8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

maşallah o zaman eşinee

gerçi olması gereken şeylere maşallah der olmuşuz yani o da ayrı mesele hayat müşterek e bi zahmet erkeklerde taşın altına soksunlar ellerini yaniii

ayrıca inşallah benim koca kafam da böyle yardımcı olur bana ileride gerçi bi kere ona kızmıştım da sen kesin evde devrilip elinde kumanda tv izleyen bi koca olacaksın dedim o da aksini ispat etmek için o hafta galatasaray maçını izlemeyip benim yanıma gelmişti olacak olacak inşallah

kurbanıma göre aldım hediye beni de ele [/QUOTE]

Ne oluyor bir ekleşmeler bişiler olmuş buralarda

gelmeyenler de dün gelmiş ama sanırım benim katilim değil gibiler

ohh ablanla keyifler yapmışsın ne güzel biz buradaydık ya bi yere ayrıldıgımız yok seni elemiştim ama keşke elemeseydim hediyeler alınmaya başlanmış bile

facebook tan ekledik de birbirimizi meraklıyız sanırım biraz eğer istersen sana da yolayabilirim adresimi

Uyanın kurbanlar katillerr :))) ben birazdan temizliğe girişicem şimdiden cooook üşeniyorummm

kurbanımla ilgili ipucuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu geliyooooooooorrrrrrrrrrr
Evli ve cocugu yok

sanırım benim katilimde öyle biri kendmle ilgili acıcık ipucu bulamadım
neyse kızlar siz kaynatn ben gelnce okurum temızlıge girişeyim yoksa kalacak gene bana kolay gele sizede iyi sohbetler

kolay gelsin canım sana ellerine saglık

çizik üstüne çizik atıyorum sanaa sen değilsin işte deilsinnn :84:

ayrıcaa aramızda çok da ipucu vermeyen arkadaşlarda var belki de senin katil onlardn biridr bekle bakalım

cnm benim eşim ilk haftalarda senin dediğin gibi elinde kumanda ayaklarını uzatıp yatan bir tipti ama biraz ağlayıp zırladım yetişemiyorum muhabbetleri yaptım saolsun şimdi yardım ediyor hatta bazen elimi hiç birşeye sürdürmez mesela 9 aydır tuvalet ve salon temizliği yapmadım o yapıyor hatta bu hafta kardeşlerimle kalıcam ev bana emanet geldiğinde pırıl pırıl yaparım dedi

ayyy ne güzelmiş valla çok sevindimmm darısı başıma inşallahh

kızlaaarrrr ben sinemaya gidiyorum acilen bir plan çıktııı iplerini de alacasm inşallah kurbanımın görüşürüüzzzz

ben sayfayı bi tarayım da hala arkadaş olmadıgım birileri varsa ekliyim barii

sen pazar günleri de çalışıyo musun canım ayy yazık sanaaa
yok cnm çalışmıyorum çok şükürama önceki işimde çalışıyordum evlenmeden önceydi o günleri hatırlamak dahi istemiyorum şimdi pazar günleri uykumu almış bir şekilde sabahın köründe uyanıyrumhafta içi gözlerim açılmaz o ayrı:44::44:

mayıs ve eylül evlenmek için en güzel aylar benceablamın martta nikahı var ne giyeceğim hiç bilmiyorum

ben mayıs istiyodum aslında yazı beraber geçiririz diye ama olmucak tabieylüle inşallah

ne tarz bişey gyiceksin abiye gibiyse arkadaşlarından bul bence hiç boşuna onlara para vermeye kıyamıyorum ben

ben mayıs istiyodum aslında yazı beraber geçiririz diye ama olmucak tabieylüle inşallah

ne tarz bişey gyiceksin abiye gibiyse arkadaşlarından bul bence hiç boşuna onlara para vermeye kıyamıyorum ben

ben bol payetli kısa elbise istiyorum sonuçta ablamın nikahı ve düğün olmayacak sonrasında yemek falan verilecek ama daha bulamadım böyle bir şeybende abiyeye verilen paraya acıyorum ama yapacak bişi yok çünkü bedenimde kimseyi tanımıyorum

Son düzenleme:

süslü püslü olman gerek tabi
amann boşver çatır çatır harcıyalım paramızı eşşek gbi çalışıyoruzz

süslü püslü olman gerek tabi
amann boşver çatır çatır harcıyalım paramızı eşşek gbi çalışıyoruzz
valla bende öyle diyordum kazanıyorum alırım güzel bir elbise diye ammmaaaa bu ay saçma sapan harcamalar çıktı hemde maaşa zam yapıldı elime para kalacak diye sevinirken ama evdeki hesap çarşıya uymuyor

yarın gidiyor ablam :) evet benim hediyeler tamam sayılır,kurbanım cok bilgi vermemis ama aldım iste bisiler..umarım begenir :)
yolla canım eklim seni

Hayırlısı olsun,geç olsun güç olmasın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…