8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

teşekkür ederim, hoş buldum

evet, evet dün belli oldu. ve çok sevindim. kaçırmıştım diye çok üzülmüştüm ama katılmak nasipmiş herhalde

evet ya benimde ilk ama bundan sonrakı butun cekilişlere katılmayı düşünüyorum cidden eglenceli hoş sohbetler oluyor bu arada sende izmirdeymşsin neresindesin

evet ya benimde ilk ama bundan sonrakı butun cekilişlere katılmayı düşünüyorum cidden eglenceli hoş sohbetler oluyor bu arada sende izmirdeymşsin neresindesin

yılbaşı çekilişini görmüştüm ben çok hoşuma gitmişti. çok kıskanmıştım o zaman katılamadım diye
sonra bunun da zamanını geçirmiştim ki son anda belli oldu. yuppppiiii

evet canım, izmir karşıyakadayım. sen?

karabağlardayım ben yeni izmirli sayılırım 7 aylık izmirliyim ben

biizki de bayılır kumandayla tv karşısında keyif yapmaya....herşeyi ayağına gelsin çay gelsin çerez gelsin meyve gelsinn...amaa dizisi vs başlayana kadar çiçek gibi yapar salonuben de aylardır banyo temizliğini yapmıyorumm kolum biraz ağrıyor diye sağolsun...duvarlarına kadar siler haftasonları...cam pencere de hiç silmedim bana bırakmadı..14 şubatta güzel bir hediyeyi haketmiş değil mii

mayıs ve eylül evlenmek için en güzel aylar benceablamın martta nikahı var ne giyeceğim hiç bilmiyorum
ben de mart ayının ortasında evlenmiştimm..ne gündü ama kar yağmur dolu hepside yağmıştı o akşam sırasıylaagörümcelerim kızkardeşlerimm gayet güzel giydiler abiyelerini oynadılar salonda....sadece gidip gelirken montlarını kabanlarını aldılar üzerlerine....görümcemin de mayıs ta nikahı var ben de dizaltı bir elbise aldm gayet sade ve eşimle dışarda yemeğe çıktığımda giyebileceğim kadar da kullanışlı bir elbise..
ben geldimmmmmmmmmmmmmmmm
hoş geldinn
ben kurbanıma birşeycikk ördümmm ama begenirmii bilmiyorummm

Aaaa aşkolsun beğenmezmiyim hiçç sevdiğim renklerde olsun yeterliii ..emekle yapılan herşey güzeldir özeldir benceeee ne renk ördün bakiimm...evli ve çocuksuz bir kurbanın olduğuna göree kesin benim ooo

Son düzenleme:
selam kızlarrr temizlik yeni bitti ancak girebildim netee

beğendim beğendim çok güzel

sevgili kurbanımm da kitap kurduymuş....bir de kitap seçeceğim kendisine inşaalah zevkine uygun bir seçim yapabilrimm..eşime söyledim yine çekilşie katıldım dedim...Adam sevinsin mi şaşırısn mı bilemedi...yılbaşı öncesi salonu zor toparlamıştı etrafta bir sürü kağıtlar kurdeleler süsler. çok dağınık bir hatunum napiimm :) hele sabah işe giderken yine kargoya vermesi için kocaman bir koliyi eline tutuştururum diye tırsıyor kesin....

Son düzenleme:

oladabilir olmayadabilir :)))))

dün burcu bi kac kişi daha ekledi cekilişe kurbanını değiştirmek isteyen yazdı ya özelden

aa benim hiç haberim yok:44::44:kurbanımdan memnunum değiştirmicem

bizim düğün olmucak ama ben yinede çok şık olmak istiyorumablamın nikahı olmasa üstü dantelli çok şık elbiselerim var ama gösterişli olsun istiyorum ben

oladabilir olmayadabilir :)))))
ben dün geldim evimee geçmiş mesajları okudum baktımm sevgili katilim çok dertli...dertlenme katilciğim...son birkaç aydır o kadar çok sağlık problemleriyle uğraşıyorum ki...dünya da en son takılacağım şey katilimin gönderdiği hediyeler olabilir...gönlü güzel kendi güzel dostlarım o kadar çok ki bu platformda...zaman gelir bir tatlı söz dünyaya bedel olur....

Görümcem de düğün yapmıcak güya ama...erkek tarafı çok kalabalık çok oynak tutturacaklar kesin salon tutun diyee borcuna harcına d akarışmak istemeyen insanlar.....düğün yapmak kolay değil...bizim ne çektiğimizi görsün istiyorumm... eşimle ne zorluklarla evlendiğimizi Rabbim biliyor onlar bilemedihiç yardımcı olmadılar...şimdi yaşayınca öğrenir aile olmak evlenip yuva kurmak nasılmışş lafla oluyor muymuşş... ailenin desteği olmayınca insna nasıl bunalıyormuşş:26:

çok iyi bilirim cnm bizde kimseden destek görmedik hadi bende anne baba yok eşimin var da ne oldu eşyasıdır salonudur ne zorluklar çektim düğün günümde dudağımda uçuk vardı sıkıntıdan kv kuru bir küpe taktı banabende saklayıp kızına takacağım nasıl bir duyguymuş anlasınlar...ama çok şükür rabbime borçlarımızı kapattık rahatız şimdi birde eşimi iknba edip bebiş yaparsak

Kocişimin sevgililer günü hediyesinin siparişini verdmmm yuppiiii ama birşey daha yapmak istiyorum el emeğiyle ne yapsamki acep :44:

sendemi ikna için ugraşıosun bendeeee ama ikna olmuyo gecen dedim baba olmaya hazır hıssetmıomusun kendini dedim yok dedi utana sıkıla bende daha üstüne düşmüyorum babalıga hazır değilim diyince bende hak verdim vazgeçtim

benimkisi de daha erken diyor evet daha 9 ay oldu evleneli ama ben geç evlendim yaş 27 bence zamanı ve ben çok istiyorumbende evde takmıyormuş gibi davranıyorum çok dillendirmemeye çalışıyorum onunda hazır hissetmesi çok önemli sonuçta hakkımızda hayırlısı olsun cnm

biizmkiler bilezik yaptılar ama o kadar çok borcumuz vardı kii..sadece eşyalar olsa gene ödenirdi...babevinin alt katını tadilat yaptırıp yerleştik..doğalgaz tesisatından yer döşemesine aydınlatmasına mutfak dolaplarına kadar sıfırdan yaptırıncaa..üstüne evlilik masrafları için de kredi çekince...yetişemediğimiz aylarda bilezikleri bozdurdumm...düğün salonuna kadar da takılan paralardan ödedik...hatta kına için memlekete gelmek istemediler..uçak biletlerini aldık anne babasının ve kardeşlerinin sırf kendi aileme mahçup olmayayım diye...Rabbime binlerce şükür olsun ki borçlarımız falan bitti..ama bizm de bir kuruş para biirktirmedik kenarda..aaya tüp bebk tedavileri birkaç ameliyat bile sıkıştırdık özel merkez ve hastanelerde...benim de hayatımda ilk defa dudağımda kocama bir uçukla giydim gelinliğimi...insanalt katına inip bu eve gelin gelecek deyip bir cam kapı silmez mii..dğünden bir gün öncee otobüsten inip uykusuz yorgun yaptık evimin temizliğini ailecee samsundan gelip...aklıma geldikçe sinirlerim zıplıyor gevşek gevşek seyretmeye geldi konu komşusunu toplayıp kv mm

Kocişimin sevgililer günü hediyesinin siparişini verdmmm yuppiiii ama birşey daha yapmak istiyorum el emeğiyle ne yapsamki acep :44:

ayy çok güzel ne aldın yaaa ipucu versene bunu bari saklama artık

ben geçen sene ayakkabı kutusunu kırmızı kağıtlarla kaplayıp içine pembe kırmızı kağıtlara birçok sözler şiirler yazmıştım bayıldı kocişim....tabii baktım fazla el emeği oldu..bir de parfüm deodorant traş köpüğü losyonlu bir set de ekledim kutuyaagüzel kokma konusunda takıntılıyım sanırımm....kirlileri bile koklamadan atamıyorum sepete temzi çamaşırın kokusu beni benden alıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…