8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

true cugummmm, dilerim Rabbim tez zamanda hayallerinizi gerçekleştirir :KK16::KK16: ananem umre de şuan eğer telefonla konuşma imkanımız olursa senin için de dua etmesini isteyecegim ondan :KK34:

Canım annen umredeymiş, konuşursan benim için de birşey isteyebilir misin:26:

Doğumu kolaylaştıran bi ot varmış, oradan getiriliyormuş. Yakın zamanda giden tanıdığım olmadığı için isteyemedim bi türlü:KK50:

Valla şu durum da herşeye açığız,onu denemem bunu denemem demek gibi bir lüksümüz yok açıkcası.
Birşeyler bulursan özelden msj atarsın bana canım.:KK54:

Tamam canım:KK48:

Canım annen umredeymiş, konuşursan benim için de birşey isteyebilir misin:26:

Doğumu kolaylaştıran bi ot varmış, oradan getiriliyormuş. Yakın zamanda giden tanıdığım olmadığı için isteyemedim bi türlü:KK50:

Tamam canım:KK48:

genelde annem telefonla konuşuyor annem de şuan yanımda deil, ama ananemle konuşursam yada anneme iletebilirsem mutlaka söyleyecegim canım, eğer bulabilirse getirir, bende ulaştırırım sana :KK34:

genelde annem telefonla konuşuyor annem de şuan yanımda deil, ama ananemle konuşursam yada anneme iletebilirsem mutlaka söyleyecegim canım, eğer bulabilirse getirir, bende ulaştırırım sana :KK34:

Sağol canım:KK16: İsmi Fatma ana eli otu. Sen ne için olduğunu da söylersin, belki orada ismiyle bulamayabilirler, gerçi kafile başkanları falan bilir herhalde nerede bulunduğunu ne olduğunu.

Eğer bulabilirlerse ben sana ücretini falan gönderirim hemencecik.

İnşallah ulaşabilirsin:26:

Sağol canım:KK16: İsmi Fatma ana eli otu. Sen ne için olduğunu da söylersin, belki orada ismiyle bulamayabilirler, gerçi kafile başkanları falan bilir herhalde nerede bulunduğunu ne olduğunu.

Eğer bulabilirlerse ben sana ücretini falan gönderirim hemencecik.

İnşallah ulaşabilirsin:26:

daha 2. günü orda ve 3 hafta kalacak yani umuyorum ki bulacaktır :KK34: bende en yakın zamanda iletmeye çalışacagım :KK34: ücrettir vs dir onlara bakarızz önce bi gerekli şeyleri bulalım da :KK16:

ayy beyefendii arıyor şimdiii diyor ki ben uyandım çıkıoyurm birazdan.. daha 1 saatlık yolu var önünde.. bende anana söyle seni doyursun dedim, ee hani kahvaltı yapacaktık diyoo. yok dedim sana kahvaltı falan seni mi bekleyecem ben bu saaate kadar. ben kahvaltımı yaptım, sende ye öyle gel.. yok diyor illa senin elindne yiyecem ben. vallahi bogarım snei beni hasta etme karnını soyur, gelince de bi çay demleyip önüne koyarsam şükret :KK47::KK47:

tamam tamam ben en acelesinden geliyorum dedi :KK20: allahımmm bu adam öldürecek beni valla öldürecek.. yolacam gelince amaaa.. kahvaltı da etmedim zaten, makyaj falan day pmadım gelsin gerçek yüzümü görsün nie uğraşıyorum ki onun için.. ayyyy çok sinirliyim çookkk :KK47::KK47::KK47:

ayy beyefendii arıyor şimdiii diyor ki ben uyandım çıkıoyurm birazdan.. daha 1 saatlık yolu var önünde.. bende anana söyle seni doyursun dedim, ee hani kahvaltı yapacaktık diyoo. yok dedim sana kahvaltı falan seni mi bekleyecem ben bu saaate kadar. ben kahvaltımı yaptım, sende ye öyle gel.. yok diyor illa senin elindne yiyecem ben. vallahi bogarım snei beni hasta etme karnını soyur, gelince de bi çay demleyip önüne koyarsam şükret :KK47::KK47:

tamam tamam ben en acelesinden geliyorum dedi :KK20: allahımmm bu adam öldürecek beni valla öldürecek.. yolacam gelince amaaa.. kahvaltı da etmedim zaten, makyaj falan day pmadım gelsin gerçek yüzümü görsün nie uğraşıyorum ki onun için.. ayyyy çok sinirliyim çookkk :KK47::KK47::KK47:

Canım evlenince çok özleyecesin bu günlerinizi.

Beklemekten sinir küpü olduğum günleri bile özlüyorum şimdi:KK25:

Evli olmak da güzel tabi ama sevgili olmanın heyecanı, tadı başka.
Geçim derdi, evin işi eksiği gediği,iş stresi hiç bitmiyor şimdi.

Böyle şeyler düşünmeden buluşur gezerdik ne güzellll:KK16:

aynen cnm önceden şikayet ettiğimiz şeyleri şimdi özler olduk:KK9::KK9:benim eşimde pek bir ağır kanlıdır altına kaynar su dökmek lazım evlendik daha da bir yaymaya başladı:KK31:

Günaydın kızlar :KK3::KK16::KK16:

İstemek az kalır,deliriyoruz çocuk için...
Maalesef çocuğumuz olmuyor,eşim den kaynaklı.
Dua edin de biz de o mutluluğu yaşayalım,hamile kadının ettiği dua kabul olurmuş.

True Allah gonlünüze gore versin insallah,ben de dua edicem canım senin icin..cunku seni cok iyi anlıyorum..bebek istegi icine bir dustu mu hic aklından cıkaramıyorsun.biz de 2 sene istemedik bekledik simdi istiyoruz ve cıldırıyoruz bebek icin :KK16: dun esimin yegeni bizdeydi kız bebek 6 aylık off tarif edemem harika bir varlık :KK31::KK31:

Günaydın kızlar :KK3::KK16::KK16:

True Allah gonlünüze gore versin insallah,ben de dua edicem canım senin icin..cunku seni cok iyi anlıyorum..bebek istegi icine bir dustu mu hic aklından cıkaramıyorsun.biz de 2 sene istemedik bekledik simdi istiyoruz ve cıldırıyoruz bebek icin :KK16: dun esimin yegeni bizdeydi kız bebek 6 aylık off tarif edemem harika bir varlık :KK31::KK31:

Off hiç sorma, dün biz de kv lere gittim kaynımın 3,5 yaşın da prensesine bir yapıştım ki sorma.:KK52:

tamam kuzum dikkat et kendine ordakine sahip çıkın tamam mı :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: allah rahatlık versin iyi geceler

merak etme canım benim, gözüm üstünde :KK47::KK47: :KK1::KK1:

bnm kurbanım koklanmamış gül gonca :KK9::KK9::KK9:

hmmm, acaba kim ola ki? yoksaaaa... :KK52::KK52:

bu arada herkese mutlu haftalar diliyorum. çok yoğun başladım ben haftaya :44::44:
umarım güzel, sorunsuz bir hafta geçiririz.:KK34:

haftasonu temizliktir ütüdür uğraşırken bunu düşündüm ben de
hatta eşime de dedim evlenmesemiydik diye :KK1: kaygısızca gezer tozardık..
şimdi gezip tozsak bile aklım evde kalıyo ayy ütü birikti ayyy etraf dağıldı pöfff :KK14:

haftasonu temizliktir ütüdür uğraşırken bunu düşündüm ben de
hatta eşime de dedim evlenmesemiydik diye :KK1: kaygısızca gezer tozardık..
şimdi gezip tozsak bile aklım evde kalıyo ayy ütü birikti ayyy etraf dağıldı pöfff :KK14:

ayy acaba ben de bu günleri görebilecek miyiiimmm? :KK43:

X