8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

kızlar anca gelebildim bugün lise3den arkadaşlarımla buluştuk eski arkadaşlar bir başka yaa

bugün pek giren olmamış zaten malum pazar millet gezmelerde

ıınnhhh...demem de demem... öyle hemen anlaşılabilir...
katilim kim ayol...peşine düşemedim pek...yazdığım şiirdende pek etkilenmedi.şiir sevmiyor sanırım.
yaw neden ya ben hala katilimi bulamadım katilimmmmmmmmmmmmmmmmmm nerelerdesin ses ver ayol ses ver artık burdayım teyzemlerde seni takip edeceğim artık deli ettin virane ettin beni hamile bir bayana yapılır mu bu ya

ben burdayım haftasonu calısan tayfasındayım

sana iyi alısversler

oyy kuyamam sanaaa hangi işmiş buu haftasonu haftasonu insanı çalıştırıyor

hayırlı pazarlar herkese ben sabah 6 dan beri ayaktayım

neden kalktın sabahın 6 sındaaa

iyi pazarlar kızlar
benim kurban gene uğramamış sanırsam
katilimi de bulamıyom zati

iyi pazarlarrr

bende katilimi bulamıyoruummmm :84:

Heyyyy kızlar ben de geldim, ben deeee

oo yeni bir arkadaş dahaa hoşgeldiinnn

millleeeett...huhuhuhuhuuhuuuuuu.....
misafirlerim vardı bütün haftasonu..kafileyi ugurladım evımı toparladım ayaklarım agrımış kızlar yaaa....işte karşınızdayım...

ohh pek hamaratsın maşallahh artık dinlenme zamanıı

iki gündür pek sessiz burası.

benim işlerim var pek giremiyorum yaa ondan dimiii

ben geldimm ama yine kimseleerrr yookkkk

aklımda olan pek çok şeyi buldum hepsini almadım tabi kurbanım için ama aklımda baya baya şekillendi neler alacagım şimdi kendimi çok zora sokmamak için bekliyorum bakalım, son günlere doğru depara kalkcam ben hediye konusunda

amaa ipleri aldım boyunlugumu örmeye bu akşam başlıyorum bi dee ufak bi hediye daha aldım, sanırım kurbanım çok sevecek, çünkü onun seviyorum dedigi şeylerden biri

neyse kızlarr ben şimdi kuaför olan komşumu ziyarete gidiyorum bi kaş bıyık olayına gireyim bide saçlarımı kestirip fön çektireyim yarın sevgilimle görüşecemm adam doğal halini görüp şoka girmesin

bikaç saate görüşrüüüzzzz

rosaledaaaaaa hoşgeldinnnnn
o zaman seni de katil adaylarımın arasına alıyorummmmm
aşkyokolmak sen de adaysın

iyi akşamlar kızlarrrvalla problem bende galiba hafta sonu çok erken uyanıyorumsabah kalktım 3 tane film izledim pcden sonra kahvaltı hazırladım eşimi uyandırdım temizlik yaptım erken kalkan yol alır derler ya erken kalkınca günü güzel değerlendiriyorum

bende yemek hazırlıcam birazdan babamın gelmesini bekliyorum

yok kuzum kurbanım buralarda

seni de mi elemek zorundayım ben şimdi yaniiii yoksa beni mi kandırıyorsun

ben sabahları herkesten önce uyanırsam ( ki böle bişey pek olmaz ) canım sıkılıyor bütün evi uyandırıyorum

eylül ayında sevgilim ankaraya geldi yanıma arkadaşın evinde kalıyorduk beraber, ben uyandım canım sıkıld, uyandırırsam kızar die evde nasıl girilti yaptım anlatamam sonra da diyorum, aa çok mu ses yaptım hayatım pardonn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…