8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

kızlar anca gelebildim bugün lise3den arkadaşlarımla buluştuk eski arkadaşlar bir başka yaa:KK19::KK19::KK19::KK19:

bugün pek giren olmamış zaten malum pazar millet gezmelerde :KK23::KK23::KK23::KK23:

ıınnhhh...demem de demem...:KK66::KK66: öyle hemen anlaşılabilir...
katilim kim ayol...peşine düşemedim pek...yazdığım şiirdende pek etkilenmedi.şiir sevmiyor sanırım.:KK1::KK1:
yaw neden ya ben hala katilimi bulamadım katilimmmmmmmmmmmmmmmmmm nerelerdesin ses ver ayol ses ver artık burdayım teyzemlerde seni takip edeceğim artık :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: deli ettin virane ettin beni hamile bir bayana yapılır mu bu ya :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

ben burdayım :KK31::KK31: haftasonu calısan tayfasındayım :KK31:

sana iyi alısversler :KK34:

oyy kuyamam sanaaa :KK50::KK50: hangi işmiş buu haftasonu haftasonu insanı çalıştırıyor :KK47::KK47:

hayırlı pazarlar herkese ben sabah 6 dan beri ayaktayım:KK9::KK9:

neden kalktın sabahın 6 sındaaa :KK53::KK53::KK53:

iyi pazarlar kızlar :KK16:
benim kurban gene uğramamış sanırsam
katilimi de bulamıyom zati :KK31:

iyi pazarlarrr :KK16::KK16:

bende katilimi bulamıyoruummmm :84:

Heyyyy kızlar ben de geldim, ben deeee :KK52:

oo yeni bir arkadaş dahaa :KK31::KK31: hoşgeldiinnn :KK16::KK16:

millleeeett...huhuhuhuhuuhuuuuuu.....
misafirlerim vardı bütün haftasonu..kafileyi ugurladım evımı toparladım ayaklarım agrımış kızlar yaaa....işte karşınızdayım...

ohh pek hamaratsın maşallahh :KK1::KK1: artık dinlenme zamanıı :KK16::KK16:

iki gündür pek sessiz burası. :KK31:

benim işlerim var pek giremiyorum yaa ondan dimiii :KK33::KK33:

ben geldimm ama yine kimseleerrr yookkkk :KK47::KK47:

aklımda olan pek çok şeyi buldum :KK16: hepsini almadım tabi kurbanım için ama aklımda baya baya şekillendi neler alacagım :KK34: şimdi kendimi çok zora sokmamak için bekliyorum bakalım, son günlere doğru depara kalkcam ben hediye konusunda :KK1::KK1:

amaa ipleri aldım boyunlugumu örmeye bu akşam başlıyorum :KK6::KK6: bi dee ufak bi hediye daha aldım, sanırım kurbanım çok sevecek, çünkü onun seviyorum dedigi şeylerden biri :KK69:

neyse kızlarr ben şimdi kuaför olan komşumu ziyarete gidiyorum bi kaş bıyık olayına gireyim :KK33: bide saçlarımı kestirip fön çektireyim yarın sevgilimle görüşecemm adam doğal halini görüp şoka girmesin :KK33::KK33:

bikaç saate görüşrüüüzzzz :KK16::KK16::KK16:

rosaledaaaaaa hoşgeldinnnnn :KK16:
o zaman seni de katil adaylarımın arasına alıyorummmmm
aşkyokolmak sen de adaysın :KK52:

iyi akşamlar kızlarrr:KK3:valla problem bende galiba hafta sonu çok erken uyanıyorum:KK31:sabah kalktım 3 tane film izledim pcden sonra kahvaltı hazırladım eşimi uyandırdım temizlik yaptım erken kalkan yol alır derler ya erken kalkınca günü güzel değerlendiriyorum:KK9::KK9:

bende yemek hazırlıcam birazdan babamın gelmesini bekliyorum

yok kuzum kurbanım buralarda:KK33::KK33::KK33::KK51:

seni de mi elemek zorundayım ben şimdi yaniiii :KK53::KK53: yoksa beni mi kandırıyorsun :KK31:

iyi akşamlar kızlarrr:KK3:valla problem bende galiba hafta sonu çok erken uyanıyorum:KK31:sabah kalktım 3 tane film izledim pcden sonra kahvaltı hazırladım eşimi uyandırdım temizlik yaptım erken kalkan yol alır derler ya erken kalkınca günü güzel değerlendiriyorum:KK9::KK9:

ben sabahları herkesten önce uyanırsam ( ki böle bişey pek olmaz :KK1: ) canım sıkılıyor bütün evi uyandırıyorum :KK1:

eylül ayında sevgilim ankaraya geldi yanıma arkadaşın evinde kalıyorduk beraber, ben uyandım canım sıkıld, uyandırırsam kızar die evde nasıl girilti yaptım anlatamam :KK1: sonra da diyorum, aa çok mu ses yaptım hayatım pardonn :KK33::KK33:

X