8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

berfin ya bankaya gittim bir koşu geldim tok karnına demişsin yemek saatini mi bekicez aç aç senin gibi güzel bir kızı yeriz diye mi korkuyorsun:KK23::KK23:

benim kurbanım neden hiç uğramıyo acaba?
hiç bi paylaşımımız olmuyo haliyle.. ne yazıcam ben mektup olarak ki :KK14:
foruma girmiş mesela dün ama buraya hiç gelmiyor bile :KK45:

berfin ya bankaya gittim bir koşu geldim tok karnına demişsin yemek saatini mi bekicez aç aç senin gibi güzel bir kızı yeriz diye mi korkuyorsun:KK23::KK23:

hahaha :KK52::KK52::KK52: ekliyorumm. iş yerindeyimde pek yok eski resimler var. eski dediğim ekim ayına ve geçen kışa ait:KK70:

benim kurbanım neden hiç uğramıyo acaba?
hiç bi paylaşımımız olmuyo haliyle.. ne yazıcam ben mektup olarak ki :KK14:
foruma girmiş mesela dün ama buraya hiç gelmiyor bile :KK45:

bende aynen böyle düşünüyorum...

genel söylüyorum..
mesela bazıları hiç girmiyor.. kurbanımız olsun katilimiz olsun nasıl bir samimiyetle mektup yazarki..

hahaha :KK52::KK52::KK52: ekliyorumm. iş yerindeyimde pek yok eski resimler var. eski dediğim ekim ayına ve geçen kışa ait:KK70:
olsun cnm ekle sen bende üç ayrı saç rengimle ekledim fotoyu :KK9:sonuçta tek bir gerçek var zaman geçsede biz aynıyız:KK16:yaşlanmamızı hesaba katmıyorum:KK19:fotolarda hiç dermisiniz 26-27 bu kız diye:KK53::KK53:

bende aynen böyle düşünüyorum...

genel söylüyorum..
mesela bazıları hiç girmiyor.. kurbanımız olsun katilimiz olsun nasıl bir samimiyetle mektup yazarki..
ben kurbanımı yavaş yavaş tanımaya başlıyorum inş böyle gider:KK16:
tabi hiç uğramayanların daha kötü olur tanımak az da olsa kişiliği hakkında bilgi sahibi olmak iyi oluyor

X