK34: iğne yapıyorlar ama sinek ısırıgı gibi anlamazsın bile :KK34:

gömülüyse de eğer işinin vehli bir doktorsa hiç korkmana gerek yok :KK34: bikaç gün yediklerine dikkat edersin, sonra unutursun bile dişinin durumunu bi daha hep rahat olursun :KK34:

aynennnn bende :KK53:

hadi ya iğne yapıyolar mı peki :18::18::18::18::18::18:

tabiki canım iğne yapmazsa tavana yapışırsın yoksa :KK53: ama iğne sinek ısırığı gibi bişey çok hissetmiyosun...10 dakika bekliyo çenenin uyuşmasını ondan sonra sadece hafif bi baskı hissediyosun dişini çekerken..sonra bi bakıyosun dikiş atıyo..ama o ilk iğneden sonra hiç birini hissetmiyosun ve 10 dakika sürüyo..bide benim komple gömülüydü hiç çıkmamıştı...korkulacak hiç bir şey yok..3-4 saat sonra biraz ağrın oluyo ama ağrı kesici içiyosun geçiyo korkma..ağrısını çektiğine değmez...[/QUOTE]

o iğneyi gördüğüm de ben tavana yapışmazsam iyidir:KK6::KK6::KK6:[/B][/SIZE][/COLOR]

uzman olmuşun zaten :KK52:gelde benim dişimede bi el atıver :KK52::KK52::KK52:

uzman olmuşun zaten :KK52:gelde benim dişimede bi el atıver :KK52::KK52::KK52:

ekipmanlarımı alıp geleyim o zaman :KK33::KK33:

yaa hiç korkma valla bak :KK34: ben bi kere dişimi çektirirken doktor kapat agzını dedi kapattım,
tamam gidebilirsin dedi, bende noldu çekemediniz mi dedim :KK53: çektim ya al dedi koydu dişi elime :KK52::KK52:
anlamıyosun bile yani merak etme, takma kafana, bir avazda kurtulursun inşallahh :KK33::KK33:

X