8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Canım biz hafta sonları genelde geç kalkıyoruz..:KK6:

benim eşim olsa bende geç kalkardım :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

keşke iş olmasa bende geç kalksam:KK31:pazar günü bile saat 7 de ayaktayım 5 senedir otomatiğe bağladım:KK9:

saat 6 da ayaktayım tatil günlerinde bile :KK53: ama saat 10 dedimi ben yataktayımdır
gece yarılaraına kadar oturanlara hep gıptayla bakmışımdır :KK31: beceremiyorum bacağım ağrıyo uykusuzluktan :KK53::KK53::KK53::KK53:

saat 6 da ayaktayım tatil günlerinde bile :KK53: ama saat 10 dedimi ben yataktayımdır
gece yarılaraına kadar oturanlara hep gıptayla bakmışımdır :KK31: beceremiyorum bacağım ağrıyo uykusuzluktan :KK53::KK53::KK53::KK53:

Sizin ne zaman evlilik canım?

Bende evde olsam da uyusam keşke sabahları, of Allahım nasıl zor geliyo her sabah kalkmak :KK19:

Falkon bide uykusuzluktan bacağın mı ağrıyo :KK9:

ben önceden uyukuyu aramazdım arkadaşlarla sabahladığımız çok olmuştur.ama evlendiğimden beri eşimle sabahladığımız bir elin parmaklarını geçmez:KK9:galiba hem iş hem ev sorumluluğundan çok yoruluyorum eşime hadi yat deme yatmaz doğuştan uykusuz:KK53:

X