8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Olsun canım bak buna yetiştin :)

Kal kal :) Hangi dizileri izliyorsun bakim??

ben yabancı dizi hastasıyım birazcık daha bakmadım ama yeni bölüm yayınlandysa eğer revenge izlerim, yayınlanmadıysa da beverly hills teki bir grup genci anlatn bi dizi var 90210 die ona bakabilirim

ben yabancı dizi hastasıyım birazcık daha bakmadım ama yeni bölüm yayınlandysa eğer revenge izlerim, yayınlanmadıysa da beverly hills teki bir grup genci anlatn bi dizi var 90210 die ona bakabilirim

Revenge şu intikamın orjinali değil mi? Türk versiyonu ilgimi çekmedi bende bakmadım orjinaline. 90210 ilk defa duydum nasıl ki o ?

Revenge şu intikamın orjinali değil mi? Türk versiyonu ilgimi çekmedi bende bakmadım orjinaline. 90210 ilk defa duydum nasıl ki o ?

orjinaline baktıktan sonra türk versiyonunun ne kadar kötü oldugunu daha iyi nalıyorsun valla, ben hiç sevmedim türk halini ama orjinali gayet başarılı düye düşünüyorum

ya ben bu popüler dizilerin çoğunu izledigim için artık bilinmedik dizilerle ilgilenmeye başladım 90210 da bir grup liseli gencin hikayesini anlatıyor, gerçi artık üniversiteye başladılar romantik komedi türden bişeyler işte

Anladım canım bende yeni dizi bulmalıyım kendime takip ettiklerim haftada bir anca geliyor çokta tatil veriyorlar yeni diziler bulup boş zamanlarımı değerlendireyim diyorum :) Bakarım bunlara da ilgimi çeken olursa başlarım :)

izlemediysen dexter yada house dizilerini tavsiye edebilirim, ben soluksuz izledim onları

izlemediysen dexter yada house dizilerini tavsiye edebilirim, ben soluksuz izledim onları

Dexter izledim yarıladım ama hatırlamadığım bi nedenle bıraktım şimdi üşeniyorum aynı yerleri tekrar izlemeye :) House izlemedim canım bakarım ona da. Ben daha çok fantastik, aksiyon tarzı seviyorum bi solukta biten cinslerden. Breaking bad aklımda ama kardeşimle izlicez sanırım onu.

Erkek arkadaşımla da hiç uyuşmuyoruz bu konuda ya o film izler ben dizi, o komedi sever ben aksiyon

Son düzenleme:

house aksiyon deil fantastik de deil ama o adamın tavrına hasta oldugum için üşenmedim 8 sezon izledim

breaking bad i 3 sezon falan izledim sonra çok yavaş geldi sıkıldım bıraktım

spartacus izlemeyi düşünür müsün

Erkek arkadaşımla da hiç uyuşmuyoruz bu konuda ya o film izler ben dizi, o komedi sever ben aksiyon

bizde uyuşmuyoruz pek, hızlı ve öfkeli 6 yı onunla beraber izleyim die adamın askerden gelmesini bekledim, geldi açtık izleyelim die uyudu paşaaa o daha gerçekçi şeyleri severmiş

Spartacus bi iki bölüm izlemiştim sonra bıraktım nedense bak ona da başlayabilirim aslında Game of Thrones bitirdim daha yeni nisanda başlayacakmış pfff bak izlemediysen kesinlikle izlemelisin sende onu :)

Pek tavsiye etmiyosun sanırım breaking bad i o zaman geriye atayım onu ben

bizde uyuşmuyoruz pek, hızlı ve öfkeli 6 yı onunla beraber izleyim die adamın askerden gelmesini bekledim, geldi açtık izleyelim die uyudu paşaaa o daha gerçekçi şeyleri severmiş

Of of boşuna bekledin yani :) Bende Hobbit2 ye beraber gidicez diye gitmedim sonuç hala gitmedik sevmiyor oda öyle şeyleri.

herkes bayılıyor breaking bad e ama bana çok ağır geldi sanırım o dizi çok sevemedim ben, sevmedim die kime dediysem de kafama bi şamar yedim

spartacus güzel yaaa, ama çok fazla erkek var bide arada çıplak geziyorlar die sevgilim bana kızmıştı evli barklı kadın sayılırsın izledigin diziye bak dedi bana

Of of boşuna bekledin yani :) Bende Hobbit2 ye beraber gidicez diye gitmedim sonuç hala gitmedik sevmiyor oda öyle şeyleri.

artık beklemiyorum onun keyfini zaten, amaann napaım sevmiyosa sevmesin gölge etmesin başka ihsan istemez

Benimki bişi demedi ben izleyebilirim o zaman Gerçekten bazı sahneleri rahatsızlık verebiliyordu atlar atlar izlerim artık :)
artık beklemiyorum onun keyfini zaten, amaann napaım sevmiyosa sevmesin gölge etmesin başka ihsan istemez

Öyle deme ama evlenince film geceleri yapmak ne zevkli olur :) Bunu yapmak içinde ortak zevkte bi film bulmak gerekiyo

artık o seçer ben uyurum ben seçerim o uyur biz internete giren tv lerden alacakmışız yabancı dizilerden izleyecekmişiz ancak öle orta yol bulabildik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…