8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

amiiiiiinnnnnnnnn canım allah razı olsun rabbim hepimizin yavruların korusun bizlere bağışlasın

amin canım cümlemizden inşallah

war. acele etmiyorum.. ben böylede mutluyum :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50: rabbim herkese güzel kaderler yazsın inşALLAH.. bakalım hakkımızda ne hayırlısı ise o olur inşALLAH. şuan söz nişan vs yok.. sınava hazırlanıyor ona bağlı biraz bizim durumumuz:KK50:

inşallah hakkınızda hayırlısı olur canım

günaydın canım neden kendini yoruyorsun bu halinle benim zamanıma geldiğinde ahhh keşke zamanında çok dinlenseydim de kendimi o güzel günlerimde yormasaydım diyeceksin

Canım ailem geldi bi gece kaldılar, bi de onlarla şehir dışı gezisi yaptık günü birlik.
Öncesinde de temizlik, hazırlık derken yorulmuşum işte.

Onlar için değer:KK16:
Günaydın kızlar :KK16:
Geçmişe bakamadım işlerimi toparlayıp geçmişe uçucam hemen
:KK55:

Günaydın katilimmmm:KK48:

Ben kaç gündür giremiyorum doğru düzgün, okuyacağım çooook sayfa var:KK31:

Canım ailem geldi bi gece kaldılar, bi de onlarla şehir dışı gezisi yaptık günü birlik.
Öncesinde de temizlik, hazırlık derken yorulmuşum işte.

Onlar için değer:KK16:

Günaydın katilimmmm:KK48:

Ben kaç gündür giremiyorum doğru düzgün, okuyacağım çooook sayfa var:KK31:
bencede canım aile işin içine girdim mi akan sular duruyor:KK9::KK9:

herkese günaydıınnnnn :KK3::KK3:

sevgilim olacak koca kafa hala uyanıp da gelemedi, ben de saf gibi erken kalkıp hazırlandıgım için şuan oturup bpş bpş beklemekteyim :KK47: kahvaltıda hazırlamıyorum zaten vazgeçtim, madem beyefendi bu saate kadar uyanamadı kahvaltısını edip gelebilir bence hiç sakıncası yok :KK14::KK14:

ayy neysee ben sakinleşmek için foruma bakayım dedim yine aynı siniri yaşıyorum :KK47: geçmişi okuyayım da biraz kafam dagılsın :KK31:

İstemek az kalır,deliriyoruz çocuk için...
Maalesef çocuğumuz olmuyor,eşim den kaynaklı.
Dua edin de biz de o mutluluğu yaşayalım,hamile kadının ettiği dua kabul olurmuş.

bende edicem inşaALLAH true..

hamile bayanlar doğum esnasında akıllarına gelirse inşALLAH senin adına verirler:KK43:
tüm bebek özlemi çekenlere

İstemek az kalır,deliriyoruz çocuk için...
Maalesef çocuğumuz olmuyor,eşim den kaynaklı.
Dua edin de biz de o mutluluğu yaşayalım,hamile kadının ettiği dua kabul olurmuş.

Ayyy canım, en yakın zamanda olu inşallah. Dua edicem senin için.
Ümitsizliğe kapılmayın, bana da doktor doğal yolla çocuk sahibi olma ihtimalin %5 demişti.
Bi dahaki ay hamile kaldım kendiliğinden:nazar:

X