8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

kimseye söylemiyosan da sen değilsin :26: çünkü benim katilim söylemiş :KK52:

isyaaannnnnnnnnnn :KK52::KK52:

karar verdim benm katilim itiraf edene kadar topiğe girmeyecem :KK33::KK33: ( belki tehdit işe yarar :KK31: )

kime söylemiş kim söylemiş bana neden kimse söylemiyoo :KK52::KK52:

Kim kime ne soylemis noluyo oradaaaaaaa :KK70: ben kimseye bisey soylemedim :p

Kim kime ne soylemis noluyo oradaaaaaaa :KK70: ben kimseye bisey soylemedim :p

sen bana söyle işte ama söz aramızda kalacakk :KK34:

benim katilim sefimlii'ye söylemiş :KK52::KK52::KK52:

hayıırrr sefimli ye söylememiş, o bi ipucu vermiş sefimli senin oldugunu anlamış :KK34: ne söyledigini hatırlıyorum bende ama kimin söyledigini hatırlamıyorum :44:

hayıırrr sefimli ye söylememiş, o bi ipucu vermiş sefimli senin oldugunu anlamış :KK34: ne söyledigini hatırlıyorum bende ama kimin söyledigini hatırlamıyorum :44:

Anam su ipuçlarıni yasaklasa miydik hediyeler gelmeden anlicaksiniz kimden hediye alacaginizi :)) ama ben soylemem ;D

elmadilimi o zaman :26: :KK37:

Sıkıştırma kizi sakin bak yolarım :KK70:

yok asla sıkıştırma huylarım yoktur :KK19::KK52:

Anam su ipuçlarıni yasaklasa miydik hediyeler gelmeden anlicaksiniz kimden hediye alacaginizi :)) ama ben soylemem ;D
yok valla herkes öyle güzel kafa karıştırıyor ki :KK70: bazılarının da ağzı çok sıkı senin gibi. :p hep bi acaba var yani. keşke ben de o kadar ipucu vermeseymişim :KK19::KK37:

yok valla herkes öyle güzel kafa karıştırıyor ki :KK70: bazılarının da ağzı çok sıkı senin gibi. :p hep bi acaba var yani. keşke ben de o kadar ipucu vermeseymişim :KK19::KK37:

Verdigin ipuclari unutulur merak etme :) beyin firtinasi yapiliyo topikte resmen :KK70: bulmaca gibi coz cozebilirsen :)

yok yaa ben anlayamıyorumm hiçç :KK43::KK43: 3 tane şüphelim var, 4 5 kişi de daha girmedi, yani halam ilyonlarca katil adayım var :KK52::KK52:

elmadilimi o zaman :26: :KK37:

yok asla sıkıştırma huylarım yoktur :KK19::KK52:

hatırlamıyorum valla :44::44:

X